Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

Kur apsimokiau pirkti gintaro pudrą:Barocoj, ar kažkokiam centre? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 08, 19:55)
Satura, o sviestmedis nėr per sunkus tau paakiams? Aš net su sausa oda jį žiemai pasilikau, o čia vasarą.. ax.gif  Ar tas, kurį naudoji skiriasi nuo standartinio sviestmedžio kuo nors? blush2.gif


na ne, puikus jis man - net norisi juo teptis, nekemša nė kiek mirksiukas.gif Va toksai iš AN, gaila, kad Monica nebeturi. Kreminis, minkštas, kvepia saldžiai kakava wub.gif Kaip paruoštas kremas atrodo smile.gif Kai dabar vėsiau, tai lyg pasigrūdėja, bet sutirpsta iškart prisilietus rolleyes.gif
Atsakyti
dar taip nepasidomejau kur klaipedoj konkreciai tas gintaras tai va satura sako kad taip smulkiai nesusimalsiu tongue.gif tai matyt mano planas neisdeks tongue.gif
na mano atsiliepimai apie pirma nerolio eliksyro pasitepima net nezinau kaip reguoti g.gif kvapas dieviskas ir man jau zinomas turejau viena krema su tokiu kvapu bigsmile.gif tepasi jei taupant viena lasiuka tai lyg mazokai nespeju viso veido istepti o jau ant pirstu kaip ir nelike susigeria smile.gif issitepus taip lyk padilkciojo o dabar pradejo traukti tas vietas kur nuo nosies istrizai zemyn link lupu, zandukai, lyk svelniai paraude ir taip lyk sausumo jausmas lyk tempia tai va tas man nepatinka ir liudina nes kitom merginom tiko verysad.gif paskuj pamasciau ar jis cia gal poras taip traukia nes is aprasymo tai turi tokia savybe rolleyes.gif na bandysiu ir po kiek laiko vel parasysiu
Atsakyti
O gal kuri ilgesni laika esat naudojusios Argital su varnalesa - ar pamazeja inkstiru, poras patraukia?
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 07 08, 21:47)
O gal kuri ilgesni laika esat naudojusios Argital su varnalesa - ar pamazeja inkstiru, poras patraukia?

Aš šį kremą naudoju ~mėnesį. Nežinau ar nuo jo, ar nuo dar kažko, bet mano oda tikrai apsitvarkė, dabar retai koks spuogas iškyla, dažniausiai prieš mėnesines. Aš jį naudoju pakaitomis su kitu Argital kremu, nes vien tik jis man šiek tiek pasausina odą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 08, 21:59)
Aš šį kremą naudoju ~mėnesį. Nežinau ar nuo jo, ar nuo dar kažko, bet mano oda tikrai apsitvarkė, dabar retai koks spuogas iškyla, dažniausiai prieš mėnesines. Aš jį naudoju pakaitomis su kitu Argital kremu, nes vien tik jis man šiek tiek pasausina odą ax.gif


O butent inkstirai apsivale? Nes man jie - pagrindine problema verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 07 08, 22:13)
O butent inkstirai apsivale? Nes man jie - pagrindine problema  verysad.gif


naudoju is as ji pastoviai.nepasakyciau kad isvale, gal kazkiek.buvo mano oda apsitvarkiusi, o dabar vel pilna inkstiru, dariausi snd aliejuko masaza 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 07 08, 21:47)
O gal kuri ilgesni laika esat naudojusios Argital su varnalesa - ar pamazeja inkstiru, poras patraukia?

Mano irgi tai apsitvarko, tai vėl sudurniuoja oda, jis tikrai nėra toks, kad spręstų problemą, porų nesutraukia, bet ir nekemša, man bedrai paėmus vis gi patinka(gal tik išskyrus kvapą biggrin.gif ), bet irgi naudoju pamainomis su kitais, tai grynai apie jį sunku kalbėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 08, 19:32)
dabar aš išvis paakius su tuo nauju AN sviestmedžiu tepu (kas būtų anksčiau tą prognozavęs, būčiau pirštą prie smilkinio pasukiojusi  unsure.gif ), tai labiausiai ir patinka šiuo metu smile.gif


