Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 15:47)
toks retorinis klausimas kilo  ax.gif Merginos, o jūs tikitės kremu strazdanas pasinaikint? Čia gi pinigų išmetimas į balą.....

dimethicone - tai silikonas, temos pirmame puslapyje yra. Antrasis - cheminis antimikrobas...
Papildyta:
kas neskaitėt diskusijų vienoje tokioje kitoje  temoje, įkeliu pikkolo postą, kuo skiriasi cheminių ir natūralių medžiagų sukeliamos alergijos, jei tokios atsiranda kam nors. Gal kitą kartą bus apie ką pamąstyti apsipirkinėjant smile.gif

kalbėta buvo apie buitinę chemiją, bet tiks ir mums bendram supratimui:
išvis pastebėjau paskutiniu metu tendencijų, kad perbėginėja merginos nuo natūralių priemonių, bent tos, kurios daugiau šioje temoje reiškėsi, prie naftinių. Nieko neteisiu, bet tiesiog įdomu, ar patirsite stebuklų  cool.gif

Vadinasi ir kondicionierius keliaus į šiukšledėžę. Skaičiau, kad daug kas išsinaikina, rudeniop, turbūt, bandysiu, nors dabar jau nebežinau. Išmest tai gaila nebūtų ~5Lt kainavo. Sudėtis, žinoma, baisi, kaip ir priklauso tokiam kremui. Dabar pažiūrėjau į veidrodį, nėra jau labai ryškios tos mano strazdanos, bet man vis atrodo, kad veidas nuo jų kažkoks nešvarus blush2.gif O apskritai kas nors gali panaikinti strazdanas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 15:47)
išvis pastebėjau paskutiniu metu tendencijų, kad perbėginėja merginos nuo natūralių priemonių, bent tos, kurios daugiau šioje temoje reiškėsi, prie naftinių. Nieko neteisiu, bet tiesiog įdomu, ar patirsite stebuklų  cool.gif

Aš buvau pradėjusi naudoti vėl nenatūralų kremą, nes pavargau nuo pastoviai nubertos veido odos, kadangi niekaip nepataikydavau nusipirkt tokį natūralų, kuris man tiktų. Šiek tiek panaudojau ir numečiau - kol kas nieko nėr geriau už aloe gelį su glicerinu. Bet čia tik vasarą, ką reiks daryti žiemą - nežinau verysad.gif Norėčiau, kad jo užtektų, bet kažkuri (rodos, jei nelystu, ernesin) naudojo tik aloe ir jai labai nusausėjo oda.
Kūnui ir plaukams atsirinkau idealias nat. priemones, bet su veidu kažkoks siaubo filmas.
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 07 09, 15:56)
O apskritai kas nors gali panaikinti strazdanas? doh.gif

Mano močiutė labai strazdanota, tai tepdavo, atrodo, citrinos sultimis tas vietas. Mano veidukas irgi šiek tiek strazdanotas (žandai, aplink lūpas), bet nekreipiu dėmesio irnesakyk.gif
Papildyta:
Babi, o koks ingredientas tame tavo kreme turėtų naikint strazdanas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 09 liepos 2010 - 15:03
QUOTE(Babi* @ 2010 07 09, 14:56)
Išmest tai gaila nebūtų ~5Lt kainavo. Sudėtis, žinoma, baisi, kaip ir priklauso tokiam kremui.

nėra jau labai ryškios tos mano strazdanos, bet man vis atrodo, kad veidas nuo jų kažkoks nešvarus blush2.gif  O apskritai kas nors gali panaikinti strazdanas? doh.gif


dėl pinigų tai gal ir negaila, bet gaila, kad pirkai abejotiną daiktą ir skatini taršą smile.gif Tiek gamtos, tiek ant savo veido tepti ruošiesi kažką baisaus.

