Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(troliuke @ 2010 06 25, 17:02)
Sveikutes,
norejau paklausti kiek LT kainuoja "startine" grandinele ant rankos?  wub.gif
Latvijoje ziurejau tai panasiai butu 400 litu, plius uzsegimas.
Gundaus ir as labai i juos, tik jau kainos ju kandziojasi  doh.gif

grandinele 119 Lt + uzsegimas paprastas 69 Lt, vidutinis 145 Lt, tai vidutiniskai 264 Lt, o dar va cia gali uzsisakyti su 10 proc. nuolaida iki birzelio men. pabaigos tai iseitu 238 Lt smile.gif pas mus dar duoda du karoliukus dovanu smile.gif
http://www.troliukaroliukai.lt/
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 17:06)
o dar va cia gali uzsisakyti su 10 proc. nuolaida iki birzelio men. pabaigos tai iseitu 238 Lt smile.gif pas mus dar duoda du karoliukus dovanu smile.gif
http://www.troliukaroliukai.lt/

Aš ir nežinojau, kad galima štai čia nusipirkti doh.gif doh.gif doh.gif žiūriu, ir gintarinių yra wub.gif
O kaina čia jau paskaičiuota su nuolaida, ar ne?
kaip faina, AČIŪ, kad parodėt nuorodą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 06 25, 15:41)
Va del to zymejimo ir as bijau katino. Jei idarbinti, tai neisvengiamai namuose kvepes,nebet ono. Pas pazistamus yra tatukas. Kad ir kiek to darbo jam duoda, vistiek randa kur purksteleti.

Nežinau dar, kaip ten bus, anas pas mus dar mažas - pusė metų bus tik liepos 10 d. Bet sako, kad jo tatukas nežymėjo, taigi didelė tikimybė, kad ir maniškis nežymės.
O imant iš veislyno ne tatukizmui, o sau mylėt, tai tas rūpestis aplamai atkrenta irnesakyk.gif Ten gauni jau kastruotą/sterilizuotą paprastai, jei imi ne parodoms ar veisimui. Taigi galvą skauda veisėjui, ne tau... Ir niekas niekur nemyža. Ir aplamai nėra jokio kvapo ar purvo... Kuzma nuo pat patekimo į namus neatliko nei vieno myžio ne tam skirtoj vietoj schmoll.gif Nei pavėmė, nei ką sudraskė, nei nieko...

QUOTE(troliuke @ 2010 06 25, 17:02)
Latvijoje ziurejau tai panasiai butu 400 litu, plius uzsegimas.

O kam žiūrėt Latvijoj? Tu ten gyveni, ar kaip mastau.gif

QUOTE(Gricė @ 2010 06 25, 17:42)
Aš ir nežinojau, kad galima štai čia nusipirkti doh.gif  doh.gif  doh.gif žiūriu, ir gintarinių yra wub.gif
O kaina čia jau paskaičiuota su nuolaida, ar ne?
kaip faina, AČIŪ, kad parodėt nuorodą 4u.gif

Labai gražu yra atėjus į naują temą paskaityt bent pirmą puslapį arba pagooglint... Ten tiek nuorodų, ir daugiau yra Lietuvoj, ne tas vienas biggrin.gif
Atsakyti
Jei mano rieso apimtis - 16 cm, tai kokio ilgio grandineles reikes? Jei uzsegimas neprailgintas.
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 13:06)
grandinele 119 Lt + uzsegimas paprastas 69 Lt, vidutinis 145 Lt, tai vidutiniskai 264 Lt, o dar va cia gali uzsisakyti su 10 proc. nuolaida iki birzelio men. pabaigos tai iseitu 238 Lt smile.gif pas mus dar duoda du karoliukus dovanu smile.gif
http://www.troliukaroliukai.lt/



Tai tikrai Lt pigiau. ir gerokai sakyciau.
reikes pasidairyti lietuvoje wub.gif
Noa taip as gyvenu Latvijoje, ir retokai bunu lietuvoje. bet jei kainos sitaip skiriasi, tai tik reikia ziuretis lietuvoje situ groziu.
aciu uz greita atsakyma 4u.gif
Atsakyti

Ir beje, būtent Gravel mane užkrėtė troliais biggrin.gif Ir katinais, bet pirmiau troliais biggrin.gif
[/quote]

