Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Grazu smile.gif

As turiu is senu laiku, kokiu 50-60 metu senumo, verinuka. Tai bandziau ir su adata , ir su reztuku viena karoliuka. Koks isorej, toks viduj. Ir pries kokius 3-4 metus pirkta. Tas pats. O kur lupasi, tai stiklas viduj, papurksta gal kokiu perliniu mirkalu. Kainuoti gali 10 litu gal.Uz darba ir sidabriuka viduj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 25 birželio 2010 - 11:40
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 12:36)


Gražu, tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 06 25, 07:34)
Labai noriu įsigyti gintarinius trolius. Tad jei kuri turi ir sugalvos parduoti - aš pirma blush2.gif


O tu žinok, kad jų dar ir pardavimo vietose rast eina rolleyes.gif Jei niekas neparduos, pereik per taškus, gal rasi ką rolleyes.gif

QUOTE(danske @ 2010 06 25, 09:50)
Noa , tas ryzas katinas ar kate? Neturim katino, bet norim labai.


Katiniukas ten. Sakė, labai gero būdo, pats fainasis, labai murkuoja smile.gif Palauk, paieškosiu, tik ten jo nuotrauka kokia tai nelabai graži, yra gražesnių: http://www.cornishrex.lt/kaciukai/i/
Bet veislynas labai rimtas, už tą duodu kepurę prikakot, jokių bliadstvų. Ne tai, kad perki kornišą, o gauni bb žino ką...

QUOTE(norma @ 2010 06 25, 09:53)
Bet ziuriu kad cia nemazai reksininkiu+trolininkiu sioj temoj, manau pritapsiu as pas jumi  blush2.gif  ryt vaziuoju pirkti startine grandinele, gausiu du karoliukus dovanu, bet manau neuzteks man tu dvieju ryt ...  g.gif

Taigi vat, kad kažkaip keistai gaunasi - pas ką reksai pritraukia trolius, pas ką troliai reksus laugh.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 06 25, 11:38)
Mergaiciai,galiu pirkti 4 gintarus,bet aklai,nemacius-jei paimsiu ir man nepatiks,ar kuriai reikia?Ir du perlus juodus.Kainos lietuviskos.Ne is anapus svieto.Bet cia jei man nepatiks.vat galvoju-imt ar ne.

Tai bent aprašą lai duoda, kad perlai be defektų. Ir gintarai - facetuoti ar ne. Jei gintarai tamsūs, tai aš kaip ir rizikuočiau gal mastau.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 12:36)
Pabandziau siandien suvert toki varianta maisydama akmenis su turimom gelem va, ir dabar sedziu apsipatenkinus flirt.gif  ax.gif  kaip jums tai ar bent grazu?

Labai gražu smile.gif

Perlų lupimasis - nu iš esmės teoriškai gal gali, jei koks nelygus? Nes gi sraigė tai sluoksniais augina mastau.gif Bet praktiškai tai tie sluoksniai priaugę turi būt, nu kaip kriauklės viduj, gi kriauklių vidus tai nesilupa.
Kita vertus... Kartą paėmiau ir vieną upinį perlą sutraiškiau su replėm, taip sau, kad sužinočiau, kas viduj. Ne trolinį, aišku biggrin.gif Tai jis buvo visas iš sluoksnių, kaip širšių lizdas, ir patrėškus tie sluoksniai atsiskyrinėjo... Gal upiniams perlams tas atsitinka? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 birželio 2010 - 11:57
QUOTE(Tacita @ 2010 06 25, 11:38)
Mergaiciai,galiu pirkti 4 gintarus,bet aklai,nemacius-jei paimsiu ir man nepatiks,ar kuriai reikia?Ir du perlus juodus.Kainos lietuviskos.Ne is anapus svieto.Bet cia jei man nepatiks.vat galvoju-imt ar ne.

Na, pirmiausia, tai nors foto norėčiau pamatyt g.gif aklai nemačius pirkti, tai ką aš žinau, baisoka verysad.gif
Atsakyti

Katiniukas ten. Sakė, labai gero būdo, pats fainasis, labai murkuoja smile.gif Palauk, paieškosiu, tik ten jo nuotrauka kokia tai nelabai graži, yra gražesnių: http://www.cornishrex.lt/kaciukai/i/
Bet veislynas labai rimtas, už tą duodu kepurę prikakot, jokių bliadstvų. Ne tai, kad perki kornišą, o gauni bb žino ką...
Taigi vat, kad kažkaip keistai gaunasi - pas ką reksai pritraukia trolius, pas ką troliai reksus laugh.gif


Noa, o gal pacios katinas is sio veislyno? Nes mano is sio blush2.gif is ,,E" vados Eagle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2010 06 25, 13:34)
Noa, o gal pacios katinas is sio veislyno? Nes mano is sio  blush2.gif is ,,E" vados Eagle  mirksiukas.gif

Mano - aaa - ir iš to, ir ne iš to biggrin.gif Mano Kuzma, jis dirbs tatuku šitam veislynui, kai užaugs didelis, jei viskas bus gerai, bet gamybos jis kitos smile.gif Aš tik pažįstu Gravel ir žinau, kaip ana tuos katinus veisia ir koks ten mokslas, ir kiek ten darbo beigi išlaidų doh.gif Aš, durna, anksčiau maniau, kad du katinus suleidi, ir viskas, veisimas įvyko biggrin.gif

Ir beje, būtent Gravel mane užkrėtė troliais biggrin.gif Ir katinais, bet pirmiau troliais biggrin.gif
Atsakyti
Fontenay, taip gaiviai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Noa @ 2010 06 25, 13:46)
Mano Kuzma, jis dirbs tatuku šitam veislynui, kai užaugs didelis,


Esi pasiryžusi išsaugoti jo vyriškumą? doh.gif Mūsų kašaras yra "ono", nes jau buvo pradėję kentėti vaikai. Dar gerai, kad teritorijos nebuvo sugalvojęs žymėti...
Atsakyti
Va del to zymejimo ir as bijau katino. Jei idarbinti, tai neisvengiamai namuose kvepes,nebet ono. Pas pazistamus yra tatukas. Kad ir kiek to darbo jam duoda, vistiek randa kur purksteleti.
Atsakyti
Na va, pagaliau prisiduodu su vaizdais, kokybė ne kokia, bet mano begalinės laimės esmė matosi lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 25, 16:17)
Na va, pagaliau prisiduodu su vaizdais, kokybė ne kokia, bet mano begalinės laimės esmė matosi  lotuliukas.gif 

as kaip suprantu tu cia universiteto baigimo proga pasidovanojai ane lyg pamenu g.gif zinok super variantas ir dovana ir atminimas ir dar su data graviruota thumbup.gif nu fainai sakes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 16:38)
as kaip suprantu tu cia universiteto baigimo proga pasidovanojai ane lyg pamenu  g.gif  zinok super variantas ir dovana ir atminimas ir dar su data  graviruota thumbup.gif nu fainai sakes smile.gif

čia draugas ir jo tėveliai man staigmeną padarė thumbup.gif dabar jau suku galvą kokio sekančio noriu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
norejau paklausti kiek LT kainuoja "startine" grandinele ant rankos? wub.gif
Latvijoje ziurejau tai panasiai butu 400 litu, plius uzsegimas.
Gundaus ir as labai i juos, tik jau kainos ju kandziojasi doh.gif
Atsakyti