Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pagaliau ir aš galiu tikrai įsilieti į jūsų būrį - gavau šiandien dovanų APYRANKĘ thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kitą dieną įdėsiu foto, einu jau miegoti, ryt svarbi diena, būsiu smartass.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 22, 23:13)
Pagaliau ir aš galiu tikrai įsilieti į jūsų būrį - gavau šiandien dovanų APYRANKĘ  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  kitą dieną įdėsiu foto, einu jau miegoti, ryt svarbi diena, būsiu smartass.gif  biggrin.gif

Labas rytas, kaip šaunu good.gif, sveikinu, kokie karoliukai? bigsmile.gif O aš išvažiuoju ramiai atostogaut ten, kur nėra kankolų - biškį aistras apmalšinti lotuliukas.gif Bet turbūt grįžus atsigriebsiu.

Enita labai gaivu. Beje. labai prizmė žaviai atrodo bigsmile.gif , vėl imu apie ją galvoti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 23 birželio 2010 - 05:25
QUOTE(Dasha @ 2010 06 23, 06:20)
Labas rytas, kaip šaunu good.gif, sveikinu, kokie karoliukai?  bigsmile.gif  O aš išvažiuoju ramiai atostogaut ten, kur nėra kankolų - biškį aistras apmalšinti  lotuliukas.gif  Bet turbūt grįžus atsigriebsiu.




Geru ir ramiu atostogu tau....

O ash einu svajoti apie laimes mazga - gal vietoj pietu reiks ji sau pasidovanoti..... ax.gif
Atsakyti
Labai geros naujienos. Labai smagios visų nuotaikos. Linksma, kad patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 23, 06:57)
Geru ir ramiu atostogu tau....

O ash einu svajoti apie laimes mazga - gal vietoj pietu reiks ji sau pasidovanoti..... ax.gif

Ačiū, o toks pietų analogas - visom prasmėm į naudą thumbup.gif

Aš tik galvoju, ar sugebėsiu ramia galva išvažiuot 2iem savaitėm be jokio kankolo... Gal bent kokį lotusą ar ką.. Kol kas tvardaus..
Atsakyti
Gal kam reikėtų mano nepritapėlių g.gif
Pirmieji du po 45 lt. (kaina jau su registuotu siuntimu)
user posted image
user posted image

Kiti du - pensininkai visom prasmėm - yra retrinti, o mano dėželėje tik ilsisi neliečiami. Abu po 65 lt (kaina su registruotu siuntimu)
user posted image
user posted image

Visus keturis karolius galima už 200 pinigų. Bet galutinė kaina - smagių derybų objektas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 23, 07:57)
O ash einu svajoti apie laimes mazga - gal vietoj pietu reiks ji sau pasidovanoti..... ax.gif


Vietoj pietu blink.gif nu tu ir valgai... doh.gif

Labas dienas, visoms... 4u.gif

O kas liecia ta gintara, kur dzaska papirko, tamsesni, tai man... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 birželio 2010 - 09:25
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 23, 09:18)
Vietoj pietu  blink.gif  nu tu ir valgai... doh.gif

Labas dienas, visoms... 4u.gif

Ei ei, gal čia už visą savaitę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 06 23, 10:19)
Ei ei, gal čia už visą savaitę  mirksiukas.gif


Gal g.gif ...sakau apetitas, pas kai ka...nu ir as puoda sriubos "troliskos" suvalgau... nu bet ji tiek nekainuoja blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 23, 09:27)
Gal g.gif ...sakau apetitas, pas kai ka...nu ir as puoda sriubos "troliskos" suvalgau... nu bet ji tiek nekainuoja  blink.gif  schmoll.gif

Eiii.. nelygink naminio maisto ir maisto viešumoj kainos.. Tarkim, dienos pietūs visur kainuoja nuo min 8-9 lt. Tai per savaitę prašau kiek susidaro. Ir čia minimumas, nelygu kurioj miesto vietoj dirbi.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 23, 08:21)
Gal kam reikėtų mano nepritapėlių  g.gif
Visus keturis karolius galima už 200 pinigų. Bet galutinė kaina - smagių derybų objektas  mirksiukas.gif

Sveiki,
norėčiau trijų pirmųjų ax.gif Ketvirtas labai gražus, bet man neįsipaišytų į vienintelę verysad.gif turimą apyrankę
Galim tartis per až?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 06 23, 10:33)
Eiii.. nelygink naminio maisto ir maisto viešumoj kainos.. Tarkim, dienos pietūs visur kainuoja nuo min 8-9 lt. Tai per savaitę prašau kiek susidaro. Ir čia minimumas, nelygu kurioj miesto vietoj dirbi.


Nu tai jo...as gi toks kaimas, kad nezinau, kiek kainuoja pietus bare... rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti