Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 10, 09:50)
Ieškojau kremo, kuris ne tik būtų geras sudėtimi, bet ir iš tikrųjų apsaugotų nuo saulės. Kaip bus iš tikrųjų, pamatysiu kelionėje ax.gif


net įdomu sužinoti, o kas nesuteikė apsaugos nuo saulės iš natūralių, nes yra ir Europoje gerų gamintojų smile.gif Šiaip natūralūs apskritai apsaugo gerai, tik vat esmė, ar patogiai ir maloniai pasiskirsto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 10, 10:45)
Turiu klausimą veidą depiliuojančioms merginoms: ką tepate iš karto po depiliacijos? Gelį? Kremą? Aliejų? Purškiat tik hidrolatu? (šito aš nedarau, nes iš seniau atsimenu kosmetologių perspėjimus bent 12h po depiliacijos tos vietos nešlapint, bet gal aš klystu taip nedarydama?). Taigi - ką?  biggrin.gif

Naudoju tamanus: gerai supurškiu vatos diskelį vandeniu, patepu tamanų aliejumi ir švelniai valau, puikiai nusivalo visi vaško likučiai ir akimirksniu nurimsta oda smile.gif
Atsakyti
O pavyktu man LUPU BALZAMAS, jei is kietuju sviestu naudociau tik kakavos? (ar butinas ir sviestmedis?)
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 10, 12:57)
O pavyktu man LUPU BALZAMAS, jei is kietuju sviestu naudociau tik kakavos? (ar butinas ir sviestmedis?)
Nebūtinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 10, 05:03)
bet tai nereiskiai kad jo bus daug smile.gif siaip orientyrui, vandens kremuose, sampunuose buna nuo 95proc iki 99 smile.gif o tik 1-5 proc kitu priedu smile.gif (dirbau su sudetim) tai manau tas 1 proc argano nieko labai nepadarys...


ne tiek daug wink.gif as sakyciau vandens kokie 50-70% sampune.. ir tai gali buti naudotas ne vanduo, o pvz hidrolatas ir pan


QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 10, 07:55)
Na, tuomet aš irgi pasiteirausiu, ar TIKRAI gerą nuo saulės kremą užsisakiau.


kaip idomu, kad nera TD.
man atrodo geriau, kai abu sudetyje buna - ivairiapusiskesne apsauga.
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 10, 09:55)
Na, tuomet aš irgi pasiteirausiu, ar TIKRAI gerą nuo saulės kremą užsisakiau. Mat, viename užsienio forume jis buvo taip išgirtas, jog net iš JAV pasiryžau siųstis. O gal be reikalo.. blush2.gif

Aš tai spėju, kad jis labai sunkiai gersis į odą ax.gif Papasakok paskui, kai išbandysi 4u.gif
Atsakyti
ernesin, parašyk konkrečiai, kur radai adatėlę pirkti? 4u.gif Apėjau vakar centre ir Eurovaistinę, ir dvi Camelias - niekur tokio daikto nėra. Tiesa, viena Camelia kažkokias su aparatu įšaunamas adatėles turėjo, bet kad neturiu aparato biggrin.gif
Atsakyti
Vakar dariausi kauke: zalias molis, baltas molis, rasulo molis, gintaro milteliai, mango milteliai, babassu aliejus, arbatmedzio EA, agurku glicerinini ekstaktas. Po to pasipurskiau levandu hidrolatu ir pasitepiau AO VEGECELL drėkinamuoju naktiniu kremu su žaliąja arbata, aciu Saturai 4u.gif , tai siandien veidas svyti, atsigaves, net kai kurie blogiukai apdziuvo. Tik nezinau kokiam ingridientui lenkti galva biggrin.gif

Kas cia per adateles g.gif
Atsakyti
Ieškojau šampūno,skaičiau atsiliepimus ir jūsų dėka radau,ačiū 4u.gif Nusipirkau
user posted image patinka, gerai išplauna aliejaus kaukes, gerai putoja,plaukai atrodo puresni. Grynas močiutės meduolinis tortas, kurio jau šimtą metų nevalgiau wub.gif vos neapsiverkiau pauoščiusi, tiek prisiminimų su tuo kvapu...
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 07 10, 17:03)
pasitepiau AO VEGECELL drėkinamuoju naktiniu kremu su žaliąja arbata, aciu Saturai 4u.gif , tai siandien veidas svyti, atsigaves, net kai kurie blogiukai apdziuvo. Tik nezinau kokiam ingridientui lenkti galva  biggrin.gif

Kas cia per adateles g.gif


į sveikatėlę 4u.gif Skaitau ir netikiu - tau jis normaliai? blink.gif Neriebino nė kiek odos? Kiek tepei?

adatėlės į pirštą diabetikams durti - jos dezinfekuotos, aštrios labai, tai kokiam spuogiukui būtų gerai kaip išprašymo priemonė. Darbe buvau susiradusi ir kaip atrodo, o dabar nebepamenu, kuriame internetiniame vaistinių tinkle.... Radau 100 metų vaistinių tinkle dabar, bet nėra ten įdėta, kaip atrodo pati adatėlė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 09, 11:52)
tai gal zinai angliskus atitikmenis? biggrin.gif kvaila jauciuosi  biggrin.gif , bet nezinau, kas pvz yra wheat bran. as ju turiu, naudoju, bet nezinau, kaip jie lietuviskai?
kaip semenys ir selenos angliskai?

Wheatgerm - kvieciu gemalai (pirkau maltus), flax seed - linu semenys (pirkau maltus ir nemaltus), dar sezamu seklos, susimaliau saulegrazas ir moliugu seklas, kaupinas saukstelis spirulinos i didele stikline.

QUOTE(eglute82 @ 2010 07 10, 17:03)
Vakar dariausi kauke: zalias molis, baltas molis, rasulo molis, gintaro milteliai, mango milteliai, babassu aliejus, arbatmedzio EA, agurku glicerinini ekstaktas. Po to pasipurskiau levandu hidrolatu ir pasitepiau AO VEGECELL drėkinamuoju naktiniu kremu su žaliąja arbata, aciu Saturai 4u.gif , tai siandien veidas svyti, atsigaves, net kai kurie blogiukai apdziuvo. Tik nezinau kokiam ingridientui lenkti galva  biggrin.gif

As vakar po duso sumasciau irgi kauke staigiai pasidaryt: rasulo molis, baltas molis, alantoinas, gintaro milteliai. Ir jau senokai buvau toki skaistu veida ir grazia oda turejus thumbup.gif Gal dabar del karsciu ar dar del kokio bieso buvo islinde keli spuogai, bet galiu kentet, va nezinau kaip kovot su issipletusiom porom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 10, 18:37)
į sveikatėlę  4u.gif Skaitau ir netikiu - tau jis normaliai?  blink.gif Neriebino nė kiek odos? Kiek tepei?

na zinok gerai thumbup.gif truputi ant pirsto galliuku uzpyliau ir pavedziojau po veida, tokia plevele lyg ir buvo, bet diskomforto nejauciau, ziuresiu kaip siandien mirksiukas.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 10, 19:40)
As vakar po duso sumasciau irgi kauke staigiai pasidaryt: rasulo molis, baltas molis, alantoinas, gintaro milteliai. Ir jau senokai buvau toki skaistu veida ir grazia oda turejus  thumbup.gif 

gerai tos kaukes drinks_cheers.gif tik kazkaip vasara suretejo ju darymas biggrin.gif
Atsakyti