Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

QUOTE(laime34 @ 2007 07 18, 16:19)
Na, turetu buti nerealiai grazu. Kuklu ir skoninga. gal rugiageles butu grazu... bet krikstynos jau turbut buvo. Mano maziuko krikstynos rugpjucio 4. Butinai kazka pasdarysiu panasaus. smile.gif


aga, buvo smile.gif kaip isivaizdavau, taip ir padariau, tik neuzmirstuoliu negavau smile.gif keiciau melynom smulkiom chrizantemom. tikrai atrode labai elegantiskai stalas. nemegstu pricackinimu tongue.gif
rasiau po krikstynu smulkiai smile.gif



o kas sockiu iesko - ju yra saldainiu parduotuvese Saldus Majai, pvz, Kauno Akropolyje.
Atsakyti
QUOTE(astuftis @ 2007 07 18, 11:05)
Saldinių-soskių radau kalvarijų turguj, saldainių kioskelį good.gif  O angeliukams, tai nusipaišiau trafaretą ir poto prisikarpiau biggrin.gif

dekui kita karta zinosiu kur ju ieskoti biggrin.gif krikstynom ju neradautai suveriau mazas barankytes ir uzkabinau kriksto tevam ant kaklo kaip skiriamaji zenkla lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 17, 09:36)
Aš darysiu švedišką stalą, o visą maistą dėsiu į mašinų, traktorių priekabas (suprantama vaikiškas), kibirėlius ir kt. žaislus . Prilankstysiu lėktuvėlių ar laivelių. Jei geras oras viskas vyks lauke, jei ne tai namuose.



nu tavi ideja tai SUPER thumbup.gif bet daugokai reikes neiprastu indu, juk maisto nemazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 04, 06:05)
Angeliukus ir aš galvojau nusinerti ir kaip papuošimą daryti, o paskui kiekvienam svečiui dovanų įteikti, bet taip ir neradau schemutės schmoll.gif . Tai prisilanksčiau baltų laivelių, bus stalo papuošimas.

dar norejau paklausti kaip darei drugelius ir boruzeles. biggrin.gif
Atsakyti
visur buvau pridėjus žaislų, aplink apdėliojau karpytom raudonos ir ružavom širdutėm. Ant palangės pridėjom rėmintų mergaitės nuotraukų, jas apdėjom karoliais akmenukais baltais, baltom kriauklytėm ir rožių žiedlapiais. Virš nuotraukų prikabinėjom baltų karpytų angeliukų. Ant sienos pakabinom didelį plakatą su užrašu "Rusnės balius" prikabinėjom baltų ir rožinių balionų, kur tiko dar po žaislą. Stalo korteles rišom rožiniais kaspinėliais prie saldainių-čiulptukų, ant stalo barstėm širdutes. Va smile.gif
Atsakyti
Kam reikia saldaininių čiulptukų Klaipėdoj, yra Studlende "Saldūs majai"->mažos 1,20lt, didelės virš 4lt. Bet ir tų mažųjų puikiai pakanka thumbup.gif Dar yra šokoladinių medalių su pirma vieta, galima žaidimų nugalėtojams ant kaklo pakabint biggrin.gif Yra ir valgomų pinigų ir kt., žodžiu, reikia tik mūsų fantazijos lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar dedate ant stalo 12 zvakiu? Gal zinote ka jos simbolizuoja?
Atsakyti
Sveikutės,man irgi iskilo klausimas,kai puosiat stala puoksteliu ir zvakiu turi buti porinis skaicius ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 17, 08:36)
Aš darysiu švedišką stalą, o visą maistą dėsiu į mašinų, traktorių priekabas (suprantama vaikiškas), kibirėlius ir kt. žaislus . Prilankstysiu lėktuvėlių ar laivelių. Jei geras oras viskas vyks lauke, jei ne tai namuose.



thumbup.gif
gaila pas mane mergyte, i leles nesudesi misrainiu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,na stai kokios mano puokstes buvo,bet ant stalo dejau tik geltona su melinu,dejau 5 puoksteles ,kai prisedom uz stalo uzdegiau zvakutes atrode visai nieko
user posted image
user posted image
smile.gif

del bendro vaizdo ir stalo nuotauka idesiu rolleyes.gif
user posted image
silpnokai matosi puokstes bet bendram plane visai nieko buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2007 07 18, 16:29)
aga, buvo smile.gif kaip isivaizdavau, taip ir padariau, tik neuzmirstuoliu negavau smile.gif keiciau melynom smulkiom chrizantemom. tikrai atrode labai elegantiskai stalas. nemegstu pricackinimu tongue.gif
rasiau po krikstynu smulkiai smile.gif
o kas sockiu iesko - ju yra saldainiu parduotuvese Saldus Majai, pvz, Kauno Akropolyje.



o as tai realiai tokias žydras ir baltas krikštynas mačiau, bet žinot, manau, kad to žydrumo būtų kuo daugiau, nes man biški priminė ligoninę toks papuošimas, balta labai tą žydrumą gožė g.gif
Atsakyti
Gal dar kas turite kokių įdomių idėjų , kaip papuošti krikštynų kambarį, stalą...
Labai laukiu....
O gal kokį įdomų patiekalą pasiūlyti galit ? mirksiukas.gif
Atsakyti