Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 23, 14:48)
Mano normalūs, plaunu kas antrą dieną, galai kažkiek sausesni, bet ne sausi. Ilgi, dažyti šviesiai smile.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 06 23, 11:50)
Babi esu turejusi obuolini, bet man jis ispudzio nepadare, mano plaukai greitai susiriebaluojantys, kai issiplaudavau budavo faini, bet vakarop jau norejosi plauti galva vel doh.gif

Aišku 4u.gif Nusprendžiau (tikiuosi neapsigalvosiu ir nepradėsiu dvejot biggrin.gif ), pirmiausia bandysiu apelsininį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 13:40)
Merginos, gal žinote ar patikima „Lakshmi“ produkcija, kažkaip pirmą kartą apie ją girdžiu ax.gif prekiauja tik internetu, tai nėra kaip įsitikinti ar surašytos pilnos sudėtys rolleyes.gif


O kartais Stepone Lakshmi neprekiauja...? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 14:56)
Aišku 4u.gif Nusprendžiau (tikiuosi neapsigalvosiu ir nepradėsiu dvejot biggrin.gif ), pirmiausia bandysiu apelsininį smile.gif


Sakai, nebedvejosi? O kodėl ne mangu...? tongue.gif Aš dabar mangų bandyčiau, bet reikia dar senus pribaigti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 22, 15:01)
matyt pačiulės jam ir atsiduoda tuo senu kvapu tongue.gif biggrin.gif

Tai kažin, kas ten vietoje nerolio? biggrin.gif


tu cia baik ant paciuliu! biggrin.gif man jos patinka smile.gif
o del vyru drinks_cheers.gif as SB net is tolo nesiulyciau levandom ar levandom/paciulem kvepinto muilo smile.gif


tai gal yra vienas lasas (dideliame kiekyje smile.gif) ir nerolio, tai gali rasyti 'su neroliu' smile.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 06 22, 15:38)
DG kokios grazios tavo levandos  wub.gif

tai cia gal atrastas kvapas , atbaidyti vyrus?

aciu biggrin.gif

labai gali buti biggrin.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 06 22, 17:19)
Potassium Sorbate ir Sodium Benzoate visgi reikėtų privengti ar nieko čia baisaus? Vienur rašo, kad nekenksmingas, kitur, kad labai negeras, pasimečiau. doh.gif
juolab kad alavijo gelis iš tos pačios firmos, kuri pardavinėja parabenus buteliukuose


kokia cia firma?

tie abu konservantai, naudojami ir maiste. mano galva nieko labai ziauraus, juk cia net ne maistas... nors, jei randi, be sodium benzoate gal ir geriau.

QUOTE(ashtri @ 2010 06 22, 18:40)
Nea, neliko  schmoll.gif Pirmus išgrobstė  doh.gif
sesė nepasidrovėjo ir panaudoto nusisavint.


bigsmile.gif bet tai kaip faina! biggrin.gif cia is smalsumo, ar patinka, domisi?

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 23, 08:21)
Kad mano plaukams nuo nuotaikos priklauso, nesuprasi...  biggrin.gif

skaiciau, kad panasiai ir yra smile.gif plaukai (pvz ju riebalavimasis) keiciasi keiciantis sezonui, net menesio begyje (pvz nuo hormonu) ir t.t. tai kartais gal galima ir klaidinga nuomone susidaryt apie priemones tikima/netikima..
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 10:37)
O gal Kaune būtų galima rasti Lavera šampūnų mėginukų?  ax.gif

Jei ir galima rasti Kaune mėginukų, tai jų būna tik rožių ir mangų šampūno, kitų ne.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 13:40)
Merginos, gal žinote ar patikima „Lakshmi“ produkcija, kažkaip pirmą kartą apie ją girdžiu ax.gif prekiauja tik internetu, tai nėra kaip įsitikinti ar surašytos pilnos sudėtys rolleyes.gif



sudetyje, kuri nurodyta internetiniuose puslapiuose, yra nurodytos tik pagrindines veikliosios medziagos. Bent as taip supratau g.gif

Va Jazminu kremo veidui sudetis:
Aqua (water), Ascorbyl palmitate, Ceramide 3, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Citrus grandis (grapefruit seed extract), Eugenol, Glycerin (vegetable), Glyceryl stearate, Hexyldecanol, Lecithin, Limonene, Retinyl palmitate
argania spinosa (kernel oil), butyrospermum parkji (shea butter ectract), cannabis sativa (hemp oil), caprylic capry tryglycerides, citrus aurantium bigaradia (oetit grain oil), citrus bergamia (bergamottier oil), coumarin., glyceryl caprylate, sodium lactyl lactylate, hordeum vulgare (spent grain wax), hudrogenated stearyl olive ester, lactc acid, (assential oils of:) jasminum officinale (jasmin oil), limnanthes alba (meadowfoam seed oil), olive oil (olive oil unsaponifiable), persea gratissima (avocado oil), robinia pseudocacia (lotus-tree extract), sodium hydroxymethylglycinate (from soya), sodium stearoyl lactylate, thocopheryl acetate


Kaip tik ta krema dabar isbandau.

