Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

Sveikos,

už poros savaičių mano pupos krikštynos, beje kartu švesime ir jos dviejų metukų šventę smile.gif, tikiuosi bus smagi šventė. Jau ir papuošimus šventei sugalvojau, tik noriu paklausti, kažkuri puošėte rožiniais ir baltais balionais, kur tokių pirkot, nes kiek mačiau, tai visokiausių spalvų, o tokių gražių pastelinių ir nemačiau sad.gif.
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2006 08 14, 19:17)
Sveikos,

už poros savaičių mano pupos krikštynos, beje kartu švesime ir jos dviejų metukų šventę smile.gif, tikiuosi bus smagi šventė. Jau ir papuošimus šventei sugalvojau, tik noriu paklausti, kažkuri puošėte rožiniais ir baltais balionais, kur tokių pirkot, nes kiek mačiau, tai visokiausių spalvų, o tokių gražių pastelinių ir nemačiau sad.gif.

Norint nupirkti didelį kiekį vienodų spalvų patarčiau eiti į balionų parduotuves, daugiau perkant ir nuolaidą pritaiko, tik reikia užsiminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2006 08 14, 19:17)
Sveikos,

už poros savaičių mano pupos krikštynos, beje kartu švesime ir jos dviejų metukų šventę smile.gif, tikiuosi bus smagi šventė. Jau ir papuošimus šventei sugalvojau, tik noriu paklausti, kažkuri puošėte rožiniais ir baltais balionais, kur tokių pirkot, nes kiek mačiau, tai visokiausių spalvų, o tokių gražių pastelinių ir nemačiau sad.gif.

Vakar "senukuose" laisvai nusipirkau 20 baltų balionų.Mačiau ir kitų spalvų pilna
Atsakyti
Ačiū, Indula,

nusipirkau "Senukuose" balionų. Taigi, belieka viską ruošti, laukti šventės ir gero oro smile.gif
Atsakyti
Musu stale akcentas buvo gyvu geliu puokste (panasaus motyvo kaip ir aplink zvake), dar mano pacios lankstyti lekvuveliai smile.gif. Jie buvo pasteliniu spalvu zydri, rausvi, balti, ir gelsvi, ir tokiu pat spalvu helio balionai. Man tai patiko smile.gif, tik gal lektuvelius buciau kazkaip ant stalo kitaip pameciusi, padavejos juos buvo sudejusios i lekstes, bet vis viena viskas neblogai atrode thumbup.gif
Atsakyti
aš nusipirkau žydros dovaninės juostos, kurioje buvo pavaizduoyti meškiukai, iškarpiau juos. pabarsčiau jų kaip papuošimus ant stalo. taip pat puošiau balionais, gėlėm iš balionų smile.gif
svečiams patiko ax.gif
Atsakyti
gal žinote kur Kaune galėtų kas išlankstyti iš popieriaus batelius. Norėčiau jais papuošti stalą per krikštynas
Atsakyti
Jei nerasite ,kas galėtų tai padaryti,pabandykit iškirpti iš popieriaus ,priklijuokit maistui skirtą medinį iešmuką, ir smeikit į bet kokį dubenį su maistu, į pyragą, tortą, šakotį ... taip aš savo gimtadienio proga pasmeigiau skaičius sukakties ir dar katūną buvau užsidėjus ( svečiams buvo netikėta ir linksma). 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo una-art: 08 kovo 2007 - 23:48
knygoje 'origamis' turėt būti ne tik batukų

vagos knygyne yra, bibliotekoje kur mažų vaikų skaitiniai tikrai turi būti, na dar namie peržvelgsiu, o.k
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 07 10, 12:58)
user posted image
  Na o mes ant stalo buvom padeje va sitokiu kukliu rozyciu.Atrode tikrai graziai.



Nerealiai grazu thumbup.gif Reikes pasiskolinti sia ideja tongue.gif
Tik va kur nusipirkti taureliu?
Atsakyti
Gerbiamios mamytes,na gal kas zinot vistik,kaip tuos batelius islankstyti ax.gif .Esam ne LT ir neturiu galimybes nueiti i ta knygyna.Labai noreciau papuosti tokiais bateliais savo vaikiuko Kristynu stala.Na bet niekaip nerandu pvz.,radau jau islankstytus,tokie fainuciai,o kaip juos daryti pats sumastyk doh.gif .Buciau neapsakomai dekinga jei kas nors pasidalintu informacija 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
radau batukus, bet jie labai panašūs į Kalėdų kojnes

kažkaip man neįkelia juo čia, jei akm reik rašykit į až
Atsakyti