Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 23, 21:29)


Agatus pirkai?
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 06 23, 21:19)
o cia mano siandieninis ikvepimas su naujokais  wub.gif

idealiai viskas suderinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 21:37)
Agatus pirkai?

vienas saltibarstinis keliauja,nieko blatno,o tu briaunuotu nepirkau.Svarstau.Beje,gal jau neber,neziurejau.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 23, 21:37)
Vynas jau ant stalo lotuliukas.gif

beje,mergai.....laikykit uz mane kumscius  bigsmile.gif .Su sviesiomis mintimis,laikykit kumscius,labai prasau.iki rytojaus kazkur pietu.Nieko neklauskit kodel,tik burbtelekit-ni pucha ni pera ir pabelskit i medi  yess.gif  topsecret.gif  topsecret.gif  topsecret.gif


"ni pucha ni pera" mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 21:37)
Agatus pirkai?


Aga, dar klausia jinai... rolleyes.gif O gal tu agatus pirkai... bebe.gif
Atsakyti
aciukas visom 4u.gif
bet vyno spalvos dar niekaip nesudelioju apyrankes truksta .. g.gif bet dar vasara reik pasidziaugt g.gif baltos noriu ax.gif wub.gif
Tacita lauksim rytojaus topsecret.gif didis.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 23, 21:41)
vienas saltibarstinis keliauja,nieko blatno,o tu briaunuotu nepirkau.Svarstau.Beje,gal jau neber,neziurejau.

Patikek, ne kvapo... irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 06 23, 21:55)
aciukas visom  4u.gif
Tacita lauksim rytojaus  topsecret.gif  didis.gif  irnesakyk.gif

Kas per paslaptys... mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 birželio 2010 - 20:59
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 23, 21:58)
Patikek, ne kvapo... irnesakyk.gif
Papildyta:

Kas per paslaptys... mastau.gif

AGA,ner.vadinas nelemta,o gal ir nereikejo,kazkodel nepergyvenu.Jei kas noresit uzsakyti is to USA puslapio-galima,tik tarpininkei plius 15proc skaiciuokit.Vakar domejausi-galima,uzsakytu.As gal imsiu koki kankola liepos menesi,jei kas jungiates-man i az brukstelkit.

Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 23, 22:08)
AGA,ner.vadinas nelemta,o gal ir nereikejo,kazkodel nepergyvenu.Jei kas noresit uzsakyti is to USA puslapio-galima,tik tarpininkei plius 15proc skaiciuokit.Vakar domejausi-galima,uzsakytu.As gal imsiu koki kankola liepos menesi,jei kas jungiates-man i az brukstelkit.

Wow, kokie procentai doh.gif O man jokio pliuso nereikia, jei kas iš to puslapio norėsite wink.gif Bet tik iki liepos vidurio prašom norėti, tada liepos gale LT pasieks išsvajotieji smile.gif
Atsakyti
Nus, užsiimam psichoterapija.
Susikaupiau ir susivėriau kūrinį iš to kas liko ir tinka raudonajai apyrankei, bei poros naujų, atpirktų. Ryt Joninių proga į sodybą segsiuos doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 23 birželio 2010 - 21:42
O as zaidziu jau baisiai baltos noriu ..zinoma dar truksta bet..kaskas isejo pasakykit kur graziau g.gif
user posted image
user posted image
blush2.gif
ir pamirsau paminet mano dovanos drambliukas ir laimes mazgas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 23 birželio 2010 - 21:44
QUOTE(dzaska @ 2010 06 23, 22:41)
O as zaidziu jau baisiai baltos noriu ..zinoma dar truksta bet..kaskas isejo pasakykit kur graziau  g.gif


cia vadinasi zaidimas "surask 10 skirtumu" smile.gif
man antroji, nes papildei perlais, ir pilnesne tada gaunas, ir siaip grazus pasirinkimas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 06 23, 22:40)
Nus, užsiimam psichoterapija.
Susikaupiau ir susivėriau kūrinį iš to kas liko ir tinka raudonajai apyrankei, bei poros naujų, atpirktų. Ryt Joninių proga į sodybą segsiuos doh.gif


Song islike karoliai tikrai verti grieko smile.gif kaip gerai kad tui ta diena nesidejai apyrankes is ju thumbup.gif
psichoterapija veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Tacita, pabeldziau ir kumsti suspaudziau. Bet jame baronka toookia gardi, su aguonom... Ar galiu pabaigt suvalgyt? lotuliukas.gif Song, pavaisink sampanu, a? flirt.gif
Atsakyti