Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 06 22, 19:25)
MAn irgi Lavera mango sampunas l. patiko. Bet dabar galvoju gal migdolu bandyt  g.gif  Gal kas yra isbandes abu ir galetu palyginti?

Migdolinis labai švelnus, kadangi skirtas jautriai galvos odai, mano plaukai normalūs - truputį į riebumą, tai nekaip, nekaip išplovė, jaučiausi praktiškai kaip neplauta galva. O mango šampūnas patinka, pakankamai gerai išplauna, pablizgina plaukus. Riebesniems migdolinio šampūno nerekomenduočiau, bet čia tik mano patirtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 22 birželio 2010 - 18:29
QUOTE(FruitSalad @ 2010 06 22, 19:29)
Migdolinis labai švelnus, kadangi skirtas jautriai galvos odai, mano plaukai normalūs - truputį į riebumą, tai nekaip, nekaip išplovė, jaučiausi praktiškai kaip neplauta galva. O mango šampūnas patinka, pakankamai gerai išplauna, pablizgina plaukus. Riebesniems migdolinio šampūno nerekomenduočiau, bet čia tik mano patirtis.

O tavo plaukai dažyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 22, 19:37)
O tavo plaukai dažyti? ax.gif

Kai bandžiau šampūnus, buvo nedažyti, dabar su chna paspalvinti.
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 22, 16:39)
O gal esi bandžius mango?  4u.gif

esu bandžiusi, bet ne pilną buteliuką, tad labai tvirtos nuomonės neturiu. Dar vertėtų pasakyti, kad plaukai vartojant migdolinį buvo pasausėję. Dėl kvapų tai abu smagūs, siūlyčiau mangų nenuvertinti, vakar atsidariau Lavera plaukų kaukę su mangais, tai kvapas labai wub.gif .
Labai sunku patarti svetimam plaukui, aš pastebiu, matyt kaip ir dauguma čia, kad vienas šampūnas visko neatstos, vienas gerai plaukai padrėkina, išplauna aliejus, kitas šiek tiek pasausina, mažiau riebaluojasi plaukas ir pan. Tad kaip gerai drėkinatys plauką , mano nuomone, tiktų abu, bet jeigu plaukas vidutinis - gal aš imčiau tokiu atveju mango. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 06 22, 17:44)
Man Laveros mangų - NR.1 ax.gif Pats geriausias ne tik dėl kvapo, bet ir tai, kad padrėkina galus, tačiau gerai išplauna ir šaknis - t.y. nepripurina daug, bet nepalieka šaknys prisiplojusios  smile.gif

O man lieka prilipusios nors mano plaukai itin sausi doh.gif Man geriau roziu.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 22, 19:10)
Ar Kaune galima kur nors gati Lavera produkcijos?  ax.gif



Galima,urmo bazėj. 4u.gif


QUOTE(pepkė @ 2010 06 22, 19:52)
esu bandžiusi, bet ne pilną buteliuką, tad labai tvirtos nuomonės neturiu. Dar vertėtų pasakyti, kad plaukai vartojant migdolinį buvo pasausėję. Dėl kvapų tai abu smagūs, siūlyčiau mangų nenuvertinti, vakar atsidariau Lavera plaukų kaukę su mangais, tai kvapas labai wub.gif .
Labai sunku patarti svetimam plaukui, aš  pastebiu, matyt kaip ir dauguma čia, kad vienas šampūnas visko neatstos, vienas gerai plaukai padrėkina, išplauna aliejus, kitas šiek tiek pasausina, mažiau riebaluojasi plaukas ir pan. Tad kaip gerai drėkinatys plauką , mano nuomone,  tiktų abu, bet jeigu plaukas vidutinis  - gal aš imčiau tokiu atveju mango.  4u.gif


Ačiū pepke 4u.gif

Žinai,su tais kvapais kiekvienam skirtingai.Man nelabai patinka laveros mangas,nėra,kad nepakenčiamas kvapas,bet tokių kvapų nelabai aš mėgstu.Bet jei poveikis patinka,galima ir su kvapu susidraugaut. mirksiukas.gif

O kitam nelabai ir patarsi,turbūt niekad negali žinoti kas kam tiks.

Visgi bandysiu mango.Pradžiai. biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas bandė Neobio šampūnus?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 22, 16:51)
ashtri  4u.gif tai ne vieno amber sau nepasilikai? smile.gif

Nea, neliko schmoll.gif Pirmus išgrobstė doh.gif Nors jų sau labiausiai norėjau biggrin.gif Kitus užslėpiau, bet rytoj draugės į svečius atvažiuoja, jaučiu liksiu be nieko lotuliukas.gif Iš pirmo užsakymo irgi tik levandinis liko, apelsinų/cinamono sesė nepasidrovėjo ir panaudoto nusisavint.
Lauksiu naujo gaminimo 4u.gif

QUOTE(Manija69 @ 2010 06 22, 18:15)
Ačiū.  4u.gif
Bet kurį dabar rinktis..? unsure.gif  biggrin.gif

Abu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 21, 14:59)
10 dienų karšto rankšluosčio ir aliejaus kursą smile.gif
Reiktų lazdyno riešutų aliejaus (sakoma, kad geriausiai pravalo ir sutraukia poras), ricinos aliejaus, rankšluosčio, dubenėlio su šiltu vandeniu ir kokio mėgstamo ea.
Ea, manau, dėl aromaterapijos smile.gif tai ea lašinat į šiltą vandenį, šlapinat rankšluostį, nugrežus dedat ant veido ir palaikot, kol pravėsta. Taip darote keletą kartų. Tokiu būdu prasiveria poros smile.gif tada, imat lazdyno riešutų aliejų ir jį maišot su ricinos aliejum ir švelniai masažuojat veiduką. Paskuj aliejų nuvalot tuo pačiu rankšluosčiu smile.gif


Ar aliejų reikia tepti tik vieną kartą? Šlapinu rankšluostį, išgręžiu, dedu ant veido ir taip kelis kartus. Po to tepu aliejų ir nuvalau su tuo pačiu rankšluoščiu. Ar reikia šitą procedūrą kartoti kelis kartus viena po kitos?
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 22, 20:42)
Ar aliejų reikia tepti tik vieną kartą? Šlapinu rankšluostį, išgręžiu, dedu ant veido ir taip kelis kartus. Po to tepu aliejų ir nuvalau su tuo pačiu rankšluoščiu. Ar reikia šitą procedūrą kartoti kelis kartus viena po kitos?

As kokius 5 k. dedu slapia ranksluosti, kad atsivertu gerai poros, tada aliejumi issitepu, issimasazuoju 1 karta ir nusiplaunu. Zodziu, taip pat kaip parasei. Nekartoju dar karta
Atsakyti
Satura, imk balionėlį už šiltus namus 4u.gif

QUOTE(Odora @ 2010 06 22, 15:12)
ot sudelis buvau rami nors del dekoratyvines - perku sau uzsimerkusi, dabar reikes aiskintis g.gif

Man rodos į visus produktus įdėjo doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 22, 20:57)
As kokius 5 k. dedu slapia ranksluosti, kad atsivertu gerai poros, tada aliejumi issitepu, issimasazuoju 1 karta ir nusiplaunu. Zodziu, taip pat kaip parasei. Nekartoju dar karta

o po to kai jau nuvalomas aliejus tepi dar kokiu kremu? ar taip ir palieki? as vakar dariau sia procedura smile.gif tai jau po pirmo karto jautiesi efektas, tikrai veidas paskaistejo, toks gerai isvalytas, tik as dar kai nuvaliau alieju jau pabaigoje tai dar papurskiau hidrolatu ir truputi argano al. paskirsciau ant viso veido, nes kazkaip tempimas jautiesi smile.gif
Papildyta:
merginos, o ta hialurono rugsti galima vasara naudoti? ar cia kaip ir su AHA reikia saugotis?
Atsakyti