Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 06 24, 23:07)
Bet man aplamai tai visur ir visada trūksta akmenų biggrin.gif Nu man nesusidėlioja apyrankė anei viena, jei bent dviejų akmenų neužneriu. Kas būtų, jei savo oniksus čia sudėtum?

aha ryt pabandysiu butinai turetu ziuretis mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas dienas biggrin.gif
Grįžau po Joninių, visa prisišventus. Apyrankės nepamečiau, kas savaime yra gėris biggrin.gif

Pažiūrėjau kauniečių fotkes, renginuks buvo labai labai. Jau laukiu Vilniuj.
O Noa spėju kuri, jei neklystu, labai atitinka mano susikurtą vaizdzialį.
Atsakyti
Nu ir kuri?

Nieko nebus, niekam nesirodysiu, kol kokių 100 kg nenumesiu, nu bent 50, nu bet 30... Nu gerai, gal užteks 15-os, 30 gal kiek ir perebor mastau.gif biggrin.gif Kita vertus, nu ir kas, gal biskutuką tik pabarškėčiau, mikliai atgal priaugčiau ir būtų pats tas rolleyes.gif

Norėčiau Megoj laimėt žiedą - atiduočiau Drugeliukui, ir tada jau jinai vėl turėtų ir akies nepamestų rolleyes.gif Nes pati tai žiedų nenešioju, bet va laimėt norėčiau biggrin.gif

Paofftopinsiu - gal kam kornišinio katino reikia? Tiksliau, kas iš trolininkių dar neturi katino? biggrin.gif Va, iš katinės temos partįsiau, ir tas ryžas dar laisvas. Tai kodėl jis laisvas, gi baisiausiai fainas? Sakė veisėja, kad ir mielas labai... Ir šiaip, visas taisyklingas, su dokumentais, ne koks ten patvorinis. Nei jis mano, nei giminės, ale vis tiek labai gražuolis, tai ir reklamuoju biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 birželio 2010 - 23:24
Ir dar va, kates su troliais sugretinsiu, vėl iš katininkų temos atitysiau. Čia nuotrauka iš kačių parodos, Latvijoj ar kažkur, katė - šitų katiniukų giminaitė. Ar tai sesuo vyresnė iš pereitos vados, ar tai kažkas ten, tas pats veislynas. Žiūrim į veisėjos ranką (originalai rolleyes.gif ):

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 25, 00:23)
Nieko nebus, niekam nesirodysiu, kol kokių 100 kg nenumesiu, nu bent 50, nu bet 30... Nu gerai, gal užteks 15-os, 30 gal kiek ir perebor mastau.gif biggrin.gif  Kita vertus, nu ir kas, gal biskutuką tik pabarškėčiau, mikliai atgal priaugčiau ir būtų pats tas rolleyes.gif

Palaikysiu Tau kompaniją šiuose reikaluose smile.gif

Džaska, gražu ta voverytė, ir man ji labai tinka ten, kur labradoritai. Pas mane irgi derinuke ji yra wink.gif
Atsakyti
Noa,devon rexo man kasharo ieskok,ne kornisho.Devono baltintos kavos spalvos.

As ankstyva-dukryte 5 ryto pakele mane ,nusivede i virtuve ir valge juoda duona,su sviestu ir baltu suriu.Tai va,iseigines vadinasi-keliames labai fainai lotuliukas.gif .nervuojuos jau nuo dabar,mergai,siandien kaip niekad barskinkit troliais iki kol neparasysiu ziniu. topsecret.gif topsecret.gif topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 25 birželio 2010 - 05:19
QUOTE(Noa @ 2010 06 25, 00:23)
Paofftopinsiu - gal kam kornišinio katino reikia? Tiksliau, kas iš trolininkių dar neturi katino? biggrin.gif Va, iš katinės temos partįsiau, ir tas ryžas dar laisvas. Tai kodėl jis laisvas, gi baisiausiai fainas?

Laba,
turiu ir trolius, ir katiną (ir net ne vieną ir ne du, ir net ne tris ir t.t doh.gif ). Ir ryžą turiu, man ryži katinai ir visokie kitokie daiktai (tik ne vyrai ryži) labai patinka. Ir karoliukus ryžus mėgstu g.gif
Labai noriu įsigyti gintarinius trolius. Tad jei kuri turi ir sugalvos parduoti - aš pirma blush2.gif
Atsakyti
Laba ryta,
nu kokios apzoros tos amerikonkos doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 25 birželio 2010 - 08:02
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 08:59)
nu kokios apzoros tos amerikonkos  doh.gif

Ale Fontenay kokia sadistė nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 25, 09:07)
Ale Fontenay kokia sadistė  nono.gif

nu kodel as viena turiu nervintis pamacius..... hihihi.gif

kaip iki siol manes gintarai netrauke, bet po tokiu dzaskos vaizdu ir t.t pradedu mastyt kad nors viena reiktu koki tamsu tamsu isigyt del savo lietuviskos kilmes mastau.gif mirksiukas.gif
p.s. (cia tuoj ziuriu tas pats gausis kaip po ewidentos ir dzaskos vaizdeliu su akmenais )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 25 birželio 2010 - 08:18
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 25, 09:14)
nu kodel as viena turiu nervinti pamacius..... hihihi.gif

Labai draugiška... verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas
Gintarai tai tikrai vedantys i pagunda. Ypac tie stori, i ryzuma. Man irgi ryza splva yra tikra spalva.Tos amerikonkos tai prisirinke visokio gerio.Bet ir domisi jais ne keli menesiai doh.gif

Noa , tas ryzas katinas ar kate? Neturim katino, bet norim labai.
Atsakyti