Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 09, 17:06)
Ar galima uzgeltoninta pavadinima  4u.gif  - gali buti, kad esu naudojusi  biggrin.gif


Taip ir galvojau, kad kažko nedarašiau doh.gif Achromin smile.gif Jei naudojai, tai gal galėsi parašyti atsiliepimus?

Na štai, sukūriau temą, tikiuosi nei ji, nei NKG tema nemirs biggrin.gif Tema

Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 09, 18:30)
biggrin.gif galiu paguosti- niekas neisnaikins  schmoll.gif  . As buvau atsisiuntus kazkoki tepala is Rusijos- nepamenu jau, per tokia moteri, ten kokios tai gludumos Rusijos- isnaikina strazdanas-visa Rusija be ju vaiksto nuo to tepalo  biggrin.gif  Sumokejau dabar kad nepameluot, bet su visom islaidom apie 300 USD tuo metu, kai jis buvo 4 lt ir pragyvenimo lygis buvo labai zemas... Tai anot raganos, nebent man zavesio jis suteike  lotuliukas.gif  , daugiau nieko.
Nu zodziu, kokius as kelius praejus, tai jau patylet...
Pasviesint taip-be jokiu problemu, daug yra budu, bet kad dingtu ar nustojus kazka tepti neislistu vel visame "rudume"  biggrin.gif  , taip nebuna.... Tiesiog nebuna  verysad.gif

Vadinasi teks susidraugauti man su jomis.
Satura, ar Diva:), o jei aš esu labiau prie tamsiaodžių skystas Hauschkos bronzatas pamaskuos šiek tiek strazdanas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 09, 18:37)
Vadinasi teks susidraugauti man su jomis.
Satura, ar Diva:), o jei aš esu labiau prie tamsiaodžių skystas Hauschkos bronzatas pamaskuos šiek tiek strazdanas? ax.gif

Siek tiek taip, bet tik siek tiek. As sviesiaode, man skystas Hauschkos+ bronzantas presuotas Hauschkos pamaskuoja , bet aisku netaip, kaip noretusi...Tamsiaodei manau zymiai labiau turetu pamaskuoti.
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 09, 13:35)
Lyg ir nusižiūrėjau Eco Cosmetics drėkinamąjį veido kremą. Ką manot?


Su papajom ir dar kažkuo? Turiu, patinka. Lengvutis, žiemai gal net mažoka buvo, o dabar laaabai gerai smile.gif
Atsakyti
Gal kas bandė Speick priemones plaukams?
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 09, 21:39)
Gal kas bandė Speick priemones plaukams?

Nebandžiusi, bet paskutinį kartą labai gundžiausi šampūną užsisakyti, jaučiu reiks surizikuot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 09, 23:04)
Nebandžiusi, bet paskutinį kartą labai gundžiausi šampūną užsisakyti, jaučiu reiks surizikuot bigsmile.gif

apie sias prekes ir as noriu atsiliepimu bigsmile.gif


o as turiu deja pasiguosti kad mano taip ilgai noretas ir pagaliau nusipirktas neobio kremas jautriai veido odai labai man netiko doh.gif tik pasitepus jauciu niezuli o po poros minuciu israusta veidas, bet paradoksas tame kad siaip sis kremas man labai malonus , oda nesiriebaluoja ir kai visi paraudimai ir niezuliai apsiramina veido odos spalva lieka labai grazi net pudros nereikia unsure.gif tik palietus jauciu kad kazkoks berimas yra. nu nieko nesuprantu, bet manau kad man netiko.

o del annemariem borlind sampuno tai manau kad jis labai patiktu sausesniu plauku savininkems.

logonos plauku tonikas skirtas vyrams man patiko, gal tiesa siektik priploja plauku saknis, bet uztat kaip maloniai saldo galva ir nuima odos sudirgima. man plaukai dabar neselenka ir nieko jiems sisip nesidaro, bet kadangi losjono galiojimas ribotas tai dabar ir naudoju, gal duos kokios naudos.
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 09, 23:30)
o as turiu deja pasiguosti kad mano taip ilgai noretas ir pagaliau nusipirktas neobio kremas jautriai veido odai labai man netiko doh.gif

Čia su medvilne tas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 09, 20:28)
Su papajom ir dar kažkuo? Turiu, patinka. Lengvutis, žiemai gal net mažoka buvo, o dabar laaabai gerai smile.gif

Kad lyg ne toks... g.gif
http://www.ekostudij...d0cbc5a1a9820e2

Tik taip baisu pirkti, kad neišbertų, kaip VISADA nutinka doh.gif Tiesa, vienintelis kremas Rasa (žinau žinau, natūralistes tokei kremai gąsdina biggrin.gif) jautriai odai (be parabenų bei kvėpiklių) man visai tinka. Turbūt per pastaruosius trejus metus gražiausiai oda atrodo. Ak, bet norisi šio to tikrai natūralaus!
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 09, 23:58)

Apie jį berods bryyla gerai atsiliepė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 09 liepos 2010 - 23:03
Gal kas naudojate BENTLEY ORGANIC produkciją, domintų atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 09, 23:30)
apie sias prekes ir as noriu atsiliepimu bigsmile.gif

Galiu atsiliepti. Turiu Speick šampūną riebiem ir normaliem (šito nebandžiau) plaukam bei kondicionierių. Šampūnas patiko, net sunku pasakyti kuom, na, tiesiog nieko blogo plaukams nepadarė. biggrin.gif Šiandien bandžiau, todėl dar nežinau ar neskatins riebalavimosi. Kondicionierius patiko mažiau, neprilygsta jis Sante Brilliant Care arba Lavera Basis, toli gražu, o tikėjausi daug iš jo, nes sudėtyje po vandens ir alkoholio eina argano aliejus. Bet dar bandysiu su juo „susidraugauti“.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 10 liepos 2010 - 01:01