Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 06 27, 23:43)
Christieb Permalink Reply by Christieb on May 23, 2010 at 1:45pm
    Hi Teresa,
    Thank you for your comment, really appreciated...
    lets cross our fingers!
    I have bought bracelets from beaddealerusa and they seem fake as they lack the LAA stamp and the 925 number
    really strange
Aisku apie princa, tiek tik ir istrigo ta karaliska kilme ax.gif

Danske kur tu cia matai ta princa??????? skaitau skaitau bet niekaip neizvelgiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 27, 23:58)
o tai cia musu baltarusia smile.gif mes gi visos papirke vadinasi falsyvu karoliu?????? smile.gif

O ką, pas visas nežymėti???? Aš nepirkau, nežinau.

QUOTE(danske @ 2010 06 28, 00:08)
Uteles gintare man tinka, bet paraizymas man ne.
http://www.macrow.co...amp;BigImage=54

Gražus paraižymas.

O tam anam, kur nuorodą įdėjai - priešistorinė kirvarpa tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 00:11)
O ką, pas visas nežymėti???? Aš nepirkau, nežinau.

kaip tik viskas zymeta is karoliu, nepriekaistingai viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 00:13)
kaip tik viskas zymeta is karoliu, nepriekaistingai viskas smile.gif

Ir pas mane viskas buvo žymėta, kai pirkau iš jo.
Atsakyti
Ar dar domina ką nors mano nepritapėliai kankolai?
user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas rytas,
mergos patarkit ka daryt, kaip pasigrazint mudviem su Laisve pinigus is beadsensation uz neatsiustus kankolus cray.gif . Issiunte jie 06.10 d. registruotu pastu is Nydarlandu, sienos nekirtus siunta, jau apskambinau visus pastus LT, patikrine pagal numeriuka sako neivezta i LT net. Pardavejas praso laukti iki 07.06, nes tipo ju pastas tik tada prades ieskot, as manau tai nenormalu, nes ner logikos tame, kad taip ilgai keliautu, jeigu siryta gavau dar is amerikes du kankolus issiusti 06.16, o cia juk europa, kai visada viskas pareidavo per 3-5 dienas g.gif
Pamoketa buvo pe paypala tiems www.beadsensation.com. Gal kuri susidure su tokia situacija, kaip pasigrazint pinigelius, vis delto ne kapeikos moketa, nes manau laukt tikrai nera reikalo, paskui kad nebutu velu smile.gif Toks jausmas zinokit, kad pas juos paste sedi kankolu maniakas-vagis fear.gif . Sutapimas ar ne, bet dar du karoliai is Nydarlandu nepareina kolkas, ir Rasidos pirktas is ten nepareina, bet jau sie per ebay pirkti, taip kaip nors gal susitvarkysim. Ir dar tas bendravimas anglu kalba jau diorgint pradeda mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 28 birželio 2010 - 08:19
Jei mokėta per paypalą, tai ten pretenzijos priimamos turbūt 45 dienas, jei neklystu. Parašai jiems ten kažkur (neatsimenu tiksliai, bet susirandi, nu) ir nupeša jie tą siuntėją. Pas mane taip su vienu babajum buvo - nei prekių, nei į laiškus atsakinėjo. Kai paypalui pasiskundžiau, mikliai parsirado ir babkes atidavė.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 10:05)
Jei mokėta per paypalą, tai ten pretenzijos priimamos turbūt 45 dienas, jei neklystu. Parašai jiems ten kažkur (neatsimenu tiksliai, bet susirandi, nu) ir nupeša jie tą siuntėją. Pas mane taip su vienu babajum buvo - nei prekių, nei į laiškus atsakinėjo. Kai paypalui pasiskundžiau, mikliai parsirado ir babkes atidavė.

Nu jus is pat ryto, nerima invaret...Laba ryta 4u.gif ...As tai va kvepalu papirkus,ir next rubu vaikams, tai ten tokiu vasariniu yra, kur as juos...siuncia po viena daikta... einu ir as rasyt, kad pinigus geriau atiduoda....kankola geriau papirksiu...dzin tie kvepalai, turiu... buvo tokie liet neilgai, bet ko tais iseme, nera pirkt, tai radau amerikej...tai uzsakiau, o dabar nesulaukiu, reiskia cia ne mano kvapas, jei taip nenori pas mane... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 10:27)
Nu jus is pat ryto, nerima invaret...Laba ryta :

prasitrink AZ, negaliu parasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 28, 00:55)
Ir pas mane viskas buvo žymėta, kai pirkau iš jo.