vėlgi, nieko nesakau: tokie kraštutinumai kaip šiltuose kraštuose nesitepti niekuo nuo saulės, nes tiesiog neturi natūralios priemonės, man būtų nepriimtini - gelbėčiaus ir tepčiaus, ką jau padarysi. Jaunatviškas maksimalizmas ramintėlei matyt pakišo koją sad.gif Kitas dalykas man būtų teptis negyvybiškai būtinu daiktu: pudra, kremu. Šitais tai tikrai nesitepčiau tongue.gif

Babi*, odos pigmentacija yra nepanaikinamas dalykas: tiek močiutės, tiek mes jas bandome kažkiek pabalinti laikmečiui būdingomis priemonėmis. O kad veidas atrodytų vientisesnis (pati dabar turiu strazdanų, vasarą niekaip neišvengiu), man patinka Hauschkos skystas bronzantas - peršviečiamas, oda gyvesnė, rudesnė, strazdanas nugesina. Jei esi tamsesnio gymio, tai gali padraugauti ir su bronzantais - čia tau Diva:) gali matyt daugiau papasakoti smile.gif

QUOTE(Honey @ 2010 07 09, 15:02)
Bet čia tik vasarą, ką reiks daryti žiemą - nežinau verysad.gif


o kokia tavo oda? Man žiemą labai patiko Omnia Botanica mėginukas, tiesiog idealiai tiko. Galėsiu paieškoti, gal kur rasiu namuose užrašytą pavadinimą. Man rodos, jis nėra sertifikuotas, bet sudėtis tikrai nebloga smile.gif

nuo ko konkrečiai tave beria? Gal dėsningumų pastebėjai?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 16:47)
toks retorinis klausimas kilo  ax.gif Merginos, o jūs tikitės kremu strazdanas pasinaikint? Čia gi pinigų išmetimas į balą.....

Aš tai netikiu smile.gif Taip kaip netikiu, kad koks nors kremas gali realiai padėti nuo, pavyzdžiui, kapiliarų, įgimto polinkio raudoniui, strijų.. nuo ko čia dar bigsmile.gif Nežinau, gal kam ir padėjo kas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 09 liepos 2010 - 15:22
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 16:16)
o kokia tavo oda? Man žiemą labai patiko Omnia Botanica mėginukas, tiesiog idealiai tiko. Galėsiu paieškoti, gal kur rasiu namuose užrašytą pavadinimą. Man rodos, jis nėra sertifikuotas, bet sudėtis tikrai nebloga smile.gif

nuo ko konkrečiai tave beria? Gal dėsningumų pastebėjai?

Sausa, jautri. Dabar vasarą panašesnė į normalią su keletą sausų plotelių.
Nežinau nuo ko beria, maniau, kad nuo aliejų, nes naudojant nat. kremus su jais pastoviai problemų buvo. Dabar naudojant tik aloe viskas susitvarkė, bet, kaip rašiau, kartais patepu (kokį 1k/sav) ir su serumu, kuris prikištas aliejų, tačiau nuo jo manęs neišberia. Laveros rožių kaukė, kuri man taip patiko, irgi labai prisidėjo prie bėrimų, kai nutraukiau jos reguliarų vartojimą didelį skirtumą pamačiau. Šiaip pasvarstau, kad galbūt kažkuris vienas aliejus man netinka, pasitaikęs priemonėse, bet aiškintis savo veido odos sąskaita nesiryšiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ayaan @ 2010 07 09, 16:21)
Aš tai netikiu  smile.gif Taip kaip netikiu, kad koks nors kremas gali realiai padėti nuo, pavyzdžiui, kapiliarų, įgimto polinkio raudoniui, strijų.. nuo ko čia dar  bigsmile.gif Nežinau, gal kam ir padėjo kas?

