Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ragana_ sveikai pavydziu juros ax.gif gero poilsio 4u.gif
Laisvė na ir grozius nutverei man kampuotas grazus thumbup.gif wub.gif man gintarai grazu maisyti su oniksu ax.gif
noriu agatu eriukaha neerzink pati tai turi cry.gif
suveriau Labradoritus na ir grozis ojei... einu fotosesija daryti photo.gif
Atsakyti
Sveikos, nesveikosios wink.gif
LAisve, gintarai jėginiai, bet labiausiai lenkiuosi raižytam wub.gif

SIMRE, ką gero Aleksoto turguje radai? Kiba ten trolių irgi kur nors prie padangų yra? tongue.gif

Radau progą troliui, Rasidai jau pasidžiaugiau lotuliukas.gif Poryt septintosios metinės vedybų biggrin.gif Sakau reik gal juodo šarvuočio lotuliukas.gif Gedulingai progai paminėti biggrin.gif Aišku, buldozeris išvis būtų kaip čia buvęs, bet...nepasiekiamas jis ant staigiaus doh.gif Tai eisiu kinietiškų pasižiūrėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 26 birželio 2010 - 12:39
QUOTE(light blue @ 2010 06 26, 13:38)
Radau progą troliui, Rasidai jau pasidžiaugiau lotuliukas.gif Poryt septintosios metinės vedybų biggrin.gif Sakau reik gal juodo šarvuočio lotuliukas.gif Gedulingai progai paminėti biggrin.gif Aišku, buldozeris išvis būtų kaip čia buvęs, bet...nepasiekiamas jis ant staigiaus doh.gif Tai eisiu kinietiškų pasižiūrėti ax.gif

Aš irgi panašią progą radau - už kelių dienų 7-os pažinties su vyru metinės, tai jau užsiminiau, kad ta proga tikiuosi gaut karoliuką rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 26 birželio 2010 - 12:53
Merginos rasausi i jusu bureli gathering.gif
Siandien nusipirkau startini rinkinuka blush2.gif du gavau dovanu, ir dar tu siaip nusipirkau, kad graziau atrodytu tongue.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norma: 26 birželio 2010 - 12:58
QUOTE(norma @ 2010 06 26, 13:58)
Merginos rasausi i jusu bureli  gathering.gif
Siandien nusipirkau startini rinkinuka  blush2.gif  du gavau dovanu, ir dar tu siaip nusipirkau, kad graziau atrodytu  tongue.gif



Turkio su alyvine, mmmm wub.gif Mano pirmoji pilnai sukomplektuota apyrankė irgi buvo šių spalvų, nors karoliukai visai kiti (tik prizmė buvo ir manojoje). Derinau pagal Tibeto šarvuotį, tau jis irgi praverstų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2010 06 26, 13:58)
Merginos rasausi i jusu bureli  gathering.gif

grazus derinukas thumbup.gif sveikinu 4u.gif pati nesuprasi kaip pildosi apyranke lotuliukas.gif
user posted image
padariau foto tik sunku perteikti ju grozio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2010 06 26, 13:58)
Merginos rasausi i jusu bureli  gathering.gif
Siandien nusipirkau startini rinkinuka  blush2.gif  du gavau dovanu, ir dar tu siaip nusipirkau, kad graziau atrodytu  tongue.gif

Koks gražus derinukas, labai. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 06 26, 14:14)

Džaska, erzini? smile.gif Jau tas žvilgantis labradoritas wub.gif Fantastika.
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 26, 14:14)

padariau foto tik sunku perteikti ju grozio  wub.gif


Eik tu sau, tas antras nuo viršaus swoon.gif thumbup.gif Duokit valerijono 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 26, 14:14)
padariau foto tik sunku perteikti ju grozio  wub.gif

Ir foto, ir apyrankė superiniai thumbup.gif
Atsakyti
visom dekui ax.gif man paciai reik valerijono blush2.gif nes dziuogiuos kai nenormali .
Bet dar kas norit tikrai panasus yra megoj palikau ax.gif
Sprogsiu sriubos troliskos prisilapojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.

O man Laisves tas murzius graziausiais. Inkliuzas irgi super, nu bet kam ji taip apkarpe? Man graziau ivairaus dydzio, spalvos, storio, bet lygiu pavirsiumi.

Ir agatai apkarpyti negrazu. Labradoritams tinka, oniksui. Nors jei matyciau lygu, gal ir ta pati sakyciau
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 26, 14:14)
padariau foto tik sunku perteikti ju grozio  wub.gif

A S N E G A L I U A T S I G A U T karsta.gif
KUR MAN TOKI GAUT KAIP ANTRAS NUO VIRSAUS????? wub.gif
Atsakyti