As irgi labai labai myliu sviestmedį wub.gif - ir nilininį, ir paprastą. Naudoju jį gryną, ypač vaikams. O mano sausam veidui karts nuo karto irgi labai pritinka, prieš tai hidrolatu pripurškus. Paakiams nebandžiau, bet tikrai pabandysiu cool.gif Paakiams man visai patiko čampakų pomada iš KN, ja pasitepus jaučiu, kad kaip ir vėsina truputi, tik nežinau kas ten galėtų tokį poveikį duoti g.gif Logiškai, jeigu ne kokosas, tai patys čampakai g.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 08, 22:35)
Paakiams nebandžiau, bet tikrai pabandysiu  cool.gif

Paakiams man visai patiko čampakų pomada iš KN, ja pasitepus jaučiu, kad kaip ir vėsina truputi, tik nežinau kas ten galėtų tokį poveikį duoti  g.gif


bandyk tą kreminį 4u.gif

kokosų toks poveikis, jis laikomas vėsinančiu aliejumi, tinkančiu teptis vasarą smile.gif

o man sviestmedis lig šiol nelabai patiko. Labiausiai kliūna kvapas, kuo jis man nepatinka taip - negaliu paaiškinti. Plius, kieta konsistencija. Dar kai oda veido mišri, tai apie jo panaudojimą šioje vietoje nedrįsdavau net pagalvoti doh.gif Bet kreminis labai patinka, netgi mąstau, kad kai savaitgalį nesidažysiu, reikės visą veidą patepti ir pabūti, kad atsigautų smile.gif

išbandžiau šiandien One Drop Only dantų pastos koncentratą (dar tokį gražų spalvotais šereliais šepetuką dovanų Violey pridėjo thumbup.gif Bet buvo atiduotas MB, nes aš galiu naudoti tik super soft, blogiausiu atveju soft šepetėliu, o čia neaišku man visai, koks jis). Koncentrato 25 ml, užtenka tikrai lašelio, o kad užputojo blink.gif Tekėjo puta net per ranką biggrin.gif

va toks:
user posted image

malonus mėtinis skonis, dantis ryte nušveitė iki girgždėjimo - kol kas labai patenkinta. Bus dar matyt, kaip elgsis jis po ilgesnio panaudojimo...

Farfalla mėtinę pastą per foliją pauosčiau, tai man jos kvapas toks negrynas pasirodė - lyg ir su anyžiais kažkiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 08, 21:14)
na mano atsiliepimai apie pirma nerolio eliksyro pasitepima net nezinau kaip reguoti g.gif kvapas dieviskas ir man jau zinomas turejau viena krema su tokiu kvapu bigsmile.gif tepasi jei taupant viena lasiuka tai lyg mazokai nespeju viso veido istepti o jau ant pirstu kaip ir nelike susigeria smile.gif issitepus taip lyk padilkciojo o dabar pradejo traukti tas vietas kur nuo nosies istrizai zemyn link lupu, zandukai, lyk svelniai paraude ir taip lyk sausumo jausmas lyk tempia tai va tas man nepatinka ir liudina nes kitom merginom tiko verysad.gif  paskuj pamasciau ar jis cia gal poras taip traukia nes is aprasymo tai turi tokia savybe rolleyes.gif na bandysiu  ir po kiek laiko vel parasysiu

Tai visiskai netinka unsure.gif ! Man panasiai darosi nuo hamameliu hidrolato, net sudetyje kokio kremo ar gelio jei yra koks lasas-man dilgcioja, rausta veidas...
Gal tada tu man atgal atsiusk, jei sitaip netinka? g.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 09, 09:38)
išbandžiau šiandien One Drop Only dantų pastos koncentratą (dar tokį gražų spalvotais šereliais šepetuką dovanų Violey pridėjo  thumbup.gif Bet buvo atiduotas MB, nes aš galiu naudoti tik super soft, blogiausiu atveju soft šepetėliu, o čia neaišku man visai, koks jis). Koncentrato 25 ml, užtenka tikrai lašelio, o kad užputojo  blink.gif Tekėjo puta net per ranką  biggrin.gif

bigsmile.gif reikes zinoti! Nes as dar paieskose geriausiosios is geriausiuju pastos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 09 liepos 2010 - 08:59
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 09, 08:53)
bigsmile.gif  reikes zinoti! Nes as dar paieskose geriausiosios is geriausiuju pastos  biggrin.gif


ir kaina labai patraukli - 1,59 euro bigsmile.gif Jei toliau naudosis kaip tikras koncentratas, sakyčiau, labai ekonomiškas dalykėlis. Ir rankinuke nešiotis nedidelė tūbelė drinks_cheers.gif
Atsakyti