Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 28, 11:00)
Šios dienos vėrinys  rolleyes.gif

Kaip grazu... 4u.gif bet kai eziukas graziai atrodo.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 10:48)

nu gal tu ir teisi Erszebetth, aciu uz patarima, gal vis delto laukiam Laisve, nieks jau nepasikeis smile.gif

o kas liecia beaddealerusa, tai ir siandien gavau is jos, viskas tvarkoj uzsegimas su perlu smile.gif ir sprendziant is jos asortimento, kuris buna toks pats kas savaite ar dvi, tai net nekilo minciu jokiu smile.gif
http://shop.ebay.com...?...om=&_ipg=25
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 28, 11:00)
Šios dienos vėrinys  rolleyes.gif


Nuo Gardi nusižiūrėjai nepilną? blush2.gif biggrin.gif

Gražu labai juodos su žalia derinys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 28, 11:00)
Šios dienos vėrinys  rolleyes.gif


Laisve grazus derinukas thumbup.gif
o as gavau savo svytinti labradorita siryta wub.gif , labai dekinga dzaskai, kad uzrode, o Rasidai kaip visada kad papirko ir atsiunte aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 11:13)
Laisve grazus derinukas  thumbup.gif
o as gavau savo svytinti labradorita siryta wub.gif , labai dekinga dzaskai, kad uzrode, o Rasidai kaip visada kad papirko ir atsiunte  aciuks.gif

Tai jau dabar rodykis kaip apyrankėje atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 11:13)
Nuo Gardi nusižiūrėjai nepilną?  blush2.gif  biggrin.gif

Nuo nieko nenusižiūrėjau tongue.gif - prieš porą trejetą mėnesių rašiau, jog man patinka nepilna, nes smagu, kai kankolai barška.
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 11:10)
o kas liecia beaddealerusa, tai ir siandien gavau is jos, viskas tvarkoj uzsegimas su perlu smile.gif

Aš ir šiandien iš jos gavau juodą deimantą. Viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 28, 11:18)
Tai jau dabar rodykis kaip apyrankėje atrodo mirksiukas.gif

reik eit pafotkint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 11:23)
reik eit pafotkint smile.gif

Laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
cia kolkas bilekas, ne derinys dar, kaip minejau laukiu dvieju perlu dar tamsiu, o cia naujienos mano sios dienos nauja unika is amerikes ir uzsegimas ne i tema smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 11:45)
cia kolkas bilekas, ne derinys dar, kaip minejau laukiu dvieju perlu dar tamsiu, o cia naujienos mano sios dienos nauja unika is amerikes ir uzsegimas ne i tema  smile.gif

swoon.gif karsta.gif thumb_yello.gif ploja.gif wub.gif BE ZODZIU...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 28 birželio 2010 - 10:50
Fontenay, na gražiai tas labradoritas švyti thumbup.gif , tik tas jo švytėjimas ne melsvas, o gelsvas, ar ne? g.gif O pats pirmas karoliukas irgi labradoritas?
Atsakyti