Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

Sveikos, na musu krikstynos jau praejo. virs stalo kabejo pom pomai, ant stalo buvo puoksteles zalios baltos spalvos. kazkaip ypatingai stalo nepuosiau, stengemes kad butu kuo daugiau zalumos, tai maistas buvo papuostas salotu lapais gausiai biggrin.gif tema musu buvo zalia-balta-zydra, tokios spalvos buvo ir servieteles ir dovanu dezutes. ikeliu pora fotkiu, gaila stalo nenufotkinom, kazkaip viskas lekime, tai daug kas buvo pamirsta.

pom pomai
user posted image
dovanu dezutes
user posted image
aj dar buvau padarius plakata su dukrytes nuotraukom iki metuku kas menesi, taip pat ten buvo mano ir vyro mazu fotkes ir lentele kad sveciai suzymetu i ka nosyte burnyte panasi ir tt smile.gif dar pakabinau narveli pauksciuko (aisku be pauksciuko biggrin.gif) i ji sveciai rase palinkejimus mano dukrytei. palengvinimui neprasiau patiems sugalvot ka rasyt, paruosiau tokias korteles kur buvo parasyta: tikiuosi tu gerbsi.., tikiuosi tu mylesi... tikiuosi tu nekreipsi demesio... ir tt. reikejo po viena ar kelis zodelius tik parasyt smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Musu krikstynos pagramduko bus dar rugpjucio 19d,pavesine uzsakem jau,batuto ieskom dar.Idesiu dabar ka padarius ant stalo papuosimui,idejau nuotrauktes i kriskstynu planavima,bet paskui pagalvojau kad cia labiau stalo puosimui tiktu kelti,todel keliu cia,gal kuriai merginai pravers
serveteliu laikikliai:
user posted image
user posted image

Ir ant tauriu papuosimai
user posted image

merginoms:
user posted image

vaikinams:
user posted image

Va sitokie puosimai,kaip visas stalas atrodys butinai pasirodysim po krikstynu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2012 07 29, 01:39)
Sveikutes,


labai grazu thumbup.gif sakykit o is kur pirkot tas mazas pedutes ar soskytes? laikiklius pati daret ar pirkot gatavus? smile.gif
Atsakyti
Dekui 4u.gif ,stengiausi.Viska pati dariau.
O pedutes ir soskytes pirkau is Ebejaus.
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2012 07 28, 23:39)

Labai gražu, kur pirkote rausvas servetėles? kiek dairiausi, - Maximoje neradau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuteeee @ 2012 07 03, 11:31)

Gal galite išduoti, kur gauti tokios medžiagytės tinklinės? Audinių parduotuvėse?
Atsakyti
QUOTE(Keith @ 2012 07 30, 13:42)
Gal galite išduoti, kur gauti tokios medžiagytės tinklinės? Audinių parduotuvėse?

Labuka,ją pirkau Kauno bazėje 11 ar 13 sandėly,ten kur parduoda įvairius dalykėlius dirbtinėm puokštėm ar kompozicijoms daryti, gali būti ir gėlių parduotuvėse kur daro puokštes. Ji tokiam rulonėlyje 9m ilgio, įvairiausių spalvų.
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2012 07 28, 23:39)


Norėjau pasiteirauti, kur jūs radote tokių servetėlių laikiklių drugelių?
Atsakyti
Laikiklius pati dariau,niekur neradau tokiu,o serveteliu pilnos pardes pas mus ir mazesniu ir dideliu,matot as jau 8metai iseive.UK gyvenu, pagramduka krikstysiu tevyneje,abu pirmi vaikai lietuvoje krikstyti ir sita krikstysim tevyneje.Cia tokiu serveteliu daug ir nera brangu.Viska darausi cionai ir vesiu i tevyne,nusipirkau ir toki faina dalyka gelem ir negaliu parodyti ruzavu,bet zalius parodysiu,nesigavo gerai nufotografuoti,nu gal suprasit.Cia vietoj zemiu gelem,galima ir nuskintas deti ir su saknim
user posted image
user posted image
Atsakyti
Stai taip atrode mano sunaus krikstynu stalas, bei saldumynu stalas. Viska gaminau pati, idejos mano ir is interneto, tik sudelioti padejo sesuo su seimyna. Pati buciau nespejusi smile.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
labutis, mes jau po sventes. Gero Jums planavimo. pas mus dominavo gelsva spalva (nes pries 3 metus musu vestuvese taip pat dominavo si spalva wink.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justeva: 21 rugpjūčio 2012 - 20:34
cia musu krikstynos, tik stalas be patiekalu, nes buvo labai karsta, tad viska sudejom paskutine akimirka smile.gif tema buvo drugeliai smile.gif
user posted image
Atsakyti