Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 27, 17:06)
Nu kad viskas čia į temą - tiesiog gražu  thumbup.gif



As kazkaip pasiziuriu i jusu visu grozius, ir man jau norisi dar vienos apyrankes, kitu spalvu ir t.t. ax.gif Speju reiks pasinaudoti akcija, i dar viena nusipirkti kol ne velu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 27, 17:09)
As kazkaip pasiziuriu i jusu visu grozius, ir man jau norisi dar vienos apyrankes, kitu spalvu ir t.t.  ax.gif

Žinomas jausmas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mergaiciai,nu nepatikesit,kaip as praturtejau per savaitgali.Kurios barskinot karoliais ir laiket kumscius-ne veltui.Visu pirma saunuoles Jurbarko internetines parduotuves mergaites,kurios man pakuzdejo,kad karalius galiu rasti Klaipedoj.Mano tevai kaip tik ten sveciavosi,ir zinot ka man parveze?Karalius ir naslaites thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Zodziu paparcio zieda tikrai radau ir uz lietuviska kaina doh.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif .Mano svajone issipilde.Labai bijojau kad kas nepriciuptu,todel ir tylejau,laikiau kumscius,tai va rolleyes.gif .Gintaru neemiau ,perlu irgi.Nors ten buvo sake.

beje,pati buvau vakar druskininkuose-tai tupi ten zvirblis,8veidukai,keli kankolai ir daugiau nieko.Pardaveja isputus akis ziurejo i mano apyranke ir sake-oho,kiek pas jsu daug,o as pamaniau,kad ko gero daugiau ne pas tave prekystalyje lotuliukas.gif .Nei pas mane daug nei ka ax.gif .


na ka,temutes neskaiciau,vakare prisesiu,parinksiu citatu,idomu ko pritroliavot visos,paveizet jusu naujienu ir groziu. blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 27, 11:44)
Troliukės, gal galite patarti?  blush2.gif  susidėliojau maždaug link kokio atspalvio norėčiau kad linktų mano apyrankė, gal galite kažką patarti?  ax.gif  turiu tik pirmą karoliuką "juodosios gėlės". Dabar jau lyg ir nebenoriu jo  doh.gif 
user posted image



Merginos, o kaip cia taip galima virtualiai susivert apyranke? blush2.gif
Nes ziurejau toj nuorodoj, bet nesuprantu .... kur ten reikia ka paspaust? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
noriu istoti i jusu buri, bet va ebay nepriima mano korteles, neleidzia siustis karoliuku.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 27, 18:08)
noriu istoti i jusu buri, bet va ebay nepriima mano korteles, neleidzia siustis karoliuku..  verysad.gif

Sveika, o kodėl nepriima? Susikurk Paypal.

Rodykis, ką turi, juk karoliukus ant kažko versi, tad jau pradžia yra?
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 27, 18:16)
Sveika, o kodėl nepriima? Susikurk Paypal.

Rodykis, ką turi, juk karoliukus ant kažko versi, tad jau pradžia yra?

mano visa kortele, paypalas nepriima verysad.gif

kokybe nekokia user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnytia_number1: 27 birželio 2010 - 17:24
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 27, 18:19)
mano visa kortele, paypalas nepriima  verysad.gif



Tai kad Visa priima be jokiu problemu.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 27, 18:24)
Tai kad Visa priima be jokiu problemu....  smile.gif

user posted image
va ka man meta
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 27, 18:19)
kokybe nekokia

Nematyti man jie. Ar čia troliai?
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 27, 18:31)
Nematyti man jie. Ar čia troliai?

drauge nupirko, bet ir paciai keisti jie, netokie grazus kaip silver city yra
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 27, 18:33)
drauge nupirko, bet ir paciai keisti jie, netokie grazus kaip silver city yra

Silversityje irgi ne troliai irnesakyk.gif
Atsakyti