Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 23, 23:18)
pioneers.gif reik susirasyt sarasa pagal pirmuma, bo jei gausiu 3, kazkaip reikes padalint  biggrin.gif  ale, kad ir tas tris pavyktu gauti  doh.gif  Gal kas galit parasyti, kaip tiksliai tos naslaites angliskai vadinosi? g.gif

Antique flowers. Bet, žinok, kodas ir naujųjų, ir senųjų tas pats, reikia spalvą klausti.
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 23, 23:14)
Rasita, nori ir turesi mirksiukas.gif as ir noriu, bet va Tacita vakar nepasirase  bebe.gif


gi sakau-matyt taip turejo buti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 23, 23:18)
pioneers.gif reik susirasyt sarasa pagal pirmuma, bo jei gausiu 3, kazkaip reikes padalint  biggrin.gif  ale, kad ir tas tris pavyktu gauti  doh.gif  Gal kas galit parasyti, kaip tiksliai tos naslaites angliskai vadinosi? g.gif

as irgi noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 23, 23:19)
Rasida,kuriam pasaulio kraste tamsta esate? blink.gif

Aš tai šalia, bet turiu neatsiskleidusią tarpininkę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 23:23)
Aš tai šalia, bet turiu neatsiskleidusią tarpininkę smile.gif

puiku,nuostabu,nerealu,kreipsimes bigsmile.gif
Atsakyti
Fontenay, aciu uz apsvietima, bo buciau cia priorganizavus doh.gif

Niu daba reik tiketis, kad tam sandeli ten dar ka nors ras. Tik daba tas laukimas kankins doh.gif Galvoju, gal ir apie agatus uzklaust g.gif gal jie ten kalnus ju turi rolleyes.gif Bo pas mus ne taip kaip LT, cia stendai is penkiu karoliu, visa kita is katalogo gali uzsakyti ir per keleta dienu turi atkeliauti ax.gif beda tik ta, kad palieki uzstata ir jei pvz. stikliukas tau realybej nepatiko, neturi kur dingt, turi imt ir fsio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 23, 23:36)
Fontenay, aciu uz apsvietima, bo buciau cia priorganizavus  doh.gif

Niu daba reik tiketis, kad tam sandeli ten dar ka nors ras. Tik daba tas laukimas kankins  doh.gif  Galvoju, gal ir apie agatus uzklaust  g.gif  gal jie ten kalnus ju turi rolleyes.gif  Bo pas mus ne taip kaip LT, cia stendai is penkiu karoliu, visa kita is katalogo gali uzsakyti ir per keleta dienu turi atkeliauti  ax.gif  beda tik ta, kad palieki uzstata ir jei pvz. stikliukas tau realybej nepatiko, neturi kur dingt, turi imt ir fsio  doh.gif

Stojuos į eilę prie agatų 4u.gif
Atsakyti
Ragana, as eileje prie agatu stovejau jau kokios trys temos atgal wub.gif Man sesis prasyciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 22:41)
Stojuos į eilę prie agatų 4u.gif


biggrin.gif zodziu, nueisiu ryt ir sakysiu : man visas seno dizaino naslaites ir visus iki vieno agatus! ir kuo daugiau, tuo geriau brunette.gif
Papildyta:
Taip, prie agatu jau pries menesi i eile atsistojo Laivite ir Nidalaura, dabar istoja ir Rasida. Faina tuos sarasus sudarineti, tik kad neliktume be nieko... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_: 23 birželio 2010 - 22:49
Bet tai kaip gerai, kad man nereikia nei našlaičių, nei agatų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 23, 23:48)
biggrin.gif  zodziu, nueisiu ryt ir sakysiu : man visas seno dizaino naslaites ir visus iki vieno agatus! ir kuo daugiau, tuo geriau  brunette.gif

Visiškai teisingai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2010 06 23, 23:48)
Bet tai kaip gerai, kad man nereikia nei našlaičių, nei agatų cool.gif

Tai vistiek Tau kažko reikia, ar ne? Ką priglaustum į savo gaiviąją?
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 23:54)
Visiškai teisingai drinks_cheers.gif
Papildyta:

Tai vistiek Tau kažko reikia, ar ne? Ką priglaustum į savo gaiviąją?

Dar planuoju peterio karoliuką ir GALBŪT šviesaus turkio prizmę g.gif (niekaip dėl jos nenusprendžiu doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 23, 23:48)
Bet tai kaip gerai, kad man nereikia nei našlaičių, nei agatų cool.gif

Aha, man irgi biggrin.gif
Atsakyti