Nu as tai irgi labai patenkinta,...kai turesiu pinigu lysnu vel pas ja pirksiu...visi zymeti, nu jei klastote, tai identiska... ax.gif Aisku juokauju... bigsmile.gif
Bet su tais lipdukais tai sunervino... cool.gif ko jie cia taip plesosi...nesuprantu...kazkokie n...., truksta zodziu... as kaip tik, skaiciuoju, jei duoda 10proc nuolaidyte, dar lipdukai, tai kam man siustis is kazi kur...kad ten 20lt kokiu sutaupysi...nesamone...bet jei lipdukus nuims,..tai viska siusiuos....a tai jau atsibodo...ju tie bajeriai... pestynes... nepasidalina.. maza vis pinigu...ankainiai nerealus, ir dar vis maza jiems... Nebus nuolaidu, is danijos geriau atsisiuntei, ir i namus atnese...ir viskas... dirol.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 10:33)
prasitrink  AZ, negaliu parasyt smile.gif

pioneer.gif prasitryniau...
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 27, 23:58)
o tai cia musu baltarusia smile.gif mes gi visos papirke vadinasi falsyvu karoliu?????? smile.gif


Šiaip dar yra kategorija nepatikimų pardavėjų, kurie pardavinėja ir gerus, ir falšyvus, kad sumėtytų pėdas biggrin.gif Tai gal jūsiškiai visi geri, gal neseniai sugalvojo prisidurti parduodamas vieną kitą padirbtą, jeigu tai tiesa blush2.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 09:13)
Labas rytas,
mergos patarkit ka daryt, kaip pasigrazint mudviem su Laisve pinigus is beadsensation uz neatsiustus kankolus cray.gif . Issiunte jie 06.10 d. registruotu pastu is Nydarlandu, sienos nekirtus siunta, jau apskambinau visus pastus LT, patikrine pagal numeriuka sako neivezta i LT net. Pardavejas praso laukti iki 07.06, nes tipo ju pastas tik tada prades ieskot, as manau tai nenormalu, nes ner logikos tame, kad taip ilgai keliautu, jeigu siryta gavau dar is amerikes du kankolus issiusti 06.16, o cia juk europa, kai visada viskas pareidavo per 3-5 dienas  g.gif
Pamoketa buvo pe paypala tiems www.beadsensation.com. Gal kuri susidure su tokia situacija, kaip pasigrazint pinigelius, vis delto ne kapeikos moketa, nes manau laukt tikrai nera reikalo, paskui kad nebutu velu smile.gif Toks jausmas zinokit, kad pas juos paste sedi kankolu maniakas-vagis fear.gif . Sutapimas ar ne, bet dar du karoliai is Nydarlandu nepareina kolkas, ir Rasidos pirktas is ten nepareina, bet jau sie per ebay pirkti, taip kaip nors gal susitvarkysim. Ir dar tas bendravimas anglu kalba jau diorgint pradeda  mad.gif


Būtent iš Nyderlandų auksarankės karoliukas man ėjo apie mėnesį, jau irgi buvau praradusi viltį. Bet atėjo. O kitą kartą kai čia visos užsisakėte, atėjo greit. Spėju, kad Nyderlandų paštas keistai dirba. Siūlyčiau palaukti, iki kada prašo pardavėjas, nes PayPalui apskųsti dar nebus vėlu ir tada. Jeigu negausi iki kada jis prašo, su tuo laiškeliu atrašysi pardavėjui, kad va, negavai, ir norėtum susigrąžinti pinigėlius. Beveik garantija, kad pardavėjas tau sugrąžins, nereikės net skųsti. Nes jis nenorės turėti problemų su PayPalu, visgi masiškai prekiauja. O jeigu vis dėlto išsidirbinės, tada parašysi PayPale skundą, ir išmuš tau iš jo prievarta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 28 birželio 2010 - 09:50
Šios dienos vėrinys rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti