Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(sher @ 2010 06 22, 22:58)
o po to kai jau nuvalomas aliejus tepi dar kokiu kremu? ar taip ir palieki? as vakar dariau sia procedura smile.gif tai jau po pirmo karto jautiesi efektas, tikrai veidas paskaistejo, toks gerai isvalytas, tik as dar kai nuvaliau alieju jau pabaigoje tai dar papurskiau hidrolatu ir truputi argano al. paskirsciau ant viso veido, nes kazkaip tempimas jautiesi smile.gif

Ne, nebetepu, kremo isvis nenaudoju blush2.gif man irgi patiko, tik retai darau del kuperozes, bet manau reiks uzsiimti ir pasidaryti ta 10d. kursa, turetu isvis ryskiai pagereti. siaip po pirmo karto jautesi net tarp ranku rutuliojosi tokie kieti, kaipo inkstiriukai, zodziu "kakos" lotuliukas.gif tai po 10k. turetu but 10k. daugiau "kakos" isvalyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif atleiskit uz zargonus, labai tinka man cia tas zodis lotuliukas.gif 4u.gif blush2.gif biggrin.gif

man tai nebesinorejo tepti riebalo dar, tik hidrolato berods esu purkstelejus ax.gif bet tai cia jau nebe taip svarbu, bile tik pats procesas atliktas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 22 birželio 2010 - 22:22
QUOTE(Etama @ 2010 06 22, 12:30)
Vis delto geras produktas thumbup.gif na as gal jau sia sav. pagaliau pasigaminsiu labiau vandenini, gal gautusi ir po plovimo pasitepti mirksiukas.gif o issiplauna lengvai? sukurem puikia kauke biggrin.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif
Gerai išsiplauna, nes ilgiau palaikius plaukas tiesiog viską sugeria mirksiukas.gif


QUOTE(Nidulia @ 2010 06 22, 13:12)
ne, negrauzia, visus tusus taip atnaujinu, 4 lasai degtines ar salic spirito, uzsuku, po 5 minuciu sepeteli prastumdau gerai ir kaip nauji:) cia ne as pati issigalvojau, isskaiciau toki patarima kazkur legaliai smile.gif
Aš lygiai taip pat jau kokius 10m visus tušus atnaujinu drinks_cheers.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 06 22, 15:27)
Gal yra bandziusiu Laveros migdolu  sampuna? Kaip suprantu pienelio konsistencijos jis...

user posted image

Ne pienelio, toks pat kaip ir visi Laveros mirksiukas.gif
Kažkuri rašo kad jai pasausino jis plaukus, bet man tai atvirkščiai toks pamaitinantis pasirodė, sodresnis už apelsininį, nors anas taip pat man labai patiko wub.gif
Dabar laukiu mangų šampūno su kondicionieriumi, paskaičiau kad jo sudėtis iš viso labai turtinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 22 birželio 2010 - 23:18
mergaites,pakomentuokite sudeti,ar labai ziauri?
Skład: paraffinum liquidum, aqua, cera alba, paraffin, petrolatum, lanolin, polyglyceryl-3 diisostearate, glycerin, ethylexyl dimethyl PABA, alkohol denat., allantoin, caphof, dimethicone, aroma, hydrated silica, ammonium hydroxide, cethyl alkoholo, thymol, palmitic acid, myristic acid, calcium hydroxide, lauric acid, sodium hydroxide, olic acid, calcium disodiuim EDTA, limonene.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 06 22, 23:38)
mergaites,pakomentuokite sudeti,ar labai ziauri?


labai. Praktiškai viena nafta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 06 22, 21:58)
tik as dar kai nuvaliau alieju jau pabaigoje



QUOTE(Etama @ 2010 06 22, 22:19)
man tai nebesinorejo tepti riebalo dar, tik hidrolato berods esu purkstelejus ax.gif

tik butinai po masaziuko, jau nusivalius alieju, uzverkit poras su saltu vandenuku arba ledukais 4u.gif
Atsakyti
Antra diena kaip testuoju Saturos pametėtą idėją veidui naudoti aliejų (naudojau KN rožių eliksyrą) sumaišius su alijošiaus geliu, ačiū už ją 4u.gif labai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 06 22, 22:40)
Man rodos į visus produktus įdėjo doh.gif

na nors tiek paguodos, kad turiu uzsipirkus didesni kieki nors ir keikiausi del apmokestinimo
as kazkaip ir nezinau kitos mineralines be blogieciu uz padoria kaina, kazkokia buvo su zodziu "pure" pavadinime labai reklamuojama kaip be sintetikos, bet gerokai brangesne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 22, 20:18)
Galima,urmo bazėj.  4u.gif

Ačiū 4u.gif Dar vienas klausimas kaunietėms, ar urmo bazėj yra Lavera šampūnų (konkrečiai mango)? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 23 birželio 2010 - 08:56
blink.gif nieko sau priraset apie sampuna...Vakar buvau sventai isitikinus, kad migdolu, o dabar g.gif - migdolu ar mango? Gerai cia kazkuri raset- abieju reikia smile.gif , bet ko gero si karta nugales migdolu kvapo noras.
Aplamai, kazkas pas mane keiciasi matomai viduje- dabar man reikia tik migdolu, vaniles ir kokosu! Anksciau nebuvau pastebejusi tokio isprotejimo siems kvapams g.gif Kas kiek ten metu keiciasi zmogus? biggrin.gif
Atsakyti
O gal dar esate bandę Lavera tokį arba tokį šampūną? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 23 birželio 2010 - 09:24
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 23, 09:58)
Kas kiek ten metu keiciasi zmogus?  biggrin.gif


Nuolat biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 06 23, 10:18)
O gal dar esate bandę Lavera tokį arba tokį šampūną? ax.gif


Čia buvo nemažai apie jį rašyta, daug kam greičiau plaukai riebalavosi. Aš jau visai baiginėju jo buteliuką. Šiaip malonus, skaniai kvepia, viską išplauna, o ar greičiau riebaluojasi plaukai, tai man labai sunku pasakyti doh.gif Kad mano plaukams nuo nuotaikos priklauso, nesuprasi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 23, 10:21)
Čia buvo nemažai apie jį rašyta, daug kam greičiau plaukai riebalavosi. Aš jau visai baiginėju jo buteliuką. Šiaip malonus, skaniai kvepia, viską išplauna, o ar greičiau riebaluojasi plaukai, tai man labai sunku pasakyti  doh.gif Kad mano plaukams nuo nuotaikos priklauso, nesuprasi...  biggrin.gif

O tavo plaukai kokie? Ot žiopla, buvau įdėjus abu tokius pat šampūnus biggrin.gif doh.gif Ernesin, o tavo plaukai dažyti? ax.gif
Papildyta:
O gal Kaune būtų galima rasti Lavera šampūnų mėginukų? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 23 birželio 2010 - 09:30