Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(agnuta @ 2010 06 23, 09:37)
Antra diena kaip testuoju Saturos pametėtą idėją veidui naudoti aliejų (naudojau KN rožių eliksyrą) sumaišius su alijošiaus geliu, ačiū už ją 4u.gif labai patiko ax.gif


Kokiom proporcijom ir kokius aliejus maiset? Kokia jusu veido oda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 23, 11:09)
Kokiom proporcijom ir kokius aliejus maiset? Kokia jusu veido oda?  g.gif


aliejų nemaišiau, tiesiog rožių eliksyrą (rožių žiedų ištrauka marulų aliejuje) maišiau su alijošių geliu. eliksyro lašiuką, o gelio iš akies, bet irgi labai nedaug tam kartui ax.gif mano riebi oda.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 06 23, 08:42)
na nors tiek paguodos, kad turiu uzsipirkus didesni kieki

as kazkaip ir nezinau kitos mineralines be blogieciu uz padoria kaina, kazkokia buvo su zodziu "pure" pavadinime labai reklamuojama kaip be sintetikos, bet gerokai brangesne verysad.gif

Kai aš tokia "didelė" naudotoja, tai irgi užteks ilgam biggrin.gif

Nežinau ir aš pakaitalo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 23, 09:58)
bet ko gero si karta nugales migdolu kvapo noras.
Aplamai, kazkas pas mane keiciasi matomai viduje- dabar man reikia tik migdolu, vaniles ir kokosu! Anksciau nebuvau pastebejusi tokio isprotejimo siems kvapams g.gif  Kas kiek ten metu keiciasi zmogus?  biggrin.gif
Na jo tas kvapas toks saldokas, bet tikrai ne toks kad valgyti norėtųsi, tiesiog malonus mirksiukas.gif


QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 10:18)
O gal dar esate bandę Lavera tokį arba tokį šampūną? ax.gif
Obuolinį prisimenu kad kažkuri gyrė jog geriausias iš atrastų, o apelsininį turėjau, labai patiko ir dar žadu kartoti smile.gif


QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 10:37)
Ernesin, o tavo plaukai dažyti? ax.gif
Jau metai dažau su chna ir basma, dabar dar ir riešuto milteliai dasidėjo.
Plaukai linkę pūstis ir banguotis, gal dėl to nesiriebaluoja taip greitai kaip kažkurioms, nors plaunu kas antrą dieną.
user posted image

Vakar bandžiau Intensivų veido kremą su natūraliu alaviju
, tai pirmas pastebėjimas jog jį reikia tepti ant sausos veido odos, nes ant sugrėkintos veliasi tokie balti ruožai ir po to labai sunku juos išskirstyti. Šiaip veidui labai patiko, nors ir nelengvas bet nesijautė kad oda būtų apsunkusi. Pagal rekomendacijas panaudosiu kurį laiką tik nakčiai, žiūrėsim ar atjaunėsiu biggrin.gif
user posted image
Tiesa, dar patiko tuo, kad jame nėra jokių ea ir kvapiklių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 birželio 2010 - 10:32
QUOTE(agnuta @ 2010 06 23, 11:25)
aliejų nemaišiau, tiesiog rožių eliksyrą (rožių žiedų ištrauka marulų aliejuje) maišiau su alijošių geliu. eliksyro lašiuką, o gelio iš akies, bet irgi labai nedaug tam kartui ax.gif mano riebi oda.


O is kur ta roziu eliksyra gauti? Kam jis konkreciau skirtas? Mano pacios oda riebi, tai vis ieskau produktu, kurie man tiktu.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 11:31)
Obuolinį prisimenu kad kažkuri gyrė jog geriausias iš atrastų, o apelsininį turėjau, labai patiko ir dar žadu kartoti smile.gif
Jau metai dažau su chna ir basma, dabar dar ir riešuto milteliai dasidėjo.
Plaukai linkę pūstis ir banguotis, gal dėl to nesiriebaluoja taip greitai kaip kažkurioms, nors plaunu kas antrą dieną.

Kokie gražūs plaukai wub.gif Dabar visai pasimečiau, reikia visų trijų šampūnų biggrin.gif
Atsakyti
agnuta, smagu, kad patiko thumbup.gif Ernesin, kokie plaukai - kaip avatare wub.gif

QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 23, 10:43)
O is kur ta roziu eliksyra gauti?


Kvapų namuose, gali apie visus keturis pasiskaitinėti wink.gif Nors man pagal odos tipą ir "ne prie ko", bet jau antrą kartą kartojamas vanilės eliksyras smile.gif
Atsakyti
Ernesin nuostabus plaukai wub.gif

Babi esu turejusi obuolini, bet man jis ispudzio nepadare, mano plaukai greitai susiriebaluojantys, kai issiplaudavau budavo faini, bet vakarop jau norejosi plauti galva vel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 11:47)
Kvapų namuose, gali apie visus keturis pasiskaitinėti wink.gif Nors man pagal odos tipą ir "ne prie ko", bet jau antrą kartą kartojamas vanilės eliksyras smile.gif

As to nerolio vis noriu... Brangus labai- noreciau susimetus nusipirkti su keliomis.Nenorit niekas is kaunieciu?
Ir dar- as kaip suprantu tuos eliksyrus grynus galima drasiai tepti? Kaip tai man po alieju baime isivarius, kad gryno netepti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 23 birželio 2010 - 10:52
Ačiū merginos 4u.gif ten prieš tris savaites fotkinti, dar tokie pasausėję buvo, dabar galai ir aplamai visi jau sodresni, nes sugryžau prie aliejunių kaukių kurias praktiškai buvau užleidusi, o plius ir gyriau Etamos "serumą" biggrin.gif
Satura, ne tokie kaip avatare, bet to siekiu, dėl to nusipirkau graikinio riešuto miltelių iš AZ ir bandysiu tapti rudaplauke wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 23, 10:52)


užkrito atmintis, ar tikrai myself, bet viena panelė iš Kauno jau apsiformino - paieškok temoje, tikrai atrasi smile.gif

aišku, kad galima naudoti grynus. Be kita ko, jie dar ir skalsūs smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 06 23, 10:54)
Satura, ne tokie kaip avatare, bet to siekiu, dėl to nusipirkau graikinio riešuto miltelių iš AZ ir bandysiu tapti rudaplauke wink.gif


man įspūdingi tavo plaukai realybėje 4u.gif Ilgi, banguoti, purūs thumbup.gif Aišku, prisigalvoti visko niekas nedraudžia tongue.gif

pasigaminau vakar lūpų balzamą - mango sviestas, sviestmedis, kokosų aliejus, čampakų ir bičių vaškai, lašelis šaltalankių, 2 lašai čampakų ataro ir lašas vanilės ekstrakto. Nesvarbu, ko dėjau, kvepia vistiek man medumi nuo bičių vaško biggrin.gif Yra neriebus, malonus, nesulipina lūpų.

na, bandysiu fotkint per laisvas dienas - užsiregistravau imageshack, paimsiu fotoaparatą ir pažaisiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 09:52)
Ačiū 4u.gif Dar vienas klausimas kaunietėms, ar urmo bazėj yra Lavera šampūnų (konkrečiai mango)?  ax.gif



Yra, ir mango buvo. biggrin.gif ( buvau gal pries dvi savaites ).
Atsakyti