Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(ewidenta @ 2010 06 22, 23:05)
o as pabusiu zanuda ir paburbesiu... pati ant saves 

neburbek o nusipirk sau karoliuka kad nebuvai lotuliukas.gif thumbup.gif vis smagiau ax.gif
Atsakyti
Ir as apakus nuo renginio wub.gif Senai bebuvau tokioje jaukioje siltoje atmosferoje. Trolieciu kolektyvas nerealus wub.gif Musiskes irgi thumbup.gif Gal ko nepazinau? Dzaska, Noa, Simre, Drugeliukas, Enita. Mes buvom su dukriuku. Atsakiau i klausima koks karolis simbolizuoja zmogaus gyvenimo etapus ir atpazinau ne trolius, taigi laimejom tikejima meile ir vilti dukriukui ir laimes mazga sau (gal i naujaja turkio apyranke ). smile.gif Nuostabiai praleidom vakara ir braskiu prisikirtom. flirt.gif Troliu mergaite pirks leliuka, tai susizavejo mano vezimuku. Ar jau daret uzsakyma is dano? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 22, 23:05)

Noa man tas pats uzsikreciau jau rinksiu gintaru nauja apyranke lotuliukas.gif  truputi maisyta bus wub.gif

nu ir tu molodec bigsmile.gif ,ale ziuriu susitikimas kazi kestai veikia-josi grizusios ne apie naujus kankolus pavienius,mazuciukus,o apie istisas naujas apyrankes sneka-kazi ka ten jums per vyna pyle g.gif -troliu apiburta,feju nusnabzdeta doh.gif bigsmile.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(nidalaura @ 2010 06 22, 23:07)
(gal i naujaja turkio apyranke ). smile.gif Nuostabiai praleidom vakara ir braskiu prisikirtom.  flirt.gif Troliu mergaite pirks leliuka, tai susizavejo mano vezimuku. Ar jau daret uzsakyma is dano?  smile.gif

o,dar viena apie nauja apyranke lotuliukas.gif
----

jo,is dano jau uzsakyta,laukiam
Atsakyti
Na ir aš prisidedu prie pagyrų šiam vakarui - net nepastebėjau kaip laikas pralėkė, labai smagu buvo thumbup.gif drinks_cheers.gif Pasirodau savo pradėtą rinkt antrąją apyrankę - ši bus vasariška:

user posted image

Šio vakaro indėlis į apyrankę - antras, trečias ir paskutinis karoliukai žiūrint nuo užsegimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 22, 23:24)
Na ir aš prisidedu prie pagyrų šiam vakarui - net nepastebėjau kaip laikas pralėkė, labai smagu buvo thumbup.gif  drinks_cheers.gif Pasirodau savo pradėtą rinkt antrąją apyrankę - ši bus vasariška:


ar as jums nesakiau?Ten jas uzbure doh.gif lotuliukas.gif

einu miegot,nes ryt keltis - pinigus uzdirbinet troliams reik,nes kita menesi snipstas bus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 22 birželio 2010 - 22:29
QUOTE(Tacita @ 2010 06 22, 23:27)
ar as jums nesakiau?Ten jas uzbure doh.gif  lotuliukas.gif

Na pradėjau rinkt jau prieš gerą mėnesį, gal net pusantro, tik šiandien ji gerokai pasipildė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 22, 23:24)
Šio vakaro indėlis į apyrankę - antras, trečias ir paskutinis karoliukai žiūrint nuo užsegimo rolleyes.gif

Enita labai siltos vasariskos spalvytes thumbup.gif
man is kart pries akis, jura, smelis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 22 birželio 2010 - 22:32
Taip veikia Tacita ir dar kaip gera energija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 22, 23:29)
Na pradėjau rinkt jau prieš gerą mėnesį, gal net pusantro, tik šiandien ji gerokai pasipildė ax.gif

nesiteisinam,vistiek jus apibure lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 06 22, 23:29)
Taip veikia Tacita ir dar kaip gera energija  thumbup.gif

man gera energija cia i jus beziurint,beskaitant-ot ligones susirinkusios-dziaugiames kankolais kiekviena diena ir galo nesimato lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 22, 23:31)
nesiteisinam,vistiek jus apibure lotuliukas.gif

Tai kad apibūrė čia faktas, ir jau seniai lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 22, 22:05)
Labukas visom  4u.gif
Ir foto pirkti 2 facetuoti gintarai ir laimeti 2 prizai tai- Drambliukas , laimes mazgas ax.gif  wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif papildymas, lauksim tesinio g.gif , idomus variantas cia su tais gintarais mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu jo, nereliai kazkiap skamba. Panasiau i balandzio pirma biggrin.gif
Atsakyti