Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rasida @ 2010 06 25, 23:34)
Taigis galėjai pasimatymą paskirti smile.gif

Iš vakaro dar nebuvo planuota, o ryte jokių kontaktų nerasta biggrin.gif Aišku, būtų buvę patogiau karolius perduot, ale šiandien išsiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Sapnavau kad pirkau 2 agatus lotuliukas.gif g.gif gal tikrai paviks nupirkt lotuliukas.gif
Verdu troliska sriuba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 26, 09:49)
Verdu troliska sriuba  ax.gif

Laukti sprogimo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 26, 09:49)
Laba ryta  4u.gif
Sapnavau kad pirkau 2 agatus  lotuliukas.gif  g.gif gal tikrai paviks nupirkt  lotuliukas.gif
Verdu troliska sriuba  ax.gif

Laba ryta,
o turi agatu ar ne? smile.gif
kai turesi laiko nutrauk is arti savo visus 5 labradoritus mirksiukas.gif
Atsakyti
kuri norit nefacetuotas http://www.mememeacc...razy-Lace-Agate
Fontenay nei vieno neturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 26, 09:53)
kuri norit nefacetuotas http://www.mememeacc...razy-Lace-Agate
Fontenay nei vieno neturiu  schmoll.gif

Tai kad rašo Out of stock verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 09:56)
Tai kad rašo Out of stock  verysad.gif

cia is to noro nepamaciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 06 25, 07:34)
Labai noriu įsigyti gintarinius trolius. Tad jei kuri turi ir sugalvos parduoti - aš pirma blush2.gif

Nugi gintaru yra sociai Megoj...visokiu idomesniu...tikrai galima issirinkt.. mirksiukas.gif
Bet man kolkas ju gana...ba visciukai netelpa ir taip... biggrin.gif

Ir labradoritu superiniu dauk gavo bigsmile.gif labai buvo grazus sviesiai, sviesiai pilki, be jokiu nesvarumu...Gal kokius sesis tai tikrai turi, tikrai galima issirinkt,...as du norejau atsidet...bet pagalvojau, reik susilaikyt...tai va siandien taip dziaugiuosi tuo.... ax.gif

Laba ryta visoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 08:59)
Laba ryta,
nu kokios apzoros tos amerikonkos  doh.gif
user posted image


O cia tai jega bigsmile.gif thumbup.gif tokiu ir as noreciau, mane tie didieji per viduriuka veza... bet kad 100dol vienas ir dar daugiau kainuoja....nu nieko, kada neturesiu kur det pinigu, papirksiu turiu jau nuziurejus, liko mazmozis - nupirkt...biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 25, 09:16)
Labai draugiška...    verysad.gif


Nu gi cia labai lietuviskas bruozas, jei man skauda, tegu ir jums skaudes... mirksiukas.gif
Jei as negaliu uzmikt po tokiu vaizdeliu ,tai ir jus kankinkites...nemiegokit lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 06 25, 11:38)
Mergaiciai,galiu pirkti 4 gintarus,bet aklai,nemacius-jei paimsiu ir man nepatiks,ar kuriai reikia?Ir du perlus juodus.Kainos lietuviskos.Ne is anapus svieto.Bet cia jei man nepatiks.vat galvoju-imt ar ne.


Nesiulau, gintaru pirkt aklai...perlus tai imk...bet ir tai zinok kiek ju buvo nekokybisku, kad tu zinotum, apraizytu tokiu...o gintarai, tai nejoks cia deficitas...geriau jau pamatyt,...va maniskis, dzaskai iskart pasake, kad netinka, nu pagal dydi ir t.t...o man jis pats paciausias...as va kitokio dabar nenoriu,...o va dabar kur pas dzaska jai labai patiko...o man patiko, bet pagalvojau, gerai,kad ji sau palieka, nes man ne labai tinka... kitoks visai facetavimas,...bet jei tau nesvarbu koki gausi, tai tada super... ax.gif
Bent as aklai nepirkciau, nes va Megoj labai dauk buvo tu gintaru...idomiu tikrai, labai,labai...bet neuzkabino mane ne vienas... schmoll.gif O kazkam bus patys paciausi... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 12:06)
o as vat surizikavau, papirkau ybejuj is vokieciu va perlus tokius, ir laukiu dabar smile.gif


Tokius fioletavai pilkus, turiu keturis...bet rudo bigsmile.gif neturiu...gal rudos apyrankes uzsinoret...visgi ruduo greit... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 06 25, 12:16)
blink.gif aciu  uz info.beje,vilniuj maciau kazkoki patrupejusi g.gif


Panoramoj buvo patrupejes,...o va macius buvau dar akropoly viena...idomu tas koks...o gal jau nebera, nu bent po mano parasymo, tai jau tikrai nebus... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 birželio 2010 - 09:10
erilukaha palikau tau viena pas ta pati pardaveja, jei nori mirksiukas.gif

http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 06 25, 15:41)
Va del to zymejimo ir as bijau katino. Jei idarbinti, tai neisvengiamai namuose kvepes,nebet ono. Pas pazistamus yra tatukas. Kad ir kiek to darbo jam duoda, vistiek randa kur purksteleti.


Pas mano mama irgi ono,...bet uzta jo isniekinima, jis iki siol kersina... doh.gif Todel nenoreciau katinu ne uz ka schmoll.gif Laikiau kazkada persa mergaite balta ilgakaile...o jei doh.gif tai tuomet dar vaiku nebuvo, oi turejau su ja vargo, su tom kudlom...parodom...ne uz ka dabar nenoreciau...turiu sociai katinu ir sunu, kuriems dar pampersus reik keist... tik spek...isvaziuot reik nezinai kam palikt, mociute siuolaikine, ji geriau per atostogas turkijoj sedi, o ne anukus daboja... tai isivaizduoju, nori isvaziuot prasai vyro sese, paziuret vaiku, katinu...sakytu nu jus zinot eikit....... ax.gif
Atsakyti
Laba ryta mergaiciukes 4u.gif

cray.gif cray.gif cray.gif neturi airiai nei naslaiciu, nei agatu cray.gif Vakar paskambino ir pasake, kad nerado. Gausiu tik meksikietiska uzsegima ir draugei draugystes karoli. verysad.gif Liudna nerealiai, matyt reiks save guost ir Dubline aplankyti troliukus, mazum, ka nors ipatingo netiketai pavyks aptikti unsure.gif

O jums siunciu linkejimus nuo Airijos juros (tik kad nuotraukoj jos ne laso nesimato biggrin.gif ) ir linkiu gero savaitgalio 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 26, 10:30)
erilukaha palikau tau viena pas ta pati pardaveja, jei  nori mirksiukas.gif

http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT



Gal as kvaila, bet perlus kai perku , perku visada po du iskart, kad jie susisauktu pagal dydi, spalva...taip ir baltus, ir ruzavus pirkau...tai vieno as nepirkciau. schmoll.gif man kaip apzorai reik kaip minimum dvieju... doh.gif
Atsakyti