Kuperozinei odai tikrai padeda šlamučių hidrolatas smile.gif Naudojau sąžiningai kelis mėnesius, kai pasibaigė - nebepirkau, tai laaabai didelis skirtumas pasimatė po kokio mėnesio, kai oda tose vietose pradėjo vėl smarkiau rausti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 09 liepos 2010 - 15:37
QUOTE(Honey @ 2010 07 09, 15:32)
Sausa, jautri.

Šiaip pasvarstau, kad galbūt kažkuris vienas aliejus man netinka, pasitaikęs priemonėse, bet aiškintis savo veido odos sąskaita nesiryšiu biggrin.gif


kokį serumą naudoji? Man tame kreme, kur minėjau, būtent ir patiko balansas tarp lengvumo ir maitinimo-drėkinimo, nes maniškė žiemą irgi buvo gerokai išsausėjusi...

o tai kaip tada klausimą išspręsti, jei ne bandymų keliu? blink.gif Žiema tai vistiek ateis g.gif Ir gi nebūtina viską ant veido sutepti, vidinė rankos pusė, kur oda plonytė ir jautri, šį darbą atliks puikiai, nereikia su eksperimentais nuolat kankinti taip veido smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 09 liepos 2010 - 15:40
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 16:16)
dėl pinigų tai gal ir negaila, bet gaila, kad pirkai abejotiną daiktą ir skatini taršą smile.gif Tiek gamtos, tiek ant savo veido tepti ruošiesi kažką baisaus.

vėlgi, nieko nesakau: tokie kraštutinumai kaip šiltuose kraštuose nesitepti niekuo nuo saulės, nes tiesiog neturi natūralios priemonės, man būtų nepriimtini - gelbėčiaus ir tepčiaus, ką jau padarysi. Jaunatviškas maksimalizmas ramintėlei matyt pakišo koją sad.gif Kitas dalykas man būtų teptis negyvybiškai būtinu daiktu: pudra, kremu. Šitais tai tikrai nesitepčiau tongue.gif

Babi*, odos pigmentacija yra nepanaikinamas dalykas: tiek močiutės, tiek mes jas bandome kažkiek pabalinti laikmečiui būdingomis priemonėmis. O kad veidas atrodytų vientisesnis (pati dabar turiu strazdanų, vasarą niekaip neišvengiu), man patinka Hauschkos skystas bronzantas - peršviečiamas, oda gyvesnė, rudesnė, strazdanas nugesina. Jei esi tamsesnio gymio, tai gali padraugauti ir su bronzantais - čia tau Diva:) gali matyt daugiau papasakoti smile.gif
o kokia tavo oda? Man žiemą labai patiko Omnia Botanica mėginukas, tiesiog

Išmesti tikrai nėra geriausi mintis, jei nenaudosiu reikės bandyt parduot ar padovanot kam nors.

Prisiminiau, kai Etama minėjo, kad smagu būtų turėti temą apie viską, kas ekologiška, nes tokių žinovių, kaip Satura, Rasma, Monica, DG ir kitų nuomonė tikrai labai įdomi. Ką manot? rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 16:39)
kokį serumą naudoji? Man tame kreme, kur minėjau, būtent ir patiko balansas tarp lengvumo ir maitinimo-drėkinimo, nes maniškė žiemą irgi buvo gerokai išsausėjusi...

o tai kaip tada klausimą išspręsti, jei ne bandymų keliu?  blink.gif Žiema tai vistiek ateis g.gif Ir gi nebūtina viską ant veido sutepti, vidinė rankos pusė, kur oda plonytė ir jautri, šį darbą atliks puikiai, nereikia su eksperimentais nuolat kankinti taip veido smile.gif

Toks serumas. Ten yra ir ingredientai surašyti, nors ir nesertifikuotas, bet lyg ir nebloga sudėtis. Aš vis ieškau, kokio nors kremo - gelio, pastebėjau, kad tokie geriausiai mano odai tinka, nes kažkaip ir padrėkina, bet neapkrauna tuo pačiu. Nors žiemai Hausckos rožių buvo nepakeičiamas - vaikščiojau išberta, bet bent nenupleiskanojusi ir neskaudančiu veidu biggrin.gif

