Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
As irgi noriu agatu doh.gif Jei dar ne per velu...karaliu su karaliene,gal dar viena prigriepciau sunui, jei kartais atliktu koks... 4u.gif

Labas dienas... 4u.gif
Atsakyti
Erilukaha, kam tavo sūnui karalienė??? A ne per anksti dar? biggrin.gif

QUOTE(light blue @ 2010 06 24, 07:51)
Vakar aš iš savo mizerio irgi susivėriau kažką link balto, nusegiau šalin leopardą, voverę ir uniką oranžinę. Ir...nenoriu jų visai atgal priimti g.gif Bet gal čia protas ir širdis vasarą taip šaukiasi? g.gif

Nekreipk dėmesio, ateis ruduo - priimsi atgal biggrin.gif

QUOTE(Troliene @ 2010 06 24, 12:30)
Jau facebook yra nuotraukos iš klubo susitikimo Troliu klubas Kaune jeigu kam idomu.

Vieni mūsų snukiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 23, 23:36)

Ir as stoju i eile agatu tik facetuotu ax.gif blush2.gif
Laba visomv 4u.gif
Man mano veidas nepatiko galvojau fotogeniskesne o va i trolius ziureciau ir ziureciau bet visvien malonu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 24, 13:21)
Vieni mūsų snukiai lotuliukas.gif

Na ir kuris tavo ? Bandžiau atspėt kuriai labiausiai tiktų raudoni martens batai ir pas kurią nepakartojamas žinučių rašymo stilius, įdomu ar pataikiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 24, 00:54)
Agatą turiu, o į našlaites vis žiūriu žiūriu ir nematau, kas jus jose taip veža g.gif

Man reikėjo prie nefritų, green apple, žaliataškių. Ir išvis, man žalia spalva pats tas. Vyrauja ir mano rūbuose. O štai raudonos spalvos garderobe nerasta smile.gif Taip ir su apyranke.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 24, 13:21)
Erilukaha, kam tavo sūnui karalienė??? A ne per anksti dar? biggrin.gif


Cia rysium su tuo, kad vardas- Karolis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 06 24, 13:40)
QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 23, 23:36)

Ir as stoju i eile agatu tik facetuotu ax.gif blush2.gif
Laba visomv 4u.gif
Man mano veidas nepatiko galvojau fotogeniskesne o va i trolius ziureciau ir ziureciau bet visvien malonu wub.gif


Dziaukis ,kad nors kokiu gautum....

O del fotogeniskumo,tai tik nevaidink...nori pagiru.... ax.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 06 24, 13:46)
Man reikėjo prie nefritų, green apple, žaliataškių. Ir išvis, man žalia spalva pats tas. Vyrauja ir mano rūbuose. O štai raudonos spalvos garderobe nerasta smile.gif Taip ir su apyranke.


Va,va..as irgi su raudona nelabai draugauju, nors ji man labai tinka ir patinka...tai net nezinau kur cia suva pakastas...manau pasitikejimo savimi truksta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 24, 13:51)
a,va..as irgi su raudona nelabai draugauju, nors ji man labai tinka ir patinka...tai net nezinau kur cia suva pakastas...manau pasitikejimo savimi truksta. ax.gif

Aga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 24, 11:45)
Tai bent užsimink, apie ką tu čia, kad žinotume, kokios temos troliais barškinti  biggrin.gif



QUOTE(Fontenay @ 2010 06 24, 11:45)
nuo vakar laikau taip sugniauzus, kad jau paskaudo net,  sakyk gi grieciau viso to esme...  mirksiukas.gif

negaliu,bet labai tikiuosi kad visgi rasiu joniniu proga paparcio zieda ax.gif -troliu pavidale wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 24, 14:23)
negaliu,bet labai tikiuosi kad visgi rasiu joniniu proga paparcio zieda ax.gif -troliu pavidale wub.gif

Dar nenusiraminai lotuliukas.gif Jau kokio aukciono pabaigos lauki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 24, 14:23)
negaliu,bet labai tikiuosi kad visgi rasiu joniniu proga paparcio zieda ax.gif -troliu pavidale wub.gif


Uzsibreziai tiksla mus visas aplenkt g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vakar facebooke trolisčių dar nebuvo biggrin.gif Enitą, Nidalaurą, Noą, Drgueliuką žinau. Dzaskos nea sad.gif Kuri dar buvote? Noa, labai pasikeitusi tu man g.gif smile.gif
Papildyta:
Mergai, jūs man visos per žemiškos tongue.gif Kažkaip vat troliai troliai, visi rėkia, kaip jie "kanda kainomis". Norom nenorom susidaro įspūdis, kad ir jų turėtojos turėtų visos nikeliuotos tiuninguotos ar dar kažkokios betty barclay būti. O kai pažiūri foto...labai nusimeni lotuliukas.gif Prosto Marijos lotuliukas.gif Žmonės normalūs ir simpatiški biggrin.gif Gera palieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 06 24, 17:12)
Vakar facebooke trolisčių dar nebuvo biggrin.gif Enitą, Nidalaurą, Noą, Drgueliuką žinau. Dzaskos nea sad.gif Kuri dar buvote? Noa, labai pasikeitusi tu man g.gif smile.gif
Papildyta:


Dzaska 7nuotraukoj, per viduriuka, tarp nidalaura ir jos dukriuko... mirksiukas.gif
Atsakyti