Rimtai??? bigsmile.gif net nezinojau, kad ji irgi maniake troliu lotuliukas.gif
Kaip tik sia savaite atleks i svecius, turesim apie ka daugiau pasneket, ne tik apie katinus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2010 06 25, 18:09)
Noa taip as gyvenu Latvijoje, ir retokai bunu lietuvoje. bet jei kainos sitaip skiriasi, tai tik reikia ziuretis lietuvoje situ groziu.


blink.gif Tai bet klausyk - atstovai gi tie patys blink.gif Negali taip skirtis kainos, kodėl visam pasauly kainuoja vieniek, o pas latvius brangiau? unsure.gif Ir kodėl Lietuvoj akcija, o pas latvius ne? unsure.gif

Pasižiūrėjau. Nu grandinėlė plius užsegimas su akute - 60 latų, lygiai tiek pat, kaip ir litais. Tiktai ta akcija, kur perkant grandinėlę su užsegimu duoda du karoliukus po 79 Lt, šiuo metu yra Lietuvoj, o Latvijoj ne.

Ir naujų auskarų latviai dar negavo, bet čia nedidelis nuostolis... Kažkaip atrodo, kad naujausia naujiena pas latvius - pavasario kolekcija hah.gif Bet latviuose viskas iš paskos, kažkaip taip jau gaunasi :irneskyk:


QUOTE(norma @ 2010 06 25, 18:09)
Rimtai???  bigsmile.gif net nezinojau, kad ji irgi maniake troliu  lotuliukas.gif

Ji ne maniakė schmoll.gif Jinai tik jų turi. Ir, man regis, nesureikšmina taip, kaip mes, vat šito iš jos reikia pasimokint biggrin.gif
Ar jinai spės šią savaitę pas tave į svečius? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 birželio 2010 - 19:11
Laba smile.gif
Pasitaikė ir man proga padoriai savo karolius nufotkinti smile.gif Šiuo metu taip nešioju (trys rudeniniai karoliai kabo ant fantazijos smile.gif )
user posted image

beje, čia yra svetimkūnis apyrankėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 06 25, 20:32)
Laba smile.gif
Pasitaikė ir man proga padoriai savo karolius nufotkinti smile.gif Šiuo metu taip nešioju (trys rudeniniai karoliai kabo ant fantazijos smile.gif )
beje, čia yra svetimkūnis apyrankėje smile.gif

grazu thumbup.gif , o sarvuotis koks fainas toks pastelinis, o kuris cia svetimkunis tai net neiziuriu g.gif o cia priekyje tie sidabriukai kinieciu ane, o cia tas kur gelytes matosi kaip vadinasi???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 25 birželio 2010 - 19:45
Yra du kiniečiai, vienas paukštis ir gėlės, kitas debesys ir gėlė.
Svetinkūnis ne karolis smile.gif Aš juk paprastą užsegimą turėjau ir jis man du kartus lūžo. Nunešiau juvelyrui, tai vietoje mažo užsegimuko uždėjo didesnę užsegimo galvą, tai dabar užsegimas su dviem tokio pat dydžio galvom smile.gif

O šiaip pagyvinti dabartinį variantą norėčiau, bet man vis gaunasi sėkmingai nutamsinti.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 06 25, 20:50)
Yra du kiniečiai, vienas paukštis ir gėlės, kitas debesys ir gėlė.
Svetinkūnis ne karolis smile.gif Aš juk paprastą užsegimą turėjau ir jis man du kartus lūžo. Nunešiau juvelyrui, tai vietoje mažo užsegimuko uždėjo didesnę užsegimo galvą, tai dabar užsegimas su dviem tokio pat dydžio galvom smile.gif

supratau, anoks cia svetimkunis smile.gif
man tas graziai ziurisi kur prie cherubo sidabriukas, tikriausiai debesys ir gele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 25 birželio 2010 - 19:54
aš bloga trolistė esu, nes pamirštu pavadinimus greit doh.gif ir jei ne čekiai piniginėje...o kiniečius myliu labai, tik su drakonais ir kiaule višta ir dar kažkuo nenoriu. Bet yra dar du, kurių norėčiau, bet progų nėra nusipirkti, o ir negaliu labai išlaidauti doh.gif
Atsakyti