Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 27, 11:44)
Troliukės, gal galite patarti?  blush2.gif  susidėliojau maždaug link kokio atspalvio norėčiau kad linktų mano apyrankė, gal galite kažką patarti?  ax.gif  turiu tik pirmą karoliuką "juodosios gėlės". Dabar jau lyg ir nebenoriu jo  doh.gif 
user posted image


Ale rimtai juodosios gėlės čia labiausiai netinka unsure.gif Nes jis vienintelis su baltu, o visi kiti ne arba visai minimaliai. Nebent dar fantazijos gėlės, bet tas baltumas neryškus. Reikėtų dar kažko su baltu, kad "atmuštų", gal štai šito:

user posted image

QUOTE(danske @ 2010 06 27, 11:46)
http://trollbeadssho...ueen-61708.html
Cia gal geriau.  Lyg yra  vietinis siuntimo mokestis ,ar du doleriai. Reikia paziureti, nepamenu.


Gal ir neblogai būtų per šitą parduotuvę prasinešti, ale kad užjūris rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 27, 12:09)
radom kur naslaiciu zaliu pigiau, iseina beveik po 100 lt, jei daugiau imt dar pigiau, nes atsiuntimo mokestis 8 EUR. Is ten pat butu galima paimt karalius uz 69 eur. beje siuntimas is UK.


Galima nuorodą? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 27 birželio 2010 - 11:10
QUOTE(dzaska @ 2010 06 27, 11:50)
dvieju Labradoritu reik  ax.gif ar nors vieno man akmenu noretusi nes marga  g.gif issimciau kelis reik deliot neskubek geriau vietoj taske deliotis kad paskui nesigailetum  mirksiukas.gif

bet kaip man nuo tos gėlės pereiti gražiai iki tų pastelinių spalvų? doh.gif dabar gailiuosi kad ėmiau tą gėlėtąjį blush2.gif noriu lyg antrą stiklinuką nusipirkti, bet nebežinau kokį, visai pasimečiau doh.gif norėjau juodai - baltos apyrankės, o dabar jau lyg spalvų tokių pastelinių norisi, ai, pati nebežinau... doh.gif
ačiū Erszebeth už patarimą, dabar didžiausias galvos skausmas ar rinkti juodai baltą ar bandyti pereiti link spalvotų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 27 birželio 2010 - 11:24
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 27, 12:12)
Galima nuorodą?  blush2.gif

imeciau i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 27, 12:22)
bet kaip man nuo tos gėlės pereiti gražiai iki tų pastelinių spalvų?  doh.gif  dabar gailiuosi kad ėmiau tą gėlėtąjį  blush2.gif  noriu lyg antrą stiklinuką nusipirkti, bet nebežinau kokį, visai pasimečiau  doh.gif  norėjau juodai - baltos apyrankės, o dabar jau lyg spalvų tokių pastelinių norisi, ai, pati nebežinau...  doh.gif
ačiū Erszebeth už patarimą, dabar didžiausias galvos skausmas ar rinkti juodai baltą ar bandyti pereiti link spalvotų  ax.gif


Pradžiai rink maišytą, kaip ir parodei. Vis vien tavo pasirinktose pastelinėse yra ir juodos spalvos (kaip Milanas, juodų gėlių mozaika), o paskui perskirsi į dvi apyrankes, nes pririnkus vieną vargu ar pavyks sustoti biggrin.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 27, 12:45)
imeciau i AZ smile.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 27, 12:22)
bet kaip man nuo tos gėlės pereiti gražiai iki tų pastelinių spalvų?

Imk pagal galimybes balti burbuliukai ar balta su deimantukais g.gif ir viena labradorita o kitus ziurek vietoj pagal spalvas ir bus pilkai balta ir juodo rolleyes.gif
Atsakyti
Labai ačiū kad patariate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramja @ 2010 06 27, 09:23)
bet as suabejojau, ar cia tikras trolis  g.gif

Š ten, o ne tikras trolis, gerai suabejojai, esi teisi kaip šimtas indėnų.

QUOTE(dzaska @ 2010 06 27, 10:05)
Noa matai tavo kuzma koks  mirksiukas.gif greit foto  g.gif

Kuzmos foto? Nugis dėjau jau, va:

user posted image
O kad nenukrypt nuo temos, tai pas mažių ant rankos, kur su balionėliais - trollbeads apyrankė biggrin.gif

QUOTE(Song @ 2010 06 27, 11:07)
O manai lengva su saldainių popieriukais senąją žemę pagamint? Gerbt reikia už darbščias rankas biggrin.gif

Čia gal ekologijos sumetimais? Nu tipo, atliekų perdirbimas biggrin.gif Sekantis jų karolis bus iš kokakolos kamštelio hihihi.gif

QUOTE(rita7777 @ 2010 06 27, 11:44)
Troliukės, gal galite patarti?  blush2.gif  susidėliojau maždaug link kokio atspalvio norėčiau kad linktų mano apyrankė, gal galite kažką patarti?  ax.gif  turiu tik pirmą karoliuką "juodosios gėlės". Dabar jau lyg ir nebenoriu jo  doh.gif 
user posted image

Gerai sako Džaska - labradoritų, ir dar oniksą, būtinai oniksą, jei bogu, nepasigailėsi bigsmile.gif O šiaip tai man labai gražu. O jei kas biskutuką neatitinka, tai tu nesuk galvos - troliai ir yra tokie biskutuką nesukedenti irnesakyk.gif

O tos gėlės - visai ne problema, pasiimsi juodą šarvuotį su daugiau balto, ir atmuš tau. Mizeris. Pats karolis dideliai gražus, o juodos gėlės kaipo tokios gi visada buvo dideliai aristokratiška, visų gėlininkų siekiamybė tokias išselekcint. Idealas tipo...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 27, 14:00)
Gerai sako Džaska - labradoritų, ir dar oniksą, būtinai oniksą, jei bogu, nepasigailėsi bigsmile.gif O šiaip tai man labai gražu. O jei kas biskutuką neatitinka, tai tu nesuk galvos - troliai ir yra tokie biskutuką nesukedenti irnesakyk.gif

O tos gėlės - visai ne problema, pasiimsi juodą šarvuotį su daugiau balto, ir atmuš tau. Mizeris. Pats karolis dideliai gražus, o juodos gėlės kaipo tokios gi visada buvo dideliai aristokratiška, visų gėlininkų siekiamybė tokias išselekcint. Idealas tipo...

Labai ačiū Noa už optimizmo įpūtimą, o tai sėdžiu, sukalioju tarp pirštų tas gėles ir galvoju kokio velnio iš daugybės karolių sugebėjau išsirinkti būtent jas doh.gif lotuliukas.gif bet va taip būna kai "netyčia" nusivežė į Megą ir nieko nežinant privedė prie trolių rojaus lotuliukas.gif tada tik pajutau kaip akyse mirguliuoja ir visai makaulė susisuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 27, 12:45)
imeciau i AZ smile.gif

Įmesk ir man 4u.gif
Atsakyti
Turiu dar du nepritapėlius - voverytę ir baltą/juodą uniką. Jei ką domina, lauksiu laiškelio ax.gif
Atsakyti
Pasirodau ir as su savo joniniu naujais ziedais 4u.gif Pasistenge mano seimyna su dovanom...gaila kad tik sidabro pedsakai nelabai i tema...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 27, 17:04)
Pasirodau ir as su savo joniniu naujais ziedais  4u.gif Pasistenge mano seimyna su dovanom...gaila kad tik sidabro pedsakai nelabai i tema...

Nu kad viskas čia į temą - tiesiog gražu thumbup.gif
Atsakyti