Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Satura @ 2010 07 10, 16:06)
ernesin, parašyk konkrečiai, kur radai adatėlę pirkti?  4u.gif Apėjau vakar centre ir Eurovaistinę, ir dvi Camelias - niekur tokio daikto nėra. Tiesa, viena Camelia kažkokias su aparatu įšaunamas adatėles turėjo, bet kad neturiu aparato biggrin.gif

Saturėle, čia gi ir yra tos adatėlės kur statosi į aparačiukus cukrui matuoti, cielą maišiuką iš mamos parsivežiau biggrin.gif Jei nerasi nusipirk užsuk pas mane į darbą iš anksto parašiusi ir perleisiu kelias mirksiukas.gif
Taip atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 10 liepos 2010 - 22:32
QUOTE(ernesin @ 2010 07 10, 22:28)


tu auksas, šitokias oranžines ir buvau radusi nete 4u.gif Bandysiu rasti visą paką, o jei ne - tada prašysiu 4u.gif

man aiškino, kad jei kuri vaistinė neprekiauja kažkokiais diabetikų preparatais, tai neturi ir adatėlių. Bet keista, kad tiek daug vaistinių neturi g.gif

siaubas, man šitie orų pirties efektai odą visai baigia iš pusiausvyros išvesti: daro, ką nori, o tai reiškia blogai. Atrodo, kaip elgiasi, o tai reiškia - tragiškai. Einu ir aš kaukės makaluot su Argital scrubo pagrindu: dėsiu AHA, šilko, ir dar kažkokio braškių ekstrakto iš ND likutį šaldytuve radau. Ir lašelį pipirmėtės EA smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 10 liepos 2010 - 23:02
QUOTE(Satura @ 2010 07 10, 23:57)
tu auksas, šitokias oranžines ir buvau radusi nete  4u.gif Bandysiu rasti visą paką, o jei ne - tada prašysiu  4u.gif

man aiškino, kad jei kuri vaistinė neprekiauja kažkokiais diabetikų preparatais, tai neturi ir adatėlių. Bet keista, kad tiek daug vaistinių neturi  g.gif

Aš pirmą kartą pirkau Akropolio Eurovaistinėje, dar jos būna tamsiai mėlynos spalvos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif . Gal zinote kokiu receptuku/budu, kaip isnaikinti karpas ant ranku, jaunas, mazytes? Buciau begalo dekinga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jur&ta: 10 liepos 2010 - 23:50
QUOTE(Jur&ta @ 2010 07 11, 00:49)
Sveikos merginos  4u.gif . Gal zinote kokiu receptuku/budu, kaip isnaikinti karpas ant ranku, jaunas, mazytes? Buciau begalo dekinga  blush2.gif

man vaikystėje pavyko su tokia žole išsinaikinti, tik nepasakysiu kaip vadinasi, gal kuri padės, kai nuskini ją, bėga morkinės spalvos pienelis, juo reikia patepti ir po keletos kartų jos išnyksta visiems laikams, prieš tai ko tik nebuvau bandžiusi - niekas nepadėdavo rolleyes.gif
Atsakyti
kas vakarą rankas išmirkyti gerai šiltame-karštame vandenyje ir karpas pritepti citrinų, arbatmedžio EA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2010 07 11, 00:49)
Sveikos merginos  4u.gif . Gal zinote kokiu receptuku/budu, kaip isnaikinti karpas ant ranku, jaunas, mazytes? Buciau begalo dekinga  blush2.gif

Reikia perpjauti bulvę, su abiem puselėm patrinti karpą ir išmesti į lauką, kad supūtų. Kai supūvą išnyksta ir karpa. Man padėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 11, 01:04)
man vaikystėje pavyko su tokia žole išsinaikinti, tik nepasakysiu kaip vadinasi, gal kuri padės, kai nuskini ją, bėga morkinės spalvos pienelis, juo reikia patepti ir po keletos kartų jos išnyksta visiems laikams, prieš tai ko tik nebuvau bandžiusi - niekas nepadėdavo rolleyes.gif


Cia vadinasi ugniazole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 07 11, 10:49)
Cia vadinasi ugniazole 4u.gif

Turbūt smile.gif Bet man ji vienintelė buvo veiksminga, visa kitą ką mėgindavau karpos vėl atsirasdavo..
Atsakyti
laba diena,

o su kokiu vasku geriausiai gamint lupu balzama? Mimozu ar biciu, o gal emulsiniu? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 11, 12:26)
laba diena,

o su kokiu vasku geriausiai gamint lupu balzama? Mimozu ar biciu, o gal emulsiniu? mastau.gif


Karnubos vaskas rekomenduojamas lupu balzamams, nes jo lydymosi temperatura gana auksta, tai nebus netiketumu, palikus balzama pvz. ikaitusioje masinoje smile.gif 4u.gif Ir aisku jis bus kietesnis, galima piestuko tipo daryti. As naudoju biciu.
Papildyta:
Merginos, rekomenduokite koki pylinga pasidaryti linkusiai i sausuma ir jautruma odai. Negyvas lasteles gi reikia kazkaip nuvalyti. O sausai odai pylingu nerekomenduoja g.gif
Atsakyti
keista kad sausai odai pylongo nerekomenduoja bet ji labiausiai ir reikalauja pylingo nes senos lasteles neledzia odai kvepuoti darosi guziukai sauseja ji dar labiau smile.gif kazkur skaiciau nes man r aktualu vis ieskau naturalaus sveitiklio sausai odai bet nelabai yra kas ka siulo tad sveiciu su kavos tirsciais blush2.gif
Atsakyti