Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tacita cia tau, kad spakainai miegotai ir grazius sapnus sapnuotai mirksiukas.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 24, 00:15)
Aha, man irgi biggrin.gif

...nes agatą jau turi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 24, 00:40)
Tacita cia tau, kad spakainai miegotai ir grazius sapnus sapnuotai mirksiukas.gif

Tokia lietuviška palangė... Gal Tu našlaites kolekcionuoji, tik gerai pasislėpus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 24, 00:50)
...nes agatą jau turi biggrin.gif

Agatą turiu, o į našlaites vis žiūriu žiūriu ir nematau, kas jus jose taip veža g.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 24, 00:54)
Agatą turiu, o į našlaites vis žiūriu žiūriu ir nematau, kas jus jose taip veža g.gif

Man tai reikėjo prie tibetinio šarvuočio, nes identiškai tokia pat spalva...
Atsakyti
Laba, našlaitės ir agatai smile.gif Dirbat nušilusios biggrin.gif Jau fūrom tuoj troliai į temą riedės lotuliukas.gif O UK ar Danijoje jų nėra?
Vakar aš iš savo mizerio irgi susivėriau kažką link balto, nusegiau šalin leopardą, voverę ir uniką oranžinę. Ir...nenoriu jų visai atgal priimti g.gif Bet gal čia protas ir širdis vasarą taip šaukiasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 24, 00:40)
Tacita cia tau, kad spakainai miegotai ir grazius sapnus sapnuotai mirksiukas.gif

Labas rytas-gerai kad anksciau miegot nuejau nei sitas foto pamaciau lotuliukas.gif .
Atsakyti
Labas rytas,
taip Raganele as jau senai stoviu pas tave eileje prie agato drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif rasidos, Song ir dzaskos grožybės wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 06 23, 21:37)
beje,mergai.....laikykit uz mane kumscius  bigsmile.gif .Su sviesiomis mintimis,laikykit kumscius,labai prasau.iki rytojaus kazkur pietu.Nieko neklauskit kodel,tik burbtelekit-ni pucha ni pera ir pabelskit i medi  yess.gif  topsecret.gif  topsecret.gif  topsecret.gif


Beldžiu ir troliais barškinu mirksiukas.gif

Kai mano dukra laikė stojamuosius į Licėjų, merginos taip gerai barškino, kad ir įstojo thumbup.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 06 23, 22:41)
O as zaidziu jau baisiai baltos noriu ..zinoma dar truksta bet..kaskas isejo pasakykit kur graziau  g.gif


Antra 4u.gif Aš kartais pagalvoju, kad gal ir man reikėtų kažkokio kabančio kankaliuko paįvairinimui. Žinoma, to juodo, špinelio rolleyes.gif

QUOTE(Enita @ 2010 06 23, 23:48)
Bet tai kaip gerai, kad man nereikia nei našlaičių, nei agatų cool.gif


Ir man nereikia drinks_cheers.gif Našlaitę vieną turiu, ir gana.
Atsakyti
Mergos,laikykit kumscius pasirodo iki ryt mazdaug pietu,barskinkit troliais kiek galit uz mane,o tai as nagus nusigrausiu iki rytojaus-kaip istvert unsure.gif bijau.gif bijau.gif bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 24, 11:41)
Mergos,laikykit kumscius pasirodo iki ryt mazdaug pietu,barskinkit troliais kiek galit uz mane,o tai as nagus nusigrausiu iki rytojaus-kaip istvert unsure.gif  bijau.gif  bijau.gif  bijau.gif


Tai bent užsimink, apie ką tu čia, kad žinotume, kokios temos troliais barškinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 24, 11:41)
Mergos,laikykit kumscius pasirodo iki ryt mazdaug pietu,barskinkit troliais kiek galit uz mane,o tai as nagus nusigrausiu iki rytojaus-kaip istvert unsure.gif  bijau.gif  bijau.gif  bijau.gif


nuo vakar laikau taip sugniauzus, kad jau paskaudo net, sakyk gi grieciau viso to esme... mirksiukas.gif
Atsakyti
Su Joninėmis!!! Janinų rodos neturime g.gif

Jau facebook yra nuotraukos iš klubo susitikimo Troliu klubas Kaune jeigu kam idomu.

Ir nors ir būtų labai juokinga, aš irgi stoju eilėje pas Raganėle dėl agatų blush2.gif nors jie man ir nederės niekur (todėl ir nepirkau kai buvo), bet visgi jie baisiai gražūs...
Atsakyti