Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(rutuk @ 2010 07 08, 16:46)
As tai vel pasidariau misinuka (berods Nidulia rekomendavo) is semenu, selenu


tai gal zinai angliskus atitikmenis? biggrin.gif kvaila jauciuosi biggrin.gif , bet nezinau, kas pvz yra wheat bran. as ju turiu, naudoju, bet nezinau, kaip jie lietuviskai?
kaip semenys ir selenos angliskai?


Gavau atsakyma is Urtekram.

As rasiau (istrauka smile.gif):
...
A few months ago a couple of my friends bought and tried them in Lithuania with a huge disappointment as your shampoos as well as conditioners have grown mold, some of them even exploaded into a lot of mess when opened for a repeated use.

I am really worried now and not sure as to whether continue buying and using Urtekram. Could you please advise me on the possible reason this might have happened? What sort of preservative system do you use and at what percentage?
...


Ju atsakymas:
Our products are certified organic and the standard does not allow strong chemical preservatives, parabenes, and phenoxyethanol.
The main preservation by Urtekram is through specific composition inhibiting microbial growth to a certain extent and heat treatment of the products followed by aseptic filling in bottles. This, however, does not exclude the possibility of post contamination.

As security of the process Urtekram makes a biological check on the filled samples. When the samples are approved ( < 10 cfu/ml ), the batch is released for sale.
If single items show growth of bacteria or fungi before the last date of sale, it is compensated by the price of the product or an identical product.

There is no reason why you shouldn’t continue buying Urtekram if you personally is satisfied with our products and service.


Man tai nelabai patiko smile.gif (as turbut jau pripratus prie anglisko perdeto mandagumo ir pataikavimo klientams biggrin.gif). Anglai butu 10 kartu atsiprase ir atsiunte dovanu kupona - moraline kompensacija biggrin.gif Ar bent nuolaida sekanciam pirkimui pasiule. Salti danai biggrin.gif
Nu, bet nekreipiant demesio i salta tona paskutiniam sakinyje, kuris man labiausiai uzkliuvo smile.gif, zodziu, jie daugiau maziau teigia, kad produktai buna uztersti naudojant ir del to genda. Nepasiteisinimas, manau! Kitu kompaniju produktai taip pat naudojami negenda.
Siaip ar taip, jie raso, ka jau ir as rasiau kazkuriai merginai, jei produktas sugedo nepasibaigus galiojimui - jie atiduos pinigus ar pakeis nauju.
Kas, zinoma, menka kompensacija vartotojui, nes daug papildomo vargo.

Nezinau, kaip jums, man nepatiko ir neitikino atsakymas. Galvojau, bus geresni paruose lotuliukas.gif Nes tikrai, manau, gauna daug tokiu laisku. Internete maciau neviena toki pasakojima apie UT - kad sugedo.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 09, 12:52)
Gavau atsakyma is Urtekram.

Na, aš priėmiau sprendimą nerizikuoti ir nebepirkti Urtekram po visų pasisakymų čia, manau ilgai užtruktum kariaudamas dėl prarūgusio buteliuko grąžinimo vien dėl to, kad įsigyji per tarpininką. Jei pirktum iš Urtekram filialo Lietuvoje, nebijočiau rizikuot, pirkt, ir esant blogiausiam atvejui - kreiptis. Bet va tų tarpininkų egzistavimas mane galutinai "atmuša" nuo noro pirkti smile.gif
Atsakyti
Na taip- noretusi "svelnesnio atsakymo" smile.gif Ypac to paskutinio sakinio... O siaip na ka-gave sertifikata ir taskas smile.gif - ko cia daugiau nori tie zmones, nesuprantama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 09 liepos 2010 - 12:23
Nežinau ra čia mano oda šiandien apsitvarkė pati, ar padėjo vakar išmėginta AHA rūgštis, bet mano veidas šiandien tikrai gražiau atrodo smile.gif
Dyyyydelis ačiū Saturai 4u.gif

Beja, gal kas žino kodėl rytais atsikėlus būna riebaluota veido oda? nors vakarais nieko netepama ant odos tik hidrolatas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 09, 11:52)
Ju atsakymas:
There is no reason why you shouldn’t continue buying Urtekram if you personally is satisfied with our products and service.


jei rimtai internete pasipylė panašių komentarų, tai nesvarbu, ką Urtekram dabar atrašinėja - jie privalės peržiūrėti receptūras, išlaikymus, nes smarkiai kris pardavimai, bus sunku pritraukti naujų klientų. Kas nebandęs - bijos rizikuoti, kas bandęs - irgi bijos...

o dėl to užteršimo, tai kokie ten Urtekram buteliukai? Norint įsipilt šampūno ar kondicionieriaus reikia visą ranką į buteliuką sukišt? Nejuokinkit biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(GinMintė @ 2010 07 09, 12:25)
Nežinau ra čia mano oda šiandien apsitvarkė pati, ar padėjo vakar išmėginta AHA rūgštis,

Beja, gal kas žino kodėl rytais atsikėlus būna riebaluota veido oda?


į sveikatytę, svarbu padėjo 4u.gif

gali būti, kad drėgmės trūksta, hormonai - tam tikra ciklo vieta g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ieškau ekologiško, labai švelnaus veido kremo sausai odai, linkusiai į smulkius spuogelius bei alergiją. Šiandien nuo ryto skaitinėju įvairias tėmas, ypatingai ekologiško gyvimo būdo. Bet ten senoji tema apie kosmetiką pasibaigus, o naujoji nepradėta. Tad nelabai turiu su kuo pasikonsultuoti, o aš ekologijos srityje dar tik pradedanti blush2.gif

Ir nesinori pirkti brangaus (geriausia būtų iki 40lt), nes jau esu seniau su brangiais "sintetiniais" kremais nudegusi...

