Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 24, 21:10)
gal turi nauju vaizdu?  mirksiukas.gif

truputi pakeiciau zalia g.gif dar ieskau zalia tsk vieta ax.gif , o siuo metu myliu savo Labradoritu apyranke ja pagivinau dviejais gintarais kuriuos isigijau klubo atidaryme wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 24 birželio 2010 - 20:34
dzaska, nu gražu thumbup.gif
Atsakyti
Nu visos labai grazios nors ir nepazystu bet va jau Dzaska ir Nidalaura atsirenku thumbup.gif
Dzaska isduok paslapti is kur tuos batus rovei tokiu ieskau uzsimusdama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 06 24, 21:57)
Dzaska isduok paslapti is kur tuos batus rovei tokiu ieskau uzsimusdama  doh.gif

blush2.gif o kur tu juos matai?
aciuks man ir patinka mano apyrankes kai nenormali visada ciupineju blush2.gif
user posted image
turiu dar tokius vienisus dvejus karoliukus pirma ir penkta cakras man jos labai grazios savo spalvom g.gif nz. i kokia puse spalvu derint ... g.gif pauksciu tako galvoju reik g.gif kaip jus galvojat?
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 21:33)
truputi pakeiciau zalia  g.gif dar ieskau zalia tsk vieta  ax.gif  , o siuo metu myliu savo Labradoritu apyranke ja pagivinau dviejais gintarais kuriuos isigijau klubo atidaryme  wub.gif

nu grazui labai labai wub.gif , ypatingai antroji first.gif , nu ne ir pirmoji first.gif, nu ne gal antroji first.gif, nu zinok turbut abi uzsideciau vienu metu. mastau.gif
is antrosios isimciau viena karoli sau, tai butu tas zalsvas labradoritas svytintis nuo uzsegimo pats pirmas, ir viena karoli isimciau visai ir nedeciau, nes jis ne mano skonio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 24 birželio 2010 - 21:17
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 24, 22:12)
 
ir viena isimciau visai ir nedeciau, nes jis ne mano skonio mirksiukas.gif

pasakik kuri isimtum idomu g.gif ???
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 22:17)
pasakik kuri isimtum idomu  g.gif ???

voveryte liezuvis.gif

o tas labradoritas tikrai koks fainas. jis toks ir yra svytintis, ar taip isejo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 24 birželio 2010 - 21:19
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 24, 22:18)
voveryte  liezuvis.gif
o tas labradoritas tikrai koks fainas. jis toks ir yra svytintis, ar taip isejo?

oi tu blink.gif ta voveryte pusta uodegyte tokia stilinga grazi tease.gif pusta lygi mirksiukas.gif
O Labradoritas tai tikrai nerealei grazus taip blizga du tokius blizgius turiu wub.gif viena pirkau megoj kita panoramoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 22:24)
oi tu  blink.gif ta voveryte pusta uodegyte tokia stilinga grazi  tease.gif pusta lygi  mirksiukas.gif
O Labradoritas tai tikrai nerealei grazus taip blizga du tokius blizgius turiu  wub.gif viena pirkau megoj kita panoramoj  thumbup.gif

voveryte tavo grazi, bet man kazkaip tik zvilgtelejus i apyranke labai issoka is jos savo ryskumu smile.gif siap kitose kombinacijose net nepastebiu as jos, gal del to blush-anim-cl.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 22:10)
aciuks man ir patinka mano apyrankes kai nenormali visada ciupineju  blush2.gif

Zinok cia turbut mes dauguma tokios nenormalios, ciupinejam atsisede kaip rozancius kokius rankose hihihi.gif

va kiek gintaru susigrobe, cia ne mano smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 24 birželio 2010 - 21:51
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 24, 22:36)
va kiek gintaru susigrobe, cia ne mano smile.gif

swoon.gif dabar as nemiegosiu grazu thumbup.gif durbut megoj pirktas rinkinys kokios simres blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 06 24, 21:27)
Reiks vyrui duot pastabu del sporto stygiaus namie  hihihi.gif

Lai pavaiko su šluota aplink namą? biggrin.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 22:10)
blush2.gif o kur tu juos matai?

user posted image
turiu dar tokius vienisus dvejus karoliukus pirma ir penkta cakras man jos labai grazios savo spalvom  g.gif nz. i kokia puse spalvu derint ... g.gif  pauksciu tako galvoju reik  g.gif kaip jus galvojat?

Paukščių takas labai mielas karolis, aš jį labai myliu. Bet man aplamai tai visur ir visada trūksta akmenų biggrin.gif Nu man nesusidėlioja apyrankė anei viena, jei bent dviejų akmenų neužneriu. Kas būtų, jei savo oniksus čia sudėtum?

O ta voverė tai man ten kaip čia buvus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 birželio 2010 - 22:09
QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 23:05)
swoon.gif dabar as nemiegosiu grazu  thumbup.gif  durbut megoj pirktas rinkinys kokios simres blush2.gif

gerai butu, kad butu simres, tai ta pasidalintu manau ciau mumim smile.gif , o cia kokios tai amerikonkos apzoros lotuliukas.gif
Atsakyti