Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

Merginos, ką Jūs galvojat apie tokios sudėties balzamą plaukams — Deionizedwater, sterdimonium hydrolyzedwheatprotein, aloe vera gel, cetyl alcohol, glycerin, PEG-100 stearate (and) glycerylstearate, microsphere (silica), hydrolyzed wheatprotein (and)oligosaccharides, spirulina, kelp (marocystis pyrifera)extract, orange oil, nettle (urtica dioica) extract, NanoCusters (Potassium citrate, potassium carbonate, silica, purified-ionizied water, magnesium sulfate, sunflower seed oil), lemon (citrus medica limonium) oil, grape (vitis vinifera), seed extract, peppermint oil, matricaria (chamomilla recutita) extract, rosemary (rosmarinus officianalis)extract, polyquaternium-10, chlorophyllin cooper complex, diazolidinyl urea, idopropynyl butylcarbamate, mandarin oil, clove oil.
g.gif
Atsakyti
ashtri 4u.gif tai ne vieno amber sau nepasilikai? smile.gif

smagi tema thumbup.gif grazi pradzia (kaip visada), ir prajuokino labai tie alkoholio lasiukai biggrin.gif

QUOTE(Rkatyte @ 2010 06 22, 12:46)
Po ilgesnio naudojimo pagirsiu savos gamybos plaukų balzamą pagal Dadygirl įdėtą receptą

Pradėjau naudoti DG levandų muilas - nuostabus kaip ir visi  wub.gif  Labai gražus jis man, taip norisi šalia jo dar levandų puokštę pasimerkti  wub.gif


kaip gerai del balzamo bigsmile.gif reiskia, gera recepta isrinkau, tiek ieskojau... biggrin.gif
dar kad prisiruosciau gamint, butu visai gerai smile.gif

aciu del muilo 4u.gif cia is seniau turbut, dabar lyg neemei levandu?
va tau puokstei prie muilo is mano kiemelio biggrin.gif
user posted image


QUOTE(Pasaulė @ 2010 06 22, 12:53)
Aš irgi neseniai pradėjau naudoti, ir man labai patinka ir skaniai kvepia, o va MB, nusiprausus su juo, pusę dienos persekiojo pelėsių kvapas, tik jis niekaip nesuprato nuo ko, kol galų gale išsiaiškino, kad nuo levandų. Na, kūku jam, ne kitaip. fool.gif doh.gif

biggrin.gif tavo muilas tai dar ir pagerintas: levandu + paciuliu ea biggrin.gif
nu, mano vyras man jau kelis kartus apie levandas sake: gal tu nebesodink situ daugiau, argi cia grazu - nei tai zoles nei tai geles, kupstai kazkokie.. ir dar tas kvapas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 22 birželio 2010 - 15:54
QUOTE(Di72 @ 2010 06 22, 15:41)
Merginos, ką Jūs galvojat apie tokios sudėties balzamą plaukams


galvojame blogai, kas gamintojas? Yra PEG'as, priešais galą toksišku laikomas, alergizuojantis konservantas, kuris tik pagražina šampūno vertinimą, nes gamintojas gali rašyti, kad produktas be visiems jau į galvą įkaltų parabenų ir apskritai laikomas nauju alergenu, galinčiu sukelti dermatitą. Nepirkčiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 22, 15:51)
biggrin.gif tavo muilas tai dar ir pagerintas: levandu + paciuliu ea  biggrin.gif

nu, mano vyras man jau kelis kartus apie levandas sake: gal tu nebesodink situ daugiau, argi cia grazu - nei tai zoles nei tai geles, kupstai kazkokie.. ir dar tas kvapas...


matyt pačiulės jam ir atsiduoda tuo senu kvapu tongue.gif biggrin.gif

man apie Mėtos ekstraktų mišinį plaukams MB pasakė šią savaitę: kas čia per kvapas ant galvos? Gal galėtum jo daugiau netepti? doh.gif Man tai jis ir vėl skanus pasidarė, privariau pilną galvą ir gerokai palaikiau ax.gif Baisiausia, kad sušylu ar kai galvą vėl sušlapinu, tas kvapas vėl jaučiasi normaliai biggrin.gif

beje, Mėtoje užmačiau ir pylingus - čia. Anksčiau bent nemačiau tokių smile.gif Įdomu, kad jie su apelsinų žiedų EA. Čia juk nerolis, o jis labai brangus. Tai kažin, kas ten vietoje nerolio? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 06 22, 13:44)
Radau užsienio vaistinėje alavijo gelio. Tos pačios firmos aliejai tai rafinuoti (pats gamintojas rašo), tai kaip galima „prigadint“ tą gelį, kad natūralistei nebetiktų? Ar verta pirkti?

