Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

Jeigu dar reikia mažutėlių angeliukų, tai jų yra Vilniaus Arkikatedroje. Bent jau užvakar buvo biggrin.gif
Atsakyti
Siūlyčiau angeliukus daryt iš popieriaus jei nerasit pirkti, tik žinoma jau tokių turbūt nepadovanosi blush2.gif
Atsakyti
Jau pakrikstyjom,stala kavines darbuotojai pabarste roziu ziedlapiais(nors neprasiau),o saldu stala as pati papuosiau angeliukais(radau universalineje,visokiu dydziu yra) kuriuos po to iteikem krikstateviams, tortas buvo irgi su angeliukais,taip,kad labai graziai atrode ir visiems patiko thumbup.gif
Atsakyti
As megstu paprastuma ir elegancija, tad man patinka va siame paveikslelyje stalo paruosimas: user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhulia: 20 birželio 2006 - 18:02
Nu super man šis forumas kuo toliau tuo labiau patinka thumbup.gif thumbup.gif
Kai krikštijom pirmą vaiką jokių puošmenų nebuvo blush2.gif net mintis nebuvo užplaukus tokia... o dabar savo mažyliui tikrai papuošiu ir pasinaudosiu jūsų patarimais merginos dėkui biggrin.gif
Bus pilna mašinėlių, saldainių čiulptukų... gal dar balionai tiktų kaip manot?
mūsų "balius" bus sode kaži kas dar tiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 06 23, 13:50)
Nu super man šis forumas kuo toliau tuo labiau patinka  thumbup.gif  thumbup.gif
Kai krikštijom pirmą vaiką jokių puošmenų nebuvo  blush2.gif  net mintis nebuvo užplaukus tokia... o dabar savo mažyliui tikrai papuošiu ir pasinaudosiu jūsų patarimais merginos dėkui  biggrin.gif
Bus pilna mašinėlių, saldainių čiulptukų... gal dar balionai tiktų kaip manot?
mūsų "balius" bus sode kaži kas dar tiktų?  g.gif



žinoma-balionai thumbup.gif
Atsakyti
Musu krikstynu stalo pagrindinis papuosimo akcentas-balta staltiese,baltos islankstytos medziagines serveteles ir rutos.Visa svente dege per viduri stalo trys baltos zvakes,apdetos rutu sakelem,ant vidurines kedes atloso uzgaubiau kriksto skraiste,virs jos pririsau balta baliona.Bendras vaizdas,mano akim tikrai atspindejo sventes tema,papuosimas buvo skoningas ir neperkrautas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smilciukas @ 2006 06 25, 00:01)
ant vidurines kedes atloso uzgaubiau kriksto skraiste,virs jos pririsau balta baliona.

Turejo thumbup.gif atrodyti, reikes ir man kazka panasaus sugalvot ax.gif
Atsakyti
na kaip supratau nuotraukyciu nebus blush2.gif
gal taip ir geriau, kiekviena juk savaip isivaizduojam kad ir ta stala su karoliukais ir roziniais batukais, tai kiekviena pagal save ir puosim, o jei butu nuotraukyte, tai vis vien kazkiek kopijuotume g.gif , na bent jau man taip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 06 23, 14:50)
Bus pilna mašinėlių, saldainių čiulptukų... gal dar balionai tiktų kaip manot?
mūsų "balius" bus sode kaži kas dar tiktų?  g.gif

Balionai thumbup.gif
Savaitgalį pakrikštinom mūsų mergaitę. Krikšto mama atsivežė heliu pripildytų baltų ir rožinių balionų, kuriuos užrišome prie kėdės atlošų. Baigiantis šventimui ant tų balionų parašėmė po palinkėjimą ir paleidome į orą.
Balionai atrodė taip:
user posted image

Dar puošėmė rožėmis šviestuvą. Taip galima pasipuošti ne tik per krikštynas. Gėlių parduotuvėje paprašėme, kad paruoštų kapsules, nors jas ir patiems galima pasiruošti: pripilt vandens ir apvynioti kokiu lapu. Į tas kapsules dėjome rožytes, pririšome juostelę ir pakabinome ant šviestuvo. Man tai gražu:
user posted image

Stalą dar galima papuošti rožių žiedlapiais, bet ant mūsiškio jau neliko vietos. Arba stikliuką apvynioti lapu, kad jo nesimatytų ir įmerkti rožytę ar kitokią gėlytę.

Linkiu jums gražių krikštynų ir kūrybingumo puošiant stalus 4u.gif
Atsakyti
ievbuk, klabai graziai papuosus viska buvai thumbup.gif as po krikstynu irgi imesiu savo dekoraciju nuotraukas. nzn kaip viskas bus nzn...
Atsakyti
QUOTE(nuotaka @ 2006 07 03, 22:38)
na kaip supratau nuotraukyciu nebus  blush2.gif
gal taip ir geriau, kiekviena juk savaip isivaizduojam kad ir ta stala su karoliukais ir roziniais batukais, tai kiekviena pagal save ir puosim, o jei butu nuotraukyte, tai vis vien kazkiek kopijuotume g.gif , na bent jau man taip atrodo biggrin.gif

As galiu ideti bendro stalo vaizdo nuotrauka,tik specialiai papuosimu nefotkinau,todel nelabai matosi ax.gif


user posted image
Atsakyti