Satura, tame ir esmė, kad visas "gražumas" pasirodo tik pradėjus naudoti kremus tiesiogiai ant veido. Matyt, pernelyg įsijautrinęs, tai kol kas lieku su aloe ir kai jau bus neišvengiamas poreikis, teks vėl pradėt bandymus smile.gif
Atsakyti
Aš dar pagirsiu DG muilus, nes pagaliau ir aš prisiruošiau jų įsigyt, tik deja kol kas vienos rūšies, bet nieko, pasitaisysiu kitą kartą bigsmile.gif Labiausiai patinka tas muilo švelnumas nerealus, norisi glostyt ir glostyt biggrin.gif šiandien dar pusseserei vešiu dovanų vieną gabaliuką. DG, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 09, 15:37)
Nusipirkau kremą nuo strazadanų (nenatūralų blush2.gif )

blink.gif koki? kur? viespaciausias- negi gali but, kad i senatve be strazdanu galiu IŠPLAUKT lyg gulbe? lotuliukas.gif
Nu as tai nusivylusi dar pacios jaunystes pradzioje visais imanomais strazdanu naikinimo budais biggrin.gif - net agrastus zalius tryniausi ir tepiausi doh.gif , geriausiai ko gero butu sieros rugstim uzpilt rupuzes , dingtu su viskuomi lotuliukas.gif
Na, jei pades tikrai- laukiu pavadinimo, lai tai buna vien chemine formule kvadratu - mat ji galai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 09 liepos 2010 - 15:51
QUOTE(Babi* @ 2010 07 09, 15:42)
Prisiminiau, kai Etama minėjo, kad smagu būtų turėti temą apie viską, kas ekologiška,


gali kurti, žiūrėsim, kas bus smile.gif Jeigu nepasiteisins, tai numirs natūralia mirtimi tongue.gif Arba gal pasiteisins, tai NKG numirs natūralia mirtimi biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2010 07 09, 15:46)
Ten yra ir ingredientai surašyti, nors ir nesertifikuotas, bet lyg ir nebloga sudėtis.

Matyt, pernelyg įsijautrinęs, tai kol kas lieku su aloe ir kai jau bus neišvengiamas poreikis, teks vėl pradėt bandymus smile.gif


tikrai normali sudėtis drinks_cheers.gif Keista, kad tiek aliejų ir gerai toleruoji g.gif Man nuo jo ryškiai būtų dermatitas, aiškiai matau lotuliukas.gif

teisingai, išlauk 4u.gif Pagal tai, ką naudoji, sakyčiau, kad gera tavo odos priežiūra, nes vistik ji visko gauna, ko reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 09, 16:50)
blink.gif  koki? kur? viespaciausias- negi gali but, kad i senatve be strazdanu galiu IŠPLAUKT lyg gulbe?  lotuliukas.gif
Nu as tai nusivylusi dar pacios jaunystes pradzioje visais imanomais strazdanu naikinimo budais biggrin.gif  - net agrastus zalius tryniausi ir tepiausi doh.gif , geriausiai ko gero butu sieros rugstim uzpilt rupuzes , dingtu su viskuomi   lotuliukas.gif 
Na, jei pades tikrai- laukiu pavadinimo, lai tai buna vien chemine formule kvadratu  - mat ji galai  biggrin.gif

Pirkau internetu "Švaros prekės", bet skaičiau, kad būdavo ir Norfose. Rašo, kad rezultatai pastebimi po dviejų savaičių. Jei bandysiu, tai rudeniop, nes dabar gali tik dar labiau tos strazdanos išryškėti.
Sieros r. neblogas variantas. Paskui nebereikėtų dėl kremų sukt galvos lotuliukas.gif
Sudėties tai nerašysiu, nes netūralistės nusigas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 09 liepos 2010 - 16:00