Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
agnytia_number1, jei tinka ir patinka tokie, kaip parodyti antroj nuotraukoj, galiu cielus penkis perleisti - draugės iš Danijos siurpizas... jei dar nebus kur nusimėtę...
Atsakyti
Pagaliau pasivijau jus mergaites,ka prisnekejot per sventes

dzaskalabai grazus labradoritas-neturiu ne vieno akmens,bet sitas suzavejo nerealiai-nes tie murzilkos man schmoll.gif

Laisve,na,ka galiu pasakyti-kas iesko,tas randa-ir randa tokiu,kad visos is koto iskrenta.Sveikinu uz gera skoni drinks_cheers.gif -cia as apie tavuosius gintarus

Fontenay
,aciu kad pasigedai manes per sias dienas-ne veltui kumscius laikei,kaip matai mirksiukas.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 06 27, 15:35)
Turiu dar du nepritapėlius - voverytę ir baltą/juodą uniką. Jei ką domina, lauksiu laiškelio  ax.gif

ar voveryte dar turi?


O foto savo nerealiu radiniu tuoj parodysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 27, 21:42)
Laisve,na,ka galiu pasakyti-kas iesko,tas randa-ir randa tokiu,kad visos is koto iskrenta.Sveikinu uz gera skoni  drinks_cheers.gif -cia as apie tavuosius gintarus

ar voveryte dar turi?

Smagu, kad patiko 4u.gif
Turiu dar voverytę mirksiukas.gif Ir nuotrauką jos pasinę turiu biggrin.gif
Atsakyti
mergai,foto siandien neimesiu-reik dienos sviesoj daryt,nes nesimato karaliu spalvos taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 27, 22:07)
mergai,foto siandien neimesiu-reik dienos sviesoj daryt,nes nesimato karaliu spalvos taip ax.gif


Tai bent pasakyk, kokios spalvos akytės blush2.gif Ir našlaitės skaidrios ar ne visai?
Atsakyti
ir dar-gausiu is Jurbarko ko gero kaktusa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 27, 21:44)
Smagu, kad patiko  4u.gif

Laisve, gal reik i kompanija, tavo grazuoliui... mirksiukas.gif
http://trollbeadssho...r-bead-170.html

Arba sitas:
http://trollbeadssho...r-bead-172.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 27 birželio 2010 - 21:12
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 27, 22:09)
Tai bent pasakyk, kokios spalvos akytės  blush2.gif Ir našlaitės skaidrios ar ne visai?

akytes karaliu viena gelsvai zalsva,kita turkio-melyna.naslaites deja nematines,bet labai grazios.Dar matines butu nepro sali drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 27, 22:10)
Laisve, gal reik i kompanija, tavo grazuoliui... mirksiukas.gif
http://trollbeadssho...r-bead-170.html

Arba sitas:
http://trollbeadssho...r-bead-172.html

Tiktų mirksiukas.gif Mąstau apie juos dieną naktį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 27, 12:45)
imeciau i AZ smile.gif

Brangioji, liksi be naslaiciu biggrin.gif Ir mane tuo paciu nuoga basa paliksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 27, 17:04)
Pasirodau ir as su savo joniniu naujais ziedais  4u.gif Pasistenge mano seimyna su dovanom...gaila kad tik sidabro pedsakai nelabai i tema...

viskas cia i tema, ir splava ruzava retai cia pas mus matoma, sakyciau gera pradzia puse darbo, man patinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 06 27, 17:12)
Labas mergaiciai,nu nepatikesit,kaip as praturtejau per savaitgali.Kurios barskinot karoliais ir laiket kumscius-ne veltui. Mano svajone issipilde.Labai bijojau kad kas nepriciuptu,todel ir tylejau,laikiau kumscius,tai va rolleyes.gif .

Tacita sveikinu nuosirdziai, na pasiseke tau labai, uzpavydet galima, bet kadangi jau turiu tai ka tu gavai, tai tik pasidziaugsiu kartu ir lauksim fotoreportazu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovis @ 2010 06 27, 22:24)
Brangioji, liksi be naslaiciu biggrin.gif Ir mane tuo paciu nuoga basa paliksi biggrin.gif

nepergyvenk neima jos naslaiciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 27, 20:50)

nepyk , bet man taip ir norisi istrinti sias nuotraukas, nes cia troliu nematau, nei su ziburiu nerasta. is tiesu jei tu vadini bet kuriuos stikliukus ar sidabriukus kuriuos gali susivert ant apyrankles, tai kaip kazkuri minejo, pilnos bazes irr ne tik, ir jei tau grazu, prasom, bet nevadinam troliais, tiesiog karoliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 06 27, 18:47)
Tacita, negaliu patiket del karaliu ir naslaiciu... Tikrai ne akropolyje, nes ji apziurejau. Labai dziaugiuosi uz tave thumbup.gif Kokios akys karaliu?



QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 27, 19:11)
Viskas čia į temą  thumbup.gif
Sveikinu labai labai  thumbup.gif Tai prašom rodytis, nes tiek karaliai, tiek našlaitės yra didelės individualybės  biggrin.gif



QUOTE(Fontenay @ 2010 06 27, 22:43)


Tacita sveikinu nuosirdziai, na pasiseke tau labai, uzpavydet galima, bet kadangi jau turiu tai ka tu gavai, tai tik pasidziaugsiu kartu ir lauksim fotoreportazu  mirksiukas.gif
Papildyta:

Aciu panos,isivaizduokit,kiek pas mane laimes kelnese-gavau LT tai,ko svajojau ir tai,kas praktiskai neimanoma lotuliukas.gif -cia kai erilukaha rado agata vilniuj,taip as naslaites ir karalius-klaipedoj
Atsakyti