Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 26, 22:53)
TACITA ko tyli? ar nieko , mums nepasakysi? smile.gif

Kaip nelaba dūšia pristojai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 26, 22:54)
Rasida, koks švarus ir blizgantis tavo vežimas g.gif Ar čia fotikas surodė taip?

Taigi nupoliruotas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 26, 22:58)
Tai cia tas kreminis... g.gif nu tikrai ne taip isivaizdavau kremine spalva...tu pagalvok... doh.gif  bet vistiek labai grazu thumbup.gif man cia labiau sokoladas piediskas... tongue.gif ( oi atsiprasau..pieniskas norejau parasyt... doh.gif )

Ne KREMINIS, o KARAMELINIS smile.gif

Parodyt, ką Fontenay pirkau? Dabar spirga, kad nori kuo greičiau pati nučiupinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 26, 23:02)
Taigi nupoliruotas... mirksiukas.gif

O kas poliravo? Rasida ar danas?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 26, 23:05)
O kas poliravo? Rasida ar danas?

Nea, aš nagų prie jo nekišau smile.gif O Tavo labai juodas?

Song, special for you:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 26, 23:04)
Ne KREMINIS, o KARAMELINIS smile.gif

Parodyt, ką Fontenay pirkau? Dabar spirga, kad nori kuo greičiau pati nučiupinti smile.gif

O as paskaiciau doh.gif ...Parodyk,greiciau...gal persigalvosiu, tai as pasiimsiu... mirksiukas.gif o jai pasakysim,kad pametei... ax.gif
Atsakyti
Rasida, labai savo vietoj cia tas gintaras. Degintas cukrus, bendrai tai ir yra karamele.
Dano amerikonkos nepeikia. Nemano, kad jis pats toks auksarankis. Arba garsiai nesako ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 26, 23:05)
O kas poliravo? Rasida ar danas?

Nugi su dantu sepetuku su batareikom... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 26, 23:10)
Nea, aš nagų prie jo nekišau smile.gif O Tavo labai juodas?

Nu nižinau, gal ne. Ai, anyway biggrin.gif
Atsakyti
Parodykit kuo praturtes Fontenay ax.gif
Atsakyti
Ot, miergos, kaip man šiandien buvo. Parašė Ewidenta žinutę, kad yra Megoj facetuotų gintarų. Aš ten šnai - ir žiūriu - nu yra, bet šviesūs. Ai, galvoju, bala nematė, vakar forume skaitau - yra ir tamsių. Plem, galvoju, kaip aš čia taip, šian iš ryto vėl į Megą - šnai. A jooomajoooo, ten dar kitas baslys su gintarais - ar TO vakar eksponuota nebuvo, ar aš nenužiūrėjau - nu yra. Kaiiip stvėriau, be progos, ir paskui galvoju - a ko be progos, gal dar kokia proga atsiras?

O vakare sužinau - Mano katinas Kuzma parodoj laimėjo ex1 biggrin.gif

Dabar prieš kiekvieną parodą reiks gintarą pirkt biggrin.gif Gal čia veikia? biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 06 26, 22:29)
Tikrai visai pamirsau, kad ir tu turi...o tai Noa turi, ar ar primaisiau dabar.... g.gif

Turi! Tik neryškų, bet jau ką radau, tą ėmiau biggrin.gif Va:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 06 26, 23:14)
Parodykit  kuo praturtes Fontenay  ax.gif

Rodau:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 06 26, 23:25)

Ametistas koks fainas smile.gif Jei kas užmatysit ne itin ryškų ametistą, duokit žinoti smile.gif

Noa, rodyk gintarą savo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasida: 26 birželio 2010 - 22:31