Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

QUOTE(lediete @ 2007 04 11, 15:08)
Nerealiai grazu  thumbup.gif   Reikes pasiskolinti sia ideja   tongue.gif
Tik va kur nusipirkti taureliu?

JAU AISKU PAVELUOTAI RASAU, BET TOKIU TAURELIU RADAU ''ŽANOJ'' YRA IR SENUKUOSE SORRY, PAMACIAU KUR GYVENAT doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolele: 17 gegužės 2007 - 22:35
QUOTE(dolele @ 2007 05 17, 23:34)
JAU AISKU PAVELUOTAI RASAU, BET TOKIU TAURELIU RADAU ''ŽANOJ''  YRA IR SENUKUOSE  SORRY, PAMACIAU KUR GYVENAT    doh.gif



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
O krikstysim mes savo maze Kaune ne Airijoj smile.gif Todel ir klausiu kur galima isigyti taureliu. O kokius lapus sukot aplink taurele?
NU NEEALIAI GRAZU!!!
Atsakyti
Prisiskaiciau ideju ir dabar jau galvoje susiguli vaizdas, kaip tures atrodyti mano dukrytes krikstynu vaises: gyvu geliu puokstes, balionai, stalas puosiamas lelytemis (gal net savo vaikystes leliu surasiu g.gif ) Ant sienu prikabinesiu nuotrauku, ir dar bandysiu ka nors is popieriaus islankstyti... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Indree @ 2007 06 02, 18:19)
Prisiskaiciau ideju ir dabar jau galvoje susiguli vaizdas, kaip tures atrodyti mano dukrytes krikstynu vaises: gyvu geliu puokstes, balionai, stalas puosiamas lelytemis (gal net savo vaikystes leliu surasiu  g.gif  ) Ant sienu prikabinesiu nuotrauku, ir dar bandysiu ka nors is popieriaus islankstyti...  tongue.gif

O as dar tik mastau, ir delioju savo maziaus krikstynu vizijas,o kada krikstysit?
Atsakyti
as krikstysiu berniuka ir jau matau vizija - stalai baltom staltiesem - per jas nutiestos zydro atlasinio kaspino juostos, keletoje vietu mazytes skaidraus stiklo vazeles su neuzmirstuolem perjuostom zydru ir bltu plonu kaspineliu, nt stalo pribarstyta neuzmirstuoliu ziedeliu. atalpos puostos baltais ir zydrais balionais bei iskarpytais popieriniais angelais ar bateliais smile.gif

vizija man patinka, bet ar imanoma liepos viduryje gaut neuzmirstuoliu?? reiks apgalvoti kitu gelyciu variantus. bet kad butu kokios a la laukines wink.gif

gal turite pasiulymu?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2007 06 07, 00:12)
as krikstysiu berniuka ir jau matau vizija - stalai baltom staltiesem - per jas nutiestos zydro atlasinio kaspino juostos, keletoje vietu mazytes skaidraus stiklo vazeles su neuzmirstuolem perjuostom zydru ir bltu plonu kaspineliu, nt stalo pribarstyta neuzmirstuoliu ziedeliu. atalpos puostos baltais ir zydrais balionais bei iskarpytais popieriniais angelais ar bateliais smile.gif

vizija man patinka, bet ar imanoma liepos viduryje gaut neuzmirstuoliu??  reiks apgalvoti kitu gelyciu variantus. bet kad butu kokios a la laukines wink.gif

gal turite pasiulymu??  blush2.gif

Laba,neuzmirstuoles tu turi uomeni tokios melsvos maziukais ziedukais g.gif jei tos pacios ,kiek pamenu jau turetu but perzidejusios tokiu metu liepos men. ir seip labai megsta dregme nelabai ant staltiesiu pabarstysi susitrauks ir nebus grozio verysad.gif verysad.gif o jei dar bus karsta. g.gif as seip is kaimo kilus kiek acimenu tai lubinai ramunes turetu zydet smile.gif savo vaikam krikstynoms del papuosimo tai galvoju g.gif turiu pora taauriu dovanotu talpa apie trys litrai biggrin.gif jose vandens leliju pamerkti aplink mazu zvakuciu uzdekti,bet esu ir mazesnes talpos taurese macius na gal kokio litro su vandens lelijom man tirai patoko ,dabar taip pagalvojau ir i paprastas taures imerkti geliu aplink mazu zvakusiu ax.gif tirai galima sugalvoti bet jau geriau merkti i vandenuka,kad pacioms paskui nebutu pikta ,kad nuvyto gelytes be laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 06 07, 01:05)
Laba,neuzmirstuoles tu turi uomeni tokios melsvos maziukais ziedukais  g.gif jei tos pacios ,kiek pamenu jau turetu but perzidejusios tokiu metu liepos men.  ir seip labai megsta dregme nelabai ant staltiesiu pabarstysi susitrauks ir nebus grozio verysad.gif  verysad.gif o jei dar bus karsta. g.gif as seip is kaimo kilus kiek acimenu tai lubinai ramunes turetu zydet  smile.gif savo vaikam krikstynoms del papuosimo tai galvoju  g.gif turiu pora taauriu dovanotu talpa apie trys litrai  biggrin.gif jose vandens leliju pamerkti aplink mazu zvakuciu uzdekti,bet esu ir mazesnes talpos taurese macius na gal kokio litro su vandens lelijom man tirai patoko ,dabar taip pagalvojau ir i paprastas taures imerkti geliu aplink mazu zvakusiu  ax.gif tirai galima sugalvoti bet jau geriau merkti i vandenuka,kad pacioms paskui nebutu pikta ,kad nuvyto gelytes be laiko  mirksiukas.gif


