Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 11:47)
agnuta, smagu, kad patiko  thumbup.gif Ernesin, kokie plaukai - kaip avatare  wub.gif

Kvapų namuose, gali apie visus keturis pasiskaitinėti wink.gif Nors man pagal odos tipą ir "ne prie ko", bet jau antrą kartą kartojamas vanilės eliksyras smile.gif


smagu, kad daliniesi idėjomis, kurios pasiteisina ir kurių ne visada sumąstyčiau 4u.gif

rožių irgi gal riebiai ne itin, kažkaip daugiau gal sausenei, bet man tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 06 23, 08:55)
tik butinai po masaziuko, jau nusivalius alieju, uzverkit poras su saltu vandenuku arba ledukais 4u.gif

Taip, buvau pamirsus parasyti doh.gif 4u.gif senokai bedariau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 06 23, 11:20)
smagu, kad daliniesi idėjomis, kurios pasiteisina ir kurių ne visada sumąstyčiau 4u.gif


taigi negaila 4u.gif

kadangi parsisiųsti be šansų, tai bent paganykim akis į Couleur Caramel ax.gif Radau, ieškodama geriausios ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos, o siunčia tik Prancūzijoje ir į Korsiką verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 22, 16:51)
kaip gerai del balzamo  bigsmile.gif reiskia, gera recepta isrinkau, tiek ieskojau...  biggrin.gif
dar kad prisiruosciau gamint, butu visai gerai smile.gif

aciu del muilo  4u.gif cia is seniau turbut, dabar lyg neemei levandu?
va tau puokstei prie muilo is mano kiemelio biggrin.gif 


Tikrai geras receptas, prisiruošk ir tu, parašysi kaip gavosi ir patinka, man jis kažkaip iš karto užkliuvo 4u.gif

Aha, levandų iš anksčiau turiu, naujus dar džiovinu, jeigu keletas muilų stalčiuje nedžiūsta, aš jau blogai jaučiuosi - nerimauju, kas bus kai baigsis ax.gif

Puokštė nuostabi, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 23, 12:15)
Yra, ir mango buvo.  biggrin.gif  ( buvau gal pries dvi savaites ).

Aišku, dėkuj už informaciją 4u.gif Gal dar ir kainą pameni? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 23 birželio 2010 - 12:25
Merginos, gal žinote ar patikima „Lakshmi“ produkcija, kažkaip pirmą kartą apie ją girdžiu ax.gif prekiauja tik internetu, tai nėra kaip įsitikinti ar surašytos pilnos sudėtys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 22, 16:01)
galvojame blogai, kas gamintojas? Yra PEG'as, priešais galą toksišku laikomas, alergizuojantis konservantas, kuris tik pagražina šampūno vertinimą, nes gamintojas gali rašyti, kad produktas be visiems jau į galvą įkaltų parabenų ir apskritai laikomas nauju alergenu, galinčiu sukelti dermatitą. Nepirkčiau smile.gif



Jau nusipirkau unsure.gif Čia Koraliniam klube parduoda. Aprašymas buvo daugiau negu fantastinis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 12:40)
nėra kaip įsitikinti ar surašytos pilnos sudėtys rolleyes.gif


galima jiems parašyti ir paprašyti, kad nurašytų sudėtį norimo produkto smile.gif

Di72, o kas ten gamintojas? Noriu jį įsidėmėti smile.gif

toliau dedu mažus atradimus, gal kuriai nors aktualu. UK radau mineralinės kosmetikos gamintoją Lily Lolo - jokių lizinų pridėtų nematau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 23, 12:59)
Aš, aš apsiforminau  biggrin.gif

Nesuprantu ka turit omeny taip sakydamos cry.gif Nusipirkta? tai saunu, smagu biggrin.gif , bet as noreciau su kuo nors kartu , pasidalinti ta neroli smile.gif
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 13:40)
Merginos, gal žinote ar patikima „Lakshmi“ produkcija, kažkaip pirmą kartą apie ją girdžiu ax.gif prekiauja tik internetu, tai nėra kaip įsitikinti ar surašytos pilnos sudėtys rolleyes.gif

Na, labai isgirta kituose forumuose smile.gif , bet kaina man asmeniskai per didele, kad viska susipirkti ...
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 13:59)
galima jiems parašyti ir paprašyti, kad nurašytų sudėtį norimo produkto smile.gif

Jau parašiau jiems laiškelį smile.gif
Atsakyti
Satura, sugundei mane tuo metiniu logonos sveitikliu 4u.gif

darant veidui aliejinius masazus ricinos alieju reikia skiesti su kitu, nes gali nusausinti oda?

kalbejot apie argital kremus.pati naudoju su varnelesom gal kokius jau 4 men, gal daugiau, neprisimenu blush2.gif tai man patinka ir tinka kaip kremas naudoti kasdienai.tepu tik rytais, vakare ismokau tik hidrolatu apsipurksti (dabar naudoju roziu vandeni, nors kvapas visai ant odos likes nepatinka) saltesniam sezonui manau pabandysiu su eziuole arba kuri ernesin naudoja, kaip jis vadinasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 10:37)
O tavo plaukai kokie?


Mano normalūs, plaunu kas antrą dieną, galai kažkiek sausesni, bet ne sausi. Ilgi, dažyti šviesiai smile.gif
Atsakyti