Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 27, 18:33)
drauge nupirko, bet ir paciai keisti jie, netokie grazus kaip silver city yra

nei šitie, nei silver city nėra troliai
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 27, 18:34)
Silversityje irgi ne troliai  irnesakyk.gif

o tai is kur gauti tikru? blush2.gif
p.s.ebay.com tikru labai mazai
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 27, 18:28)
va ka man meta


Gal nesutampa kokie nors duomenys su kortele ir tai ka tu vedi paypal?
Atsakyti
Helou smile.gif
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 26, 20:54)
Taigis telpa dar, kodėl gana?  blush2.gif Gražu, bet aš čia dar įtalpinčiau kailiniuotąjį, Milaną su juoda gėlių mozaika ir laukine kate, dūminį kvarcą, juodą šilką arba rudą siūlą ir būtiniausiai juodąjį auksą  ax.gif



Tiesiog nenoriu pilnutėlės, man negražu, tokia perkimšta blush2.gif
Visi, kurie su kailiais, bandė būti ant apyrankės, bet netiko ir nepritapo. Kailiniuotasis ir laukinė katė primetė nedailaus margumo, kaip ir pilkas vilkas. Nei juodas šilkas, nei rudas siūlas nelipo spalviškai (labai reikėjo tamsesnio karoliaus, tai išvarsčiau turbūt visus - prilipo tik šarvuotis), dūminis kvarcas buvo planuose, bet realybėj netiko vėlgi, kažkaip išsigrojo iš bendro vaizdo, o man patinka tvarka, tad liko kada ateičiai ar kitai apyrankei. Visų čakrų ir visko su auksu nepernešu, va kas tikrai troliuose negražu - tai tie auksai. O Milanas ir juoda gėlių mozaika gal kada nors ir bus pamatuoti, bet jei ką - nupirks kas nors dovanų, vietos dar yra, bet pati nebenoriu. Man šita apyrankė subrandinta, išgimdyta ir neliečiama smile.gif

Tiesa, kai sakiau, kad antros nerinksiu, tai jau imu kitaip galvot biggrin.gif noriu dar akmeninės - prabangiosios apyrankės su dūminiu kvacu, labradoritu, obsidianu, dar vienu oniksu, perliukais, jei tiks... Bet čia į ateitį, dabar turėsiu didelių išlaidų.

QUOTE(Fontenay @ 2010 06 26, 21:37)
spalvos labai graziai dera, ir voveryte cia gerai ziurisi  mirksiukas.gif

Voverytė - vienas pirmųjų mano karolių ir man su oniksu yra gražiausia trollbeads pora biggrin.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Temos pradžioje, pirmame puslapyje, yra nurodyti visi taškai, kur mes perkame trolius internetu. Arba įvairiose parduotuvėse esančiose trolių salose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 27 birželio 2010 - 17:41
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 27, 18:36)
Gal nesutampa kokie nors duomenys su kortele ir tai ka tu vedi paypal?

cia pavyko uzsiregistruoti, bet ebejus nepriima duomenu
Atsakyti
Labukas biggrin.gif Giriu visu grozius thumbup.gif Labiausiai i dusia ikrito gintarine ir
Rasidos siltoji wub.gif Namie kruva vaiku (parsivezem paatostogaut i miesta vyro brolio vaikus), tai zuju tarp puodu ir kriaukles be atvangos doh.gif Pagarba mergaitems auginancioms tris aciuks.gif As jauciu po savaites nusisauciau... Tacita, negaliu patiket del karaliu ir naslaiciu... Tikrai ne akropolyje, nes ji apziurejau. Labai dziaugiuosi uz tave thumbup.gif Kokios akys karaliu?
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 27, 17:04)
Pasirodau ir as su savo joniniu naujais ziedais  4u.gif Pasistenge mano seimyna su dovanom...gaila kad tik sidabro pedsakai nelabai i tema...


Viskas čia į temą thumbup.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 06 27, 17:12)
Labas mergaiciai,nu nepatikesit,kaip as praturtejau per savaitgali.Kurios barskinot karoliais ir laiket kumscius-ne veltui.Visu pirma saunuoles Jurbarko internetines parduotuves mergaites,kurios man pakuzdejo,kad karalius galiu rasti Klaipedoj.Mano tevai kaip tik ten sveciavosi,ir zinot ka man parveze?Karalius ir naslaites  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Zodziu paparcio zieda tikrai radau ir uz lietuviska kaina doh.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif .Mano svajone issipilde.Labai bijojau kad kas nepriciuptu,todel ir tylejau,laikiau kumscius,tai va rolleyes.gif .Gintaru neemiau ,perlu irgi.Nors ten buvo sake.


Sveikinu labai labai thumbup.gif Tai prašom rodytis, nes tiek karaliai, tiek našlaitės yra didelės individualybės biggrin.gif

QUOTE(norma @ 2010 06 27, 17:20)
Merginos, o kaip cia taip galima virtualiai susivert apyranke?  blush2.gif
Nes ziurejau toj nuorodoj, bet nesuprantu .... kur ten reikia ka paspaust?  ax.gif  4u.gif


Antroje nuorodoje gali vertis iš karto (pasirenki ilgį, tada spaudi rinktis karoliukus), o pirmoje berods reikia užsiregistruoti.

QUOTE(Gardi @ 2010 06 27, 18:39)
Helou smile.gif
Tiesiog nenoriu pilnutėlės, man negražu, tokia perkimšta blush2.gif
Visi, kurie su kailiais, bandė būti ant apyrankės, bet netiko ir nepritapo. Kailiniuotasis ir laukinė katė primetė nedailaus margumo, kaip ir pilkas vilkas. Nei juodas šilkas, nei rudas siūlas nelipo spalviškai (labai reikėjo tamsesnio karoliaus, tai išvarsčiau turbūt visus - prilipo tik šarvuotis), dūminis kvarcas buvo planuose, bet realybėj netiko vėlgi, kažkaip išsigrojo iš bendro vaizdo, o man patinka tvarka, tad liko kada ateičiai ar kitai apyrankei. Visų čakrų ir visko su auksu nepernešu, va kas tikrai troliuose negražu - tai tie auksai. O Milanas ir juoda gėlių mozaika gal kada nors ir bus pamatuoti, bet jei ką - nupirks kas nors dovanų, vietos dar yra, bet pati nebenoriu. Man šita apyrankė subrandinta, išgimdyta ir neliečiama smile.gif


Oho kaip preciziškai thumbup.gif Tada nieko nebesakau biggrin.gif

Aš, beje, irgi aukso nemėgėja, bet juodasis auksas prilipo dėl to, kad juodas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 27, 18:08)
noriu istoti i jusu buri, bet va ebay nepriima mano korteles, neleidzia siustis karoliuku..  verysad.gif

O tai ko tau nenuėjus į parduotuvę ir nenusipirkus?
Atsakyti
Pasakykit, kiek siuntimas iš macrow kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 27, 19:33)
O tai ko tau nenuėjus į parduotuvę ir nenusipirkus?

esu studente, norisi kuo pigiau isigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 27, 20:08)
Pasakykit, kiek siuntimas iš macrow kainuoja?

8.5 svaru smile.gif
Atsakyti