Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labai grazus sarvuotukas,light blue.


Noa, neplanuoju katino tatukizmui , greiciau mylejimui.Neturesiu laiko lakstyt po parodas, rinkt medalius ir ivertinimus. O dar jei mergu man i namus veztu, tai jau aciu.Macius as tas ju meiles scenas ir serenadas doh.gif doh.gif Jau geriau mergaite arba ono. Ir didzioji kate ant apyrankes ax.gif

Atsakyti
Mano kornišas Kapris yra iš gravel gūžtos. Jis yra ONO, todėl niekur nieko nežymi (išskyrus tai, ką pakramto dantimis ar padrasko nagais).

O aš Megoj buvoj, du gintarus pirkau ax.gif
Atsakyti
Laisve, pavydziu. Pasirodyk. Arba bent papasakok kokie jie? Sviesus, matiniai?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 06 25, 21:49)
Laisve, pavydziu. Pasirodyk. Arba bent papasakok kokie jie? Sviesus, matiniai?

Rytoj nufotografuosiu, jei būsiu namie (planavau pas mamą važiuot...).
Vienas šviesus, facetuotas, su nedidele juoda dėmele - kažkokiu samanų inkliuzu. Kitas apvalus, pusę šviesaus, kita pusė - irgi kažkokios samanos su gintaru.
Atsakyti
Laisve saunu, bet ne tu viena papirkai, dar kai kas tyli, busiu bjauri ir isduosiu Laivite arba rodykis arba parodysiu as tavo naujienas ot uztikau mirksiukas.gif , amerikonkoms tai rodai nono.gif
Atsakyti
O tamsių facetuotų megoj radai? nes turėjo būt, o aš neradau sad.gif

QUOTE(danske @ 2010 06 25, 21:33)
Noa, neplanuoju katino tatukizmui , greiciau mylejimui.Neturesiu laiko lakstyt po parodas, rinkt medalius ir ivertinimus.

Nu tai sakau, imk ryžą gravelinį biggrin.gif Jei mylėjimui, tai ar kastruot, ar sterilizuot, tas pats biesas, tik kastruot gal mažiau skauda...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 25, 22:10)
O tamsių facetuotų megoj radai? nes turėjo būt, o aš neradau sad.gif

Buvo daug visokių - du virbai, tad turėjau iš ko rinktis. Be to, pardavėja iš po prekystalio dar kelis įvairesnius ištraukė, tai iš jų ir išsirinkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 25, 22:10)
O tamsių facetuotų megoj radai? nes turėjo būt, o aš neradau sad.gif
Nu tai sakau, imk ryžą gravelinį biggrin.gif  Jei mylėjimui, tai ar kastruot, ar sterilizuot, tas pats biesas, tik kastruot gal mažiau skauda...

As pasizymejau kontaktus. Kastruot tai neturetu buti katinui baisu. Juk uzmigdo, o atsibudes apygirtis pavaiksto pusdieni ir viskas gerai. Draugai neapsikente jo purskaliojimu ir jau kokiu triju metu patvarke. Gyvena kaip gyvenes.

Laisve, manau, turetu ir pas mus buti nauju gintaru.As buvau jau atsidejus du grazucius. Bet kai atidziau apziurejau, tai pastebejau, kad kleba sidabriukai. Persigalvojau. Minejo, kad turi gauti daugiau ir ivairiu. Su inkliuzu tai super grazu.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 25, 22:14)
Buvo daug visokių - du virbai, tad turėjau iš ko rinktis. Be to, pardavėja iš po prekystalio dar kelis įvairesnius ištraukė, tai iš jų ir išsirinkau  biggrin.gif

Te tau stase. O aš neišsirinkau, nes neradau tamsaus facetuoto biggrin.gif Kiba reiks dar perknist. Ir vienai važiuot, be diedų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 06 25, 22:42)
Su inkliuzu tai super grazu.

O aš nenoriu su inkliuzu dry.gif Aš sau einu visa gražuolė, o prabangiam gintare į mane žiūri koks priešistorinis tarakonas su rūsčia mina, va šitaip - haaaaaaaaa!!! Arba baisi prebaisi priešistorinė musė??? Nu priešistorinė samana tai gal nieko... biggrin.gif
Atsakyti
o as neimsiu gintaru visgi nusprendziau.nereikia man ju ax.gif
Atsakyti
Oi, del kokio su tarakonu ar muse tai pescia i Mega nueiciau doh.gif Kad ir tarakono vaikas gali buti mirksiukas.gif

Kazkiek daug ir man , bent kol kas, nereikia. Noreciau kokio stambaus rozinio ar siaip matinio, mazuliuko kokio, tamsu turesiu tuoj, turiu skaidru toki. Jei ta, kur amerikonka turi, toki pailga , pamatyciau, zinoma noreciau. Ir gana. Gal visai grazu butu su juodais. Arba siltais melynais. Ir su turimais samaniniais.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 25, 22:56)
o  as neimsiu gintaru visgi nusprendziau.nereikia man ju ax.gif

O ką imsi? bigsmile.gif
Aš irgi daug nenoriu. Tik dviejų bigsmile.gif

QUOTE(danske @ 2010 06 25, 23:00)
Oi, del kokio su tarakonu ar muse tai pescia i Mega nueiciau doh.gif  Kad ir tarakono vaikas gali buti mirksiukas.gif

Tai vaikas vaikas, visas gi netilps į bydsą bigsmile.gif Arba aplamai skuzdėlė faraoninė... Priešistorinė bigsmile.gif
Atsakyti