Lyg ir nusižiūrėjau Eco Cosmetics drėkinamąjį veido kremą. Ką manot?

Būsiu dėkinga už komentarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 09, 12:35)
Ieškau ekologiško, labai švelnaus veido kremo sausai odai, linkusiai į smulkius spuogelius bei alergiją. Šiandien nuo ryto skaitinėju įvairias tėmas, ypatingai ekologiško gyvimo būdo. Bet ten senoji tema apie kosmetiką pasibaigus, o naujoji nepradėta.


aišku, kad pradėta nauja tema 4u.gif Dėl kremo gal patars tokią odą turinčios merginos smile.gif
Atsakyti
nuo urtekram pirkimo manau ir as kuri laika susilaikysiu, o gaila nes ju sampunas su moliu kol nesugedes labai gerulis buvo sad.gif reikia dabar ieskoti atitikmens pagal kaina ir savybes panasaus...
beje sekmingai naudoju dabar laveros vaikiska sampuna (tamsiai rudas buteliukas su melsvai balta etikete, pavadinima jei bus idomu namie nurasysiu) gerai putoja, plauna kiek jauciu svelniai, aliejus isplauna, kvapas neutralus, plaukai nesukrenta (kiek tai imanoma su mano plaukuosena) zodziu toks basic produktas, bet visiskai jokiu priekaistu neturiu smile.gif

dar be balzamo mano plaukai stipriai elektrinasi, o teko si sampuna be balzamo ismeginti tai mano nuostabai kenteti galima, ir tokie netgi ganetinai svelnus plaukai liko, bet cia atsitiktinis atvejis kas zino kaip nuolat be balzamo plaunant butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 09 liepos 2010 - 12:50
QUOTE(andy @ 2010 07 08, 09:25)
sugalvojau jai sumakaluoti geliuką iš hidrolatų, pagerintų visokiom gerybėm ir sutirštintu su ksantanu.

labai saunus receptukas 4u.gif aciu mirksiukas.gif

man veido oda smarkiai gadina hormonu disbalansas, kai pasitvarkai su tais reikalais, tada ir veidas susitvarko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 11:30)
jei rimtai internete pasipylė panašių komentarų, tai nesvarbu, ką Urtekram dabar atrašinėja - jie privalės peržiūrėti receptūras, išlaikymus, nes smarkiai kris pardavimai, bus sunku pritraukti naujų klientų. Kas nebandęs - bijos rizikuoti, kas bandęs - irgi bijos...


taip pat galvoju
jie jau tai ir daro, galimas daiktas, tik nenori pripazint klyde smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau kremą nuo strazadanų (nenatūralų blush2.gif ) ir dovanų gavau šampūno du mėginėlius ir du koncidionieriaus mėginėlius. Šampūną galima mesti, antru numeriu SLS, o dėl kondicienieriaus noriu paklausti. Sudėtis tokia:aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, isopropyl myristate, dimethicone copolyol, panthenol, amber (succinum) extract, parfum, isopropyl alcohol, propylene glycol, 2-bromo-2nitropropane-1, 3-diol, citric acid, CI 19140. Parfum ir propylene glycol tai tikrai blogiečiai, juos jau pažįstu, o kaip dėl likusių? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 09, 14:37)
Nusipirkau kremą nuo strazadanų (nenatūralų blush2.gif )

dimethicone copolyol,

2-bromo-2nitropropane-1, 3-diol,


toks retorinis klausimas kilo ax.gif Merginos, o jūs tikitės kremu strazdanas pasinaikint? Čia gi pinigų išmetimas į balą.....

dimethicone - tai silikonas, temos pirmame puslapyje yra. Antrasis - cheminis antimikrobas...
Papildyta:
kas neskaitėt diskusijų vienoje tokioje kitoje temoje, įkeliu pikkolo postą, kuo skiriasi cheminių ir natūralių medžiagų sukeliamos alergijos, jei tokios atsiranda kam nors. Gal kitą kartą bus apie ką pamąstyti apsipirkinėjant smile.gif

kalbėta buvo apie buitinę chemiją, bet tiks ir mums bendram supratimui:

QUOTE(pikkolo @ 2010 07 07, 14:56)
Manau, kad skiriasi tuo, kad chemikalai gali sukelti cheminę alergiją, t.y. kuomet esi alergiškas tam tikram sintetiniam priedui. Chemija nėra jau tokia nekalta kaip gali atrodyti. Su ja reikia mokėti dirbti, kad nesukeltų jokių padarinių. Žinau nemažai atvejų kai žmonės pradirbę visą gyvenimą su chemija, galų gale tampa alergiški netgi vandeniui. Taip pat chemikalų sukeltos alergijos trunka ilgiau, kai kada netgi skausmingesnės (nes labiau pažeidžia organus). Jei tave alergizuoja nenatūralus konservantas, tai greičiausiai alergijos bus labai sunku išvengti, nes daugelyje produktų jis bus. Alergija nemanau, kad yra pateisinama, tiesiog tai kas natūralu yra lengviau išgydyti ar to vengti. Tačiau nėra teisūs nei vieni sakydami, kad tai nesukelia alergijos. Nes bet kuris produktas gali sukelti alergiją. Žinoma mokslas nestovi vietoje ir yra kuriami nauji produktai. Kaip jau esu minėjusi - tai kvapai, neturintys savyje alergeno. Bet vėlgi tai išsigelbėjimas tik tiems, kurie alergiški kvapams.


išvis pastebėjau paskutiniu metu tendencijų, kad perbėginėja merginos nuo natūralių priemonių, bent tos, kurios daugiau šioje temoje reiškėsi, prie naftinių. Nieko neteisiu, bet tiesiog įdomu, ar patirsite stebuklų cool.gif
Atsakyti