Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 24, 17:27)
Dzaska 7nuotraukoj, per viduriuka, tarp nidalaura ir jos dukriuko... mirksiukas.gif

Dėkui smile.gif Jau visas žinau biggrin.gif Tai sakyč, kad Kauno troles jau pažįstu bene visas g.gif O kuriam mieste jų daugiausia? Vln ar Kaune? Kiti miestai manau pasibarstę ne taip gausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 06 24, 17:12)
Mergai, jūs man visos per žemiškos tongue.gif Kažkaip vat troliai troliai, visi rėkia, kaip jie "kanda kainomis". Norom nenorom susidaro įspūdis, kad ir jų turėtojos turėtų visos nikeliuotos tiuninguotos ar dar kažkokios betty barclay būti. O kai pažiūri foto...labai nusimeni lotuliukas.gif Prosto

patikek kaip reikia pasitiuninguojam ir trolius pasiblizginam lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 17:57)
patikek kaip reikia pasitiuninguojam ir trolius pasiblizginam  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

jūsų tiuningas patiko lotuliukas.gif išsiprašei komplimento tongue.gif biggrin.gif
Papildyta:
Na tai kutra išvardinsit visas SM troles? wink.gif Pažiūrėsim, kiek milijonų Kaune vartosi lotuliukas.gif Ir į VMI iškart klin klin padarysim za odno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 06 24, 18:11)
jūsų tiuningas patiko lotuliukas.gif išsiprašei komplimento  tongue.gif  biggrin.gif

blush2.gif nail.gif flirt.gif
ax.gif nesuprantu atrodo nusiperki nusiperki karoliuku... g.gif jau gana galvoju, bet ju kaip truksta ir truksta doh.gif
Net kai dave rinktis atsistojus nz. blink.gif ka issirinkt bet patenkinta dovanom. wub.gif
Atsakyti
o sakykit Troliene tose fotkese gal kur matosi ? g.gif
Atsakyti
Man rodosi Trolienė auskarus rodo prie stenduko smile.gif Noa, šviesiu sijonuku smile.gif Bet galiu ir klysti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 06 24, 19:08)
Man rodosi Trolienė auskarus rodo prie stenduko smile.gif Noa, šviesiu sijonuku smile.gif Bet galiu ir klysti ax.gif

na ir as taip pagalvojau kad ta pati kur su Noa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 24, 18:42)
o sakykit Troliene tose fotkese gal kur matosi ?  g.gif



QUOTE(light blue @ 2010 06 24, 19:08)
Man rodosi Trolienė auskarus rodo prie stenduko smile.gif Noa, šviesiu sijonuku smile.gif Bet galiu ir klysti ax.gif


jau rodos minejau - manes ten nebuvo cool.gif bet pazadu sudalyvauti vilniuje 4u.gif smiltele sirguliavo - negalejau sad.gif
Atsakyti
NIU kur jus visos bigsmile.gif
rodos orai nuo ryt taisosi tai pasitiuningavau savo apyranke naujais ginatarais ir labai laukiu rytojaus nes... sveciuose turesiu eriukaha lotuliukas.gif clap.gif vaziuosim toli toli , uzsuksiu tikuosi i mega paziuresim ka troliai turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 06 24, 13:42)
Na ir kuris tavo ? Bandžiau atspėt kuriai labiausiai tiktų raudoni martens batai ir pas kurią nepakartojamas žinučių rašymo stilius, įdomu ar pataikiau g.gif

Ne mano raudoni martinsai schmoll.gif Mano smėliavi ir juodi biggrin.gif nesakysiu, kur aš, kas žino, tas žino, o čia viešai su snukiu pasiskelbt ant viso svieto - nenoriu schmoll.gif Be to, labai jau storai atrodau, lai niekas nežino bigsmile.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 06 24, 14:23)
negaliu,bet labai tikiuosi kad visgi rasiu joniniu proga paparcio zieda ax.gif -troliu pavidale wub.gif

Trolis išlįs iš paparčių hah.gif

QUOTE(light blue @ 2010 06 24, 17:12)
Vakar facebooke trolisčių dar nebuvo biggrin.gif Enitą, Nidalaurą, Noą, Drgueliuką žinau. Dzaskos nea sad.gif Kuri dar buvote? Noa, labai pasikeitusi tu man g.gif smile.gif

unsure.gif Net šukuosenos nepakeičiau, nei svoris nepasikeitė, nei niekas schmoll.gif

Ir aplamai Trolienės ten nebuvo, o sijonų nenešioju, nes neturiu anei vieno blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 birželio 2010 - 19:54
QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 20:48)
NIU kur jus visos  bigsmile.gif
rodos orai nuo ryt taisosi tai pasitiuningavau savo apyranke naujais ginatarais ir labai laukiu rytojaus nes... sveciuose turesiu eriukaha  lotuliukas.gif  clap.gif vaziuosim toli toli , uzsuksiu tikuosi i mega paziuresim ka troliai turi  g.gif

gal turi nauju vaizdu? mirksiukas.gif
oras tai nejoninems skirtas, matyt Jonai neuzsisake siemet oro smile.gif
Atsakyti
Noa, storai nuotraukose as atrodau, taip kad nepretenduok lotuliukas.gif Tik numeciau 10 kilu, o per ziema kaip ziebiau atgal 5... SIAUBAS blink.gif Tai, kad pirma karta valgau pries miega, pati kalta. Reiks vyrui duot pastabu del sporto stygiaus namie hihihi.gif
Atsakyti