sudetis

QUOTE(agnuta @ 2010 06 22, 14:32)
ačiū 4u.gif tik panašu, kad negalėsiu pasigaminti, nes neturiu kai kurių ingredientų ir matau, kad tikriausiai be jų neišsiversiu g.gif o kam dar naudoji BTMS ir cetyl alcohol? 4u.gif

pvz gaminant krema
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 22, 16:51)
1. biggrin.gif tavo muilas tai dar ir pagerintas: levandu + paciuliu ea  biggrin.gif
2. nu, mano vyras man jau kelis kartus apie levandas sake: gal tu nebesodink situ daugiau, argi cia grazu - nei tai zoles nei tai geles, kupstai kazkokie.. ir dar tas kvapas...

1. Tikrai? bigsmile.gif Nežinau pačiulių kvapo, tiesą sakant, bet aš apart levandų daugiau nieko neužuodžiu. Na, dar tik tą kvapą, įprastą ir kitiems muilams. hihihi.gif
2. Vaje, pasirodo, ne mano vienam nesuprantamos levandos. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2010 06 22, 16:39)
Aš renkuosiu tarp mango ir migdolų. g.gif  Dėl kvapo imčiau migdolų. ax.gif

Man Laveros mangų - NR.1 ax.gif Pats geriausias ne tik dėl kvapo, bet ir tai, kad padrėkina galus, tačiau gerai išplauna ir šaknis - t.y. nepripurina daug, bet nepalieka šaknys prisiplojusios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 19, 23:48)
Vergine, o tos nuolaidos bus ir didžiosiose Eurovaistinėse(nes perskaičiau kad atsirado "DRUIDE"  ir "CIEL D'AZUR" prekės)? 4u.gif

Šiuo metu, Eurovaistinėje netaikomos jokios nuolaidos mūsų produkcijai. Geriausius pasiūlymus ir nuolaidas rasite tik pas mus skyriuose smile.gif

P.S. Jei jau prakalbome apie Eurovaistines, tai nuo šiol, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos Akropolio Eurovaistinėse (Vilniuje prekybos centro Eurovaitinėje Sausio 13 g. ir Kaune Savanorių prospekte) rasite dalį Ciel d'Azur ir Druide asortimento (Ciel viską išskyrus kūno pienelius ir rankų kremą ir molis tik po 300 gr. yra, Druide yra tik vaikiška linija, gabaliniai muilai, lūpų balzamai, tonikas, pienelis veidui, dezodorantai)
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 06 22, 17:44)
Man Laveros mangų - NR.1 ax.gif Pats geriausias ne tik dėl kvapo, bet ir tai, kad padrėkina galus, tačiau gerai išplauna ir šaknis - t.y. nepripurina daug, bet nepalieka šaknys prisiplojusios  smile.gif



Ačiū. 4u.gif
Bet kurį dabar rinktis..? unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 22, 11:10)
spėjau įdėti karsta.gif Ačiū  4u.gif

Prašom, kad tik kam naudinga būtų 4u.gif O kokiems plaukams Lavera migdolų šampūnas, niekur nerandu? blush2.gif
Atsakyti
Ar Kaune galima kur nors gati Lavera produkcijos? ax.gif
Atsakyti
Potassium Sorbate ir Sodium Benzoate visgi reikėtų privengti ar nieko čia baisaus? Vienur rašo, kad nekenksmingas, kitur, kad labai negeras, pasimečiau. doh.gif
juolab kad alavijo gelis iš tos pačios firmos, kuri pardavinėja parabenus buteliukuose
Atsakyti
MAn irgi Lavera mango sampunas l. patiko. Bet dabar galvoju gal migdolu bandyt g.gif Gal kas yra isbandes abu ir galetu palyginti?
Atsakyti