Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ramja @ 2010 06 26, 18:55)
thumbup.gif Taciau odines tiek gausiai neveriamos, ar as klystu?

Mano dukra ant juodos odinukės nešioja tik du karoliukus...
Aš su savo raudonąja dar nebuvau "išbėgus į trasą", bet teversiu kokius penkis...
Atsakyti
QUOTE(Ramja @ 2010 06 26, 18:55)
thumbup.gif Taciau odines tiek gausiai neveriamos, ar as klystu?
Pasidariau sau dovana, busimo gimtadienio proga (nors jis tik metu pabaigoj  lotuliukas.gif ) Bet uztad kaip bus lengva sakyti ko dovanu noriu  blush2.gif


Aš raudoną odinę nešioju ant kaklo, ir ant jos užvertas tik vienas nepadorus drakonas. Dar turiu juodą ant rankos, ant jos kartais užveriu kelis stiklinukus. Taip man gaunasi, nors sidabriukai ant odinės gal net gražiau smile.gif Bet pilnos priverti tikrai nereikia schmoll.gif

Va suradau foto:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Erszebeth, nusioperuok apgamą lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 26, 19:10)
Erszebeth, nusioperuok apgamą lens.gif


O man jo niekas nenori operuoti, jis gerietis rolleyes.gif Aš visa apgaminė, vienu daugiau ar mažiau irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikutes,
o groziu kokiu pridejusios wub.gif
O man Dzaskos tai graziausios lelijos... wub.gif
Ir tie batai per vakareli ant koju neduoda ramybes isduok paslapti kur pirkai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 26, 19:22)
O man jo niekas nenori operuoti,

Įtariu, Songinas norėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 20:04)
Įtariu, Songinas norėtų  biggrin.gif

Jis šiaip gyvenime neoperuoja. Tik Nidalauros diedui būt inkstą už atkatą išėmęs, chirurgijos pratybas prisiminęs user posted image biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 26, 20:12)
Jis šiaip gyvenime neoperuoja. Tik Nidalauros diedui būt inkstą už atkatą išėmęs, chirurgijos pratybas prisiminęs user posted image  biggrin.gif

Nugis, ir čia galima kažką sugalvoti... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 26, 15:52)
Grice grazu, jei man Rasida prigriebs , bus trynukai  gathering.gif  clap.gif

Dabar nelabai turiu laiko pafotkinti. Gal ne trynukas bus, bet pusbroliukas tai tikrai smile.gif O pati irgi sugriešinau, karamelinis gintaras iš kelio išvedė...
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 26, 15:57)
butum, ir islystum su tais leliju lapais ant galvos,saknim apsivijusiom aplink kakla...ir komplekte varle ant nosies kurkia... doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergai, nu, pasirodot gi kuri naujuosius auskarus, a mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip gyvos? smile.gif Labradoritai verčia iš koto. Išvis, myliu trolinius akmenis wub.gif

Po ilgo nebuvimo pasirodysiu, kaip atrodo mano apyrankė. Čia jau viskas, jai gana rolleyes.gif
user posted image

Tiesa, kas mane painformuos, kada išrinks karoliuką, kurį prikels iš pensijos? Balsuot balsavau, o kada paaiškės?
Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2010 06 26, 20:20)

Labai graži apyrankė.
Atsakyti