Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 06 25, 13:46)
Ir beje, būtent Gravel mane užkrėtė troliais biggrin.gif Ir katinais, bet pirmiau troliais biggrin.gif


Va va ir mane Gravel užkrėtė troliais, tik visa laimė, kad katinais užsikrėtus jau buvau ankščiau nei ji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
rita7777, sveikinu su išsvajota dovana wub.gif

QUOTE(light blue @ 2010 06 25, 20:32)
Laba smile.gif
Pasitaikė ir man proga padoriai savo karolius nufotkinti smile.gif Šiuo metu taip nešioju (trys rudeniniai karoliai kabo ant fantazijos smile.gif )



Labai gražu thumbup.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 06 25, 22:03)
Rytoj nufotografuosiu, jei būsiu namie (planavau pas mamą važiuot...).
Vienas šviesus, facetuotas, su nedidele juoda dėmele - kažkokiu samanų inkliuzu. Kitas apvalus, pusę šviesaus, kita pusė - irgi kažkokios samanos su gintaru.


Įdomu, laukiam foto bigsmile.gif

Kažkaip dar neužsikrėčiau gintarais. Turiu tik vieną, ir tą patį tik todėl, kad juodas.

QUOTE(dzaska @ 2010 06 26, 00:19)
o cia mano Labradoritas ir braskiu verinys  blush2.gif  ax.gif



Oi koks švytintis wub.gif Tikrai kad gražiausią nustvėrei thumbup.gif Galvoju, kad labradorito jau reikia ir man, bet vis neužtaikau tokių stipriai mėlynai šviečiančių, tiktai kažkokius murzinus. Aišku, intensyviai ir neieškau. Bet net nežinau, ar labiau labradorito reikia, ar avantiūrino rolleyes.gif

QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 26, 10:40)
O jums siunciu linkejimus nuo Airijos juros (tik kad nuotraukoj jos ne laso nesimato  biggrin.gif  ) ir linkiu gero savaitgalio  4u.gif


Kaip nė lašo, visas smėlis permirkęs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 26, 10:54)
Įdomu, laukiam foto  bigsmile.gif


Rodausi ax.gif
Trys manieji gintarai (ketvirtas juodulys gintaras keliauja iš užusienio)...
user posted image

Po vieną - vakarykštis
user posted image

Irgi vakarykštis
user posted image

Ankstesnis jau rodytas
user posted image

Apyrankė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 11:00)
Rodausi  ax.gif
Trys manieji gintarai (ketvirtas juodulys gintaras keliauja iš užusienio)...

Laisve grazu thumbup.gif , nors pripazinsiu nemegstu gintaru smile.gif. Ar rinksi visa gintarine apyranke g.gif ? busi tikra lietuvaite mirksiukas.gif
Atsakyti
Ziurekit, kokie gintarai nebrangus....suprantu,kad ne troliai...gal ziurekit amerikonkos tokiu prisidejusios... g.gif

http://cgi.ebay.com/...=item8bb2e7d0b0
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 11:00)
Rodausi  ax.gif


O is kur papirkai ta vidurini g.gif Superinis, nerealus... doh.gif Visi kiti irgi labai grazus,...graziai ziurisi visa apyranke su skirtingais gintarais... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 26, 11:10)
Laisve grazu  thumbup.gif , nors pripazinsiu nemegstu gintaru smile.gif. Ar rinksi visa gintarine apyranke g.gif ?  busi tikra lietuvaite  mirksiukas.gif

Taip, rinksiu visą - tokį planą turėjau iš pat pradžių, kai tik susidomėjau trollbeads'ais. Bet dabar kokiam pusmečiui užtrauksiu rankinį, nes darosi neįdomu vienu atsikvėpimu suverti visą iškart...
Taip, esu ir būsiu lietuvaitė - to niekas neištrins iš mano šaknų. Ir man ne gėda ja būti. Beje, turiu ir daugiau originalių gintarinių papuošalų, ne tik trolius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 26 birželio 2010 - 10:27
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 26, 11:15)
Ziurekit, kokie gintarai nebrangus....suprantu,kad ne troliai...gal ziurekit amerikonkos tokiu prisidejusios... g.gif

http://cgi.ebay.com/...=item8bb2e7d0b0
Papildyta:
O is kur papirkai ta vidurini g.gif Superinis, nerealus... doh.gif  Visi kiti irgi labai grazus,...graziai ziurisi visa apyranke su skirtingais gintarais...  thumbup.gif


Danske mirksiukas.gif
http://cgi.ebay.com/...=item2eadb972de
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 11:00)
Rodausi  ax.gif
Trys manieji gintarai (ketvirtas juodulys gintaras keliauja iš užusienio)...



Tas išraižytas gražiausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 26, 11:15)
O is kur papirkai ta vidurini g.gif Superinis, nerealus... doh.gif  Visi kiti irgi labai grazus,...graziai ziurisi visa apyranke su skirtingais gintarais...  thumbup.gif

Vidurinis iš Panevėžio, iš Babilono mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 11:16)
Taip, esu ir būsiu lietuvaitė - to niekas neištrins iš mano šaknų. Ir man ne gėda ja būti. Beje, turiu ir daugiau originalių gintarinių papuošalų, ne tik trolius.


Labai parodoj buvo is gintaro nerealiu dirbiniu... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 11:18)
Vidurinis iš Panevėžio, iš Babilono  mirksiukas.gif


Nu jo...as jau klausiau anksciau..lygtais...nu vistiek nerealus...turtas jau cia be konkurencijos... wub.gif

Sakyciau toks visai nieko pagal tamsuma g.gif :
http://cgi.ebay.com/...=item5888130622
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 birželio 2010 - 10:24
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 26, 11:19)
Labai parodoj buvo is gintaro nerealiu dirbiniu... doh.gif

Tai žinau, kad buvo... Bet iš provincijos prilakstyti visur, kai ir mama sergančia reikia pasirūpinti, ne visada išeina...
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 11:00)
Ankstesnis jau rodytas
user posted image

Net silpna nuo šito gintaro grožio... 4u.gif
Atsakyti