Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 10, 01:59)
o tikėjausi daug iš jo, nes sudėtyje po vandens ir alkoholio eina argano aliejus. Bet dar bandysiu su juo „susidraugauti“.

bet tai nereiskiai kad jo bus daug smile.gif siaip orientyrui, vandens kremuose, sampunuose buna nuo 95proc iki 99 smile.gif o tik 1-5 proc kitu priedu smile.gif (dirbau su sudetim) tai manau tas 1 proc argano nieko labai nepadarys...
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 09, 23:58)
Kad lyg ne toks... g.gif
http://www.ekostudij...d0cbc5a1a9820e2

Tik taip baisu pirkti, kad neišbertų, kaip VISADA nutinka doh.gif Tiesa, vienintelis kremas Rasa (žinau žinau, natūralistes tokei kremai gąsdina biggrin.gif) jautriai odai (be parabenų bei kvėpiklių) man visai tinka. Turbūt per pastaruosius trejus metus gražiausiai oda atrodo. Ak, bet norisi šio to tikrai natūralaus!


Taip taipl šitas smile.gif Su granatais ir papajom smile.gif
O jau dėl jautrumo, čia turbūt nieks nepatars, tik bandymų keliu... unsure.gif
Atsakyti
va va ir man su visais neobio kremais o isbandziau beveik visus tiek vysniu, tiek medvilnes tiek dobilu ir teko visais nusivilti bet tame ir beda ypac vysniu malonus tepti nerirbina svelnina bet kazkas netinka su jais ir as nesupratau
Atsakyti
merginos,gal kuri ismananti sudeti galetu pakomentuoti,ar labai daug "blogio" prikista?cia paakiu kremas..

Aqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Glyceryl Stearate, Chamomilla Recutita, PEG-100 Stearate, Ethylhexyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Prunus Dulcis, Tapioca Starch, Centaurea Cyanus, DMDM Hydantoin, Carbomer, Olus, Steareth-2, Polyacrylamide, Polymethyl Silesquioxane, Cetearyl Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hesperidin Methyl Chalcone, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Laureth-7, C13-14 Isoparaffin, Disodium EDTA, Steareth-20, Caffeine, Butyrospermum Parkii, Hydrogenated Lecithin, Hydrolyzed Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Escin, Lecithin, Dipeptide-2, Benzophenone-3, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Palmitoyl Tetrapeptide-3, CI 16035.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 09, 23:58)


Šitą kremuką ir aš turiu. Kaip tik vakar nusipirkau jau antrą pakuotę. Kvapas labai malonus, konsistencija beveik kaip pienelio. Man jis tiko ir patiko. Po aliejų, savos gamybos kremukų ir geliukų naudojimo, kažkas mano odai nepatiko, išbėrė kaktą. Tad nebesinori eksperimentuoti.
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 10, 09:28)
Šitą kremuką ir aš turiu. Kaip tik vakar nusipirkau jau antrą pakuotę. Kvapas labai malonus, konsistencija beveik kaip pienelio. Man jis tiko ir patiko. Po aliejų, savos gamybos kremukų ir geliukų naudojimo, kažkas mano odai nepatiko, išbėrė kaktą. Tad nebesinori eksperimentuoti.


Na, jei tokie atsiliepimai, tuomet bandysiu ir aš smile.gif Gyvenu Kaune, tai kaip manote, ar gaučiau užsakymą iki ketviradienio? Nes vėliau išvykstu į užsienį, o mano dabartinis kremas labai jau ant ribos...
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2010 07 10, 08:22)
merginos,gal kuri ismananti sudeti galetu pakomentuoti,ar labai daug "blogio" prikista?cia paakiu kremas..


pokahonta, sudėtis tragiška: jau antru numeriu eina silikonas, paskui PEG'as, yra formaldehido, parafino, parabenų. Visos sudėties smulkiai net neapsimoka nagrinėti. Čia ne paakių kremas, o net nežinau, kas blink.gif
Atsakyti
Na, tuomet aš irgi pasiteirausiu, ar TIKRAI gerą nuo saulės kremą užsisakiau. Mat, viename užsienio forume jis buvo taip išgirtas, jog net iš JAV pasiryžau siųstis. O gal be reikalo.. blush2.gif

Active Sunscreen Ingredient: Micronized Zinc Oxide 20.5%
Inactive Sunscreen Ingredients: *Olea Europaea (Extra Virgin Olive) Oil, Cera Alba (Beeswax), *Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, *Theobroma Cacao (Cocoa) Butter, *Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Essential Oil of *Lavandula Angustifolia (Lavender), and CO2 Extracts of *Rosmarinus Officinalis (Rosemary), and *Hippophae Rhamnoides
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 10, 08:55)
Na, tuomet aš irgi pasiteirausiu, ar TIKRAI gerą nuo saulės kremą užsisakiau...

sudetis gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 10, 08:55)
Na, tuomet aš irgi pasiteirausiu, ar TIKRAI gerą nuo saulės kremą užsisakiau. Mat, viename užsienio forume jis buvo taip išgirtas, jog net iš JAV pasiryžau siųstis.


būkit geros, parašykit iškart ir kas gamintojas - dedat no name'us, vis to perklaust turiu iš naujo smile.gif Tai kas čia per kremas taip išgirtas? wink.gif
Atsakyti
Turiu klausimą veidą depiliuojančioms merginoms: ką tepate iš karto po depiliacijos? Gelį? Kremą? Aliejų? Purškiat tik hidrolatu? (šito aš nedarau, nes iš seniau atsimenu kosmetologių perspėjimus bent 12h po depiliacijos tos vietos nešlapint, bet gal aš klystu taip nedarydama?). Taigi - ką? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 10 liepos 2010 - 09:46
QUOTE(Satura @ 2010 07 10, 10:38)
būkit geros, parašykit iškart ir kas gamintojas - dedat no name'us, vis to perklaust turiu iš naujo smile.gif Tai kas čia per kremas taip išgirtas? wink.gif


Badger mirksiukas.gif
http://www.badgerbal...-face-body.aspx

Ieškojau kremo, kuris ne tik būtų geras sudėtimi, bet ir iš tikrųjų apsaugotų nuo saulės. Kaip bus iš tikrųjų, pamatysiu kelionėje ax.gif
Atsakyti