Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti


user posted image
[/quote]


Bet ziuriu kad cia nemazai reksininkiu+trolininkiu sioj temoj, manau pritapsiu as pas jumi blush2.gif ryt vaziuoju pirkti startine grandinele, gausiu du karoliukus dovanu, bet manau neuzteks man tu dvieju ryt ... g.gif
Atsakyti
Mergaiciai,galiu pirkti 4 gintarus,bet aklai,nemacius-jei paimsiu ir man nepatiks,ar kuriai reikia?Ir du perlus juodus.Kainos lietuviskos.Ne is anapus svieto.Bet cia jei man nepatiks.vat galvoju-imt ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 25, 11:38)
Mergaiciai,galiu pirkti 4 gintarus,bet aklai,nemacius-jei paimsiu ir man nepatiks,ar kuriai reikia?Ir du perlus juodus.Kainos lietuviskos.Ne is anapus svieto.Bet cia jei man nepatiks.vat galvoju-imt ar ne.

Gintarus, manau, reikia matyti būtinai, bent nuotraukoje, aklai tikrai nepirkčiau umn.gif Šiaip ir su perlais nerizikuočiau, nes tokių deformuotų esu mačius, kad panašų gavusi nežinočiau kur dėti.
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 25, 11:58)
Gintarus, manau, reikia matyti būtinai, bent nuotraukoje, aklai tikrai  nepirkčiau umn.gif  Šiaip ir su perlais nerizikuočiau, nes tokių deformuotų esu mačius, kad panašų gavusi nežinočiau kur dėti.


o as vat surizikavau, papirkau ybejuj is vokieciu va perlus tokius, ir laukiu dabar smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 12:06)
o as vat surizikavau, papirkau ybejuj is vokieciu va perlus tokius, ir laukiu dabar smile.gif

Bet tai foto yra, čia jau nėra aklai.
Atsakyti
Perlai nuostabus wub.gif
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 25, 11:58)
Gintarus, manau, reikia matyti būtinai, bent nuotraukoje, aklai tikrai  nepirkčiau umn.gif  Šiaip ir su perlais nerizikuočiau, nes tokių deformuotų esu mačius, kad panašų gavusi nežinočiau kur dėti.

blink.gif aciu uz info.beje,vilniuj maciau kazkoki patrupejusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 25, 12:16)
blink.gif aciu  uz info.beje,vilniuj maciau kazkoki patrupejusi g.gif

O tai bent foto neduoda? Tegu ir belenkokia, vis vaizdas kazkoks.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 25, 12:16)
blink.gif aciu  uz info.beje,vilniuj maciau kazkoki patrupejusi g.gif

Mačiau jį. Turbūt nenudžiugintų toks vaizdas? Gerai Danske sako, paprašyk foto.
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 25, 12:12)
Bet tai foto yra, čia jau nėra aklai.

taip Rasida, aciu kad uzrodei man juos aciuks.gif
Atsakyti
Man tai idomu tie perlai. Jei tikras perlas, jis gero smugio bijo, bet jau luptis tai tikrai negali. Tokiu, besilupanciu, pilni turgus. Nebent jis augo toks kreivokas.
Atsakyti
Pabandziau siandien suvert toki varianta maisydama akmenis su turimom gelem va, ir dabar sedziu apsipatenkinus flirt.gif ax.gif kaip jums tai ar bent grazu? man tai labaiiiiii blush-anim-cl.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 06 25, 12:31)
Man tai idomu tie perlai. Jei tikras perlas, jis gero smugio bijo, bet jau luptis tai tikrai negali. Tokiu, besilupanciu, pilni turgus. Nebent jis augo toks kreivokas.

nu ir as nesuprantu kaip jie gali apsilaupyt, gal jie plastmasiniai, buvo man Dovis suradus viena Siauliuose, bet irgi sake apsilaupes gal net puse cm g.gif
Atsakyti