Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nidalaura @ 2010 06 23, 22:49)
Song, pavaisink sampanu, a?  flirt.gif

Nea, pati puntu user posted image Jei mažai išgersiu, psichoterapija neveiks.

Džaska, man pirma. Nevež manęs perlai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 23 birželio 2010 - 21:55
[quote=Fontenay,2010 06 23, 22:48]
cia vadinasi zaidimas "surask 10 skirtumu" smile.gif
man antroji, nes papildei perlais, ir pilnesne tada gaunas, ir siaip grazus pasirinkimas thumbup.gif
Papildyta:
man ir antroji ax.gif laukiu kol atsils ax.gif
Song pritariu Fontenay drinks_cheers.gif
ir agatas liko thumbup.gif , butinai isigysiu trys broliai seserys nes labai patinka thumbup.gif
song dar tau imetu drauges apyranke ateity manau tau deretu rozinis kvarcas prie tavo turimu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Dzaska, pabandyk paauksint baltaja, manau taptu siltesne smile.gif Song, nu pavaisink, as tau duosiu braskiu... Sampo turiu, bet sianakt naslauju, tai negersiu gi viena. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 06 23, 23:00)
Sampo turiu, bet sianakt naslauju, tai negersiu gi viena. verysad.gif

A ko? Šampė labai gerai geriasi viena. Jos daugiau lieka, kai diedas susiraukęs šalia nesriūbčioja biggrin.gif
Nemėgstu braškių. Jos rūgščios.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Oi jusu tempai rolleyes.gif nespeju unsure.gif
Nuotrauku gausybe wub.gif
Pas man savaitgali apsigyveno lotosas wub.gif grazus labai karolis.
Ryt leksiu pirkti naujo uzsegimo ir apyrankes draugei dovanu. Uzsakysiu draugystes karoli, ta su rankom, gal kas turi, labai noreciau apyrankej pamatyt.
Beje, kas ten karaliu iesko, galiu jei reikia pas save pabandyt uzsakyt jei dar yra. As mokejau 65 eu, tai jei dar bus, galiu uzsakyti, o paskui pastu atsiusciau g.gif Bandysiu dar klaust, gal sandeli tu zaliuju naslaiciu turi rolleyes.gif Gal dar kam paimt jei tures?
beje, dar yra bitute ant avilio, niekam nereik?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_: 23 birželio 2010 - 22:06
QUOTE(Song @ 2010 06 23, 22:40)
Nus, užsiimam psichoterapija.
Susikaupiau ir susivėriau kūrinį iš to kas liko ir tinka raudonajai apyrankei, bei poros naujų, atpirktų. Ryt Joninių proga į sodybą segsiuos doh.gif

Gražu, rimtai. Prisižiūrėjus ir aš noriu agato.
Atsakyti
Ragana,as stoju i eile del zaliuju naslaiciu biggrin.gif
Rasida, tau tiek nereikia biggrin.gif Perleisk viena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 23:10)
Gražu, rimtai. Prisižiūrėjus ir aš noriu agato.

Rasita, nori ir turesi mirksiukas.gif as ir noriu, bet va Tacita vakar nepasirase bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 06 23, 22:12)
Ragana,as stoju i eile del zaliuju naslaiciu biggrin.gif
Rasida, tau tiek nereikia biggrin.gif Perleisk viena biggrin.gif


pioneers.gif reik susirasyt sarasa pagal pirmuma, bo jei gausiu 3, kazkaip reikes padalint biggrin.gif ale, kad ir tas tris pavyktu gauti doh.gif Gal kas galit parasyti, kaip tiksliai tos naslaites angliskai vadinosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 22:20)
Wow, kokie procentai doh.gif  O man jokio pliuso nereikia, jei kas iš to puslapio norėsite wink.gif Bet tik iki liepos vidurio prašom norėti, tada liepos gale LT pasieks išsvajotieji smile.gif

Rasida,kuriam pasaulio kraste tamsta esate? blink.gif

QUOTE(Song @ 2010 06 23, 22:40)
Nus, užsiimam psichoterapija.
Susikaupiau ir susivėriau kūrinį iš to kas liko ir tinka raudonajai apyrankei, bei poros naujų, atpirktų. Ryt Joninių proga į sodybą segsiuos doh.gif




krasata wub.gif
QUOTE(dzaska @ 2010 06 23, 22:41)
O as zaidziu jau baisiai baltos noriu ..zinoma dar truksta bet..kaskas isejo pasakykit kur graziau  g.gif


abi man.Nu gal pirma net

QUOTE(nidalaura @ 2010 06 23, 22:49)
Tacita, pabeldziau ir kumsti suspaudziau. Bet jame baronka toookia gardi, su aguonom... Ar galiu pabaigt suvalgyt?  lotuliukas.gif


Belsk su baronka lotuliukas.gif -manau suveiks dar geriau
QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 23, 23:04)

Beje, kas ten karaliu iesko, galiu jei reikia pas save pabandyt uzsakyt jei dar yra. As mokejau 65 eu, tai jei dar bus, galiu uzsakyti, o paskui pastu atsiusciau g.gif  Bandysiu dar klaust, gal sandeli tu zaliuju naslaiciu turi  rolleyes.gif  Gal dar kam paimt jei tures?


as ieskau,brukstelsiu i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 06 23, 23:12)
Ragana,as stoju i eile del zaliuju naslaiciu biggrin.gif
Rasida, tau tiek nereikia biggrin.gif Perleisk viena biggrin.gif

Niu va, stovi eilėj, tai ko dar purkštauji? smile.gif

O man sakė, kad reikia, vat irnesakyk.gif Ir dar sakė, kad aš neapžora, vat aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 06 23, 23:18)
pioneers.gif reik susirasyt sarasa pagal pirmuma, bo jei gausiu 3, kazkaip reikes padalint  biggrin.gif  ale, kad ir tas tris pavyktu gauti  doh.gif  Gal kas galit parasyti, kaip tiksliai tos naslaites angliskai vadinosi? g.gif

parasiau jau AZ, antique flower (old design)
Atsakyti