nu va ;( gerai, akd yra ismananciu drinks_cheers.gif
jo, man irgi grazu tos plaukiojancios geles wink.gif reiks dar pomislinti g.gif

aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Laba,nera uz ka tokia cia ir pagalba,ivairiu minciu galima rasti floristikos svetainese,as vienam puslapi neblogu minciu buvau radus, kaip puosti banketo sales buvo parodytaje.Jei rasiu imesiu cia

http://www.florisima...inside.php?p=11
Florisima va cia biskuti yra (renginiu apipavidalinimas) mirksiukas.gif

Va dar viena svetaine,aisku per google galima daug tokiu svetainiu rasti bet kadangi sau ieskojau ti ir cia imesiu maziau ieskot reikes mirksiukas.gif http://www.floravita...owercategory=39

Na dar viena idesio sita svet.man llabai patiko su savo fantazije ir isgalem tikrai galima papuosti sunglasses2.gif http://www.rojaussod...cdc1bcdfc6d65b5
Rojaus Sodai // Peržiūrėti temą - Stalo dekoravimas sunglasses2.gif
Atsakyti
O aš žadu daryti stalo korteles su vardais, kad svečiai žinotų kur sėstis ir neužimtų krikštatėvių vietos tongue.gif Tik vat suku dabar galvą, kaip čia padaryti, kad vėjas nenupūstų, mat stalas lauke bus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chada @ 2007 06 12, 23:10)
O aš žadu daryti stalo korteles su vardais, kad svečiai žinotų kur sėstis ir neužimtų krikštatėvių vietos  tongue.gif Tik vat suku dabar galvą, kaip čia padaryti, kad vėjas nenupūstų, mat stalas lauke bus...  g.gif


http://foto.radikal....a69abb8f1675jpg
va čia pažiūrėk, kad kortelės nenuskristų... ax.gif

o šitas toks linksmas, manau kitu vaisiu galima pakeisti
http://foto.radikal....dab82086a208jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosa: 13 birželio 2007 - 08:58
super super super!!!! thumbup.gif lotuliukas.gif fantastika, skaitau jau trecia diena apie krikstynu idejas... blink.gif viskas tiesiog susipyne galvoje: noriu ir vieno, noriu ir kito, ir zinau, kad jei viska darysiu gausis misraine doh.gif doh.gif doh.gif tiesiog liko kelios savaites apsispresti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Elena @ 2007 06 16, 13:43)
super super super!!!!  thumbup.gif  lotuliukas.gif  fantastika, skaitau jau trecia diena apie krikstynu idejas...  blink.gif  viskas tiesiog susipyne galvoje: noriu ir vieno, noriu ir kito, ir zinau, kad jei viska darysiu gausis misraine  doh.gif  doh.gif  doh.gif  tiesiog liko kelios savaites apsispresti  g.gif

lLaba,tiesiok bandyk pora spalvu pasirinkti jei galvoji puokste daryti 4u.gif as labai daug ideju radau Rojaus sodo forume ten viena mergina nemazai parasiusi patarimu ,kaip skoningai papuosti stala ir padaryti puokse net yra idejusi nuotrauku kaip nuo pat pradziu padaryti puokste,as tai galvojau su vandens lelijom bet persigalvojau ,jei tik dar zydes rugpjucio men. rugegeles ir didzeziedes ramunes bandysiu is ju padaryti tris puokstes viena didele per viduri stalo o dvi mazesnes is krastu,bet jei zmoniu maziau tai ant stalo tikrai pakanka ir vienos,kadangi pas mus per dvidesimt sveciu tai daugiau ir reikes doh.gif
Atsakyti