Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

na siandien ryte atsikeliau tokia lygi veido oda visi paberimai aprime veidas nubales akys ,paakiai tikskliau pabale , viskas butu puiku jei ne tie zandukai pasauseja na dar bandysiu vel vakare galvoju gal reik pakombinuoti su kokiu drekinanciu kremu g.gif o jei ka paakiams sunaudosiu mirksiukas.gif
Papildyta:
dar galvoju gal reik vaniles eliksyra pabandyti jis daugiau toks drekinantis, cia kazkuri mergaite bande gal gali placiau pakomentuoti
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 09:38)
išbandžiau šiandien One Drop Only dantų pastos koncentratą


Čia iš Violey...? Nematyta visai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 09, 09:04)
bandysiu vel vakare galvoju gal reik pakombinuoti su kokiu drekinanciu kremu g.gif

dar galvoju gal reik vaniles eliksyra pabandyti jis daugiau toks drekinantis, cia kazkuri mergaite bande gal gali placiau pakomentuoti


teisingai drinks_cheers.gif

vanilės eliksyro aš jau antrą buteliuką turiu - man jis švelniausias iš visų, prie visur tinkantis, ypač ką nors gaminant veidui. Vieną vietoje kremo retai naudoju, bet kai naudoju, tai esu patenkinta - nedirgina, netempia smile.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 09, 09:10)
Čia iš Violey...? Nematyta visai  rolleyes.gif


aha, iš Violey. Jų ten iš viso gal tik šešios prekės yra. Užsikabinau dėl to, kad maža talpa ir kad koncentratas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 07 08, 22:13)
O butent inkstirai apsivale? Nes man jie - pagrindine problema  verysad.gif

Truputėlį lyg ir apsivalė, bet kažkokio stebuklo tikrai nepadarė, manau šiuo atveju labiausiai tiktų aliejiniai masažai smile.gif

Gal kuri iš jūsų susidūrė su tokia problema:ant rankos atsirado raudona dėmė. Iš pradžių buvo maža, dabar jau didesnė, ir šiandien tokių spuogelių joje atsirado. Neniežti ji, o kai spuogelius pradedi spausti išteka kažkoks skystis. Ir vieną dieną jau atrodo, kad beveik išnyko ta dėmė, tokia neberyški būna, kitą dieną jau raudona. Pas mus mieste odos daktarai, kai nueini pas juos, tesugeba pasakyti:nežinau, pabandykim šituos vaistus, jei neapdės bandykit kitus. doh.gif Sakau gal kuri iš jūsų susidūrė, jei ne, teks važiuoti privačiai pas daktarę.
Atsakyti
Mamytes,

As irgi uz EKOLOGISKA - BIO kosmetika thumbup.gif Nes ziuri, kad su kitais kremais tai tas tai anas islenda... tai oda issauseja, tai demem isberia...zodziu nusprendziau pradeti naudoti ir sau naturalia kosmetika mirksiukas.gif
Kazkaip anksciau nesidomejau, bet kai susilaukiau vaikelio tai kazkaip jam norejosi kad viskas butu kuo naturaliau ir saugiau. Dabar sedziu ir galvoju - o kodel as pati sau to netaikau, oda gi neamzina...

Pradejus ieskoti info radau http://www.colorsofl...cosmetics.xhtml
Gal kas galetu pakomentuoti? Kaip manot ar sita kopsmetika gera?
Atsakyti
QUOTE(Agnužėlė @ 2010 07 09, 10:26)
Pradejus ieskoti info radau http://www.colorsofl...cosmetics.xhtml
Gal kas galetu pakomentuoti? Kaip manot ar sita kopsmetika gera?

Jie turi lyg ir BDIH sertifikatą, nepamenu kokį. Žiūrėjau jų kosmetiką, bet taip ir nenusipirkau nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužėlė @ 2010 07 09, 09:26)
Gal kas galetu pakomentuoti? Kaip manot ar sita kopsmetika gera?


user posted image paveiksliuko nepažįstu, bet gal toks ir yra smile.gif Atsitiktinai kelias sudėtis pažiūrėjau, tai geros drinks_cheers.gif Kokios šalies čia gamintojas??
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 11:36)
user posted image paveiksliuko nepažįstu, bet gal toks ir yra smile.gif Atsitiktinai kelias sudėtis pažiūrėjau, tai geros  drinks_cheers.gif Kokios šalies čia gamintojas??


Radau info, kad jie yra gave ECOSERT sertifikata.
O Kompanija 'Colors of life' is Sveicarijos - tai galvoju, kad gal ir nebloga kosmetika butu.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužėlė @ 2010 07 09, 09:40)
O Kompanija 'Colors of life' is Sveicarijos - tai galvoju, kad gal ir nebloga kosmetika butu.... smile.gif


nebloga kosmetika yra nesvarbu iš kokios šalies - svarbu, kad geros sudėties ir dar geriau, jei sertifikuota ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 09:16)
vanilės eliksyro aš jau antrą buteliuką turiu - man jis švelniausias iš visų, prie visur tinkantis, ypač ką nors gaminant veidui. Vieną vietoje kremo retai naudoju, bet kai naudoju, tai esu patenkinta - nedirgina, netempia smile.gif


Turiu vaniles eliksyra, naudoju viena pries tai gausiai nupurskus veida hidrolatu. Naudoju kokius 3-4 lasus veidui.
Atsakyti
ir kaip jis jums ar gerai padrekina koki poveiki sion eliksyro jauciat
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 09, 09:04)
dar galvoju gal reik vaniles eliksyra pabandyti jis daugiau toks drekinantis, cia kazkuri mergaite bande gal gali placiau pakomentuoti

As irgi turiu vaniles eliksyra. Ziema bandziau naudot, tai biski traukdavo oda. Tiesa, as tik nakciai naudoju. O dabar istisai naudoju nuo balandzio men, kartais pakaitom su campaku pomada. Tai sakyciau, kad vaniles eliksyras labiau drekina oda. Gerai susigeria, oda tampa svelni. Dar pagalvojau, kad jau senokai ir kauke kokia esu naudojus - gal ir tikrai nuo vaniles eliksyro oda sudrekinta g.gif
Kitu eliksyru nesu bandzius, todel negaleciau palyginti.
Atsakyti