Kainos tai kai kuriu produktu kandziojasi. Bet cia toks salyginis dalykas. Turiu naktini paakiu krema Netra. Jis labai riebus ir jo reikia labai nedaug. Tai jau nebesulaukiu kada pasibaigs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 06 23, 14:45)
kalbejot apie argital kremus.pati naudoju su varnelesom gal kokius jau 4 men, gal daugiau, neprisimenu blush2.gif tai man patinka ir tinka kaip kremas naudoti kasdienai.tepu tik rytais, vakare ismokau tik hidrolatu apsipurksti (dabar naudoju roziu vandeni, nors kvapas visai ant odos likes nepatinka) saltesniam sezonui manau pabandysiu su eziuole arba kuri ernesin naudoja, kaip jis vadinasi? 4u.gif
Dažniau naudoju našlaičių, nes jis labiau drėkinantis, bet pradėjus durniuoti odai imuosi varnalėšų biggrin.gif


QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 23, 15:05)
O kartais Stepone Lakshmi neprekiauja...?  g.gif

Ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 15:08)
skaiciau, kad panasiai ir yra smile.gif plaukai (pvz ju riebalavimasis) keiciasi keiciantis sezonui, net menesio begyje (pvz nuo hormonu) ir t.t. tai kartais gal galima ir klaidinga nuomone susidaryt apie priemones tikima/netikima..


Būčiau linkusi tuo ir tikėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 14:08)
tu cia baik ant paciuliu!  biggrin.gif man jos patinka smile.gif


tai man irgi nieko, bet kaip rašė gizma - sena skrynia ar palėpe atsiduoda g.gif O vyrai sutvėrimai paprasti, tiesmuki - užuodė "seną" kvapą ir iškart jau pelėsis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 23 birželio 2010 - 14:12
diva as alytiske bet ir noreciau nerolio eleksyro pabandymuj blush2.gif nes man aliejai netiko o va eleksyru gundausi:)primokeciau uz siuntima tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilveliukas: 23 birželio 2010 - 14:21
QUOTE(prokruste @ 2010 06 23, 15:10)
Va Jazminu kremo veidui sudetis:
Aqua (water), Ascorbyl palmitate, Ceramide 3, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Citrus grandis (grapefruit seed extract), Eugenol, Glycerin (vegetable), Glyceryl stearate, Hexyldecanol, Lecithin, Limonene, Retinyl palmitate
argania spinosa (kernel oil), butyrospermum parkji (shea butter ectract), cannabis sativa (hemp oil), caprylic capry tryglycerides, citrus aurantium bigaradia (oetit grain oil), citrus bergamia (bergamottier oil), coumarin., glyceryl caprylate, sodium lactyl lactylate, hordeum vulgare (spent grain wax), hudrogenated stearyl olive ester, lactc acid, (assential oils of:) jasminum officinale (jasmin oil), limnanthes alba (meadowfoam seed oil), olive oil (olive oil unsaponifiable), persea gratissima (avocado oil), robinia pseudocacia (lotus-tree extract), sodium hydroxymethylglycinate (from soya), sodium stearoyl lactylate, thocopheryl acetate

Ačiū 4u.gif
Satura, gal žinai kas per ingridientai kur pažymėjau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 09:31)

Jau metai dažau su chna ir basma, dabar dar ir riešuto milteliai dasidėjo.
Plaukai linkę pūstis ir banguotis, gal dėl to nesiriebaluoja taip greitai kaip kažkurioms, nors plaunu kas antrą dieną.



plaukai wub.gif
gali buti kad maziau riebaluojasi del zoliu, bent man taip.

as kazkokia svajokle paskutiniu metu pasidarius doh.gif tik planus kuriu, bet dar neigyvendinu. dar va vienas - tu zoliu nusipirkt. turiu basma, amla... bet vis chna nenusiperku. kaip suprantu, be jos nieko nebus?... o ka daro graik riesutai? smile.gif
ir siaip zinau kad noriu, bet net nezinau kokios spalvos noriu ir kokia gautus.. mano naturali prie saktu tamsiai sokoladine, tai tokios, zinoma, nenoriu smile.gif


QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 10:53)
kadangi parsisiųsti be šansų, tai bent paganykim akis į Couleur Caramel  ax.gif Radau, ieškodama geriausios ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos, o siunčia tik Prancūzijoje ir į Korsiką  verysad.gif


mmm smile.gif paziurejau, uk yra smile.gif
bet aisku kainos bus didesnei nei prancuzijoj..

ziuriu, pas mus salonuose su sia kosmetika galima ir makiaza pasidaryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 23, 16:00)
plaukai  wub.gif
gali buti kad maziau riebaluojasi del zoliu, bent man taip.

as kazkokia svajokle paskutiniu metu pasidarius  doh.gif tik planus kuriu, bet dar neigyvendinu. dar va vienas - tu zoliu nusipirkt. turiu basma, amla... bet vis chna nenusiperku. kaip suprantu, be jos nieko nebus?... o ka daro graik riesutai? smile.gif
ir siaip zinau kad noriu, bet net nezinau kokios spalvos noriu ir kokia gautus.. mano naturali prie saktu tamsiai sokoladine, tai tokios, zinoma, nenoriu smile.gif
mmm smile.gif paziurejau, uk yra smile.gif
bet aisku kainos bus didesnei nei prancuzijoj..

ziuriu, pas mus salonuose su sia kosmetika galima ir makiaza pasidaryti  rolleyes.gif

Pačios plaukai taip pat labai nuostabūs 4u.gif
Po dažymo galbūt tikrai sumažina tą riebalavimąsi, nes tikrai žolytės sausina, nors aš to pristabdymo nelabai pastebiu, o dėl sausinimo tai jau pusmetis tik šaknis dažau(tiesa, vieną kartą visus dažiau ir gailiuosi rolleyes.gif ). Tikrai reikalinga chna, nes vien basma kiek bandžiusi tai tokį pilkšvumą suteikia. Jei tau tamsiai ruda nepatinka tai tada tau riešuto milteliai netiktų nes jie būtent tokią spalvą padeda išgauti. Beje alma irgi padeda išgauti tamsesnius atspalvius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 birželio 2010 - 15:09