Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(GinMintė @ 2010 07 07, 22:22)
Beja, mergaitės, nesuprantu kas darosi mano veido odai, visa išberta.. tragiškai, per paauglystę taip nebuvo, dedu molio kaukes, bet mano oda šiaip pasausėjusi tai bijau, kad visai neišsausinčiau, kas  galėtų padėti?  verysad.gif

Man tokiais atvejais geriausiai padeda išlaukimas(laikas), žinoma nepamirštant daryti to kas daroma įprastai ir neeksperimentuojant, nes dažniausiai kai oda be priežasties sudurniuoja, tai lygiai taip pat ir nusiramina 4u.gif
Žinau, kad nepadėjau, tiesiog parašiau kaip elgiuosi tokiose situacijose, nes bandydama kažką daryti dažniausiai pridarau daugiau žalos nei naudos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 08, 09:18)
Man tokiais atvejais geriausiai padeda išlaukimas(laikas), žinoma nepamirštant daryti to kas daroma įprastai ir neeksperimentuojant, nes dažniausiai kai oda be priežasties sudurniuoja, tai lygiai taip pat ir nusiramina 4u.gif
Žinau, kad nepadėjau, tiesiog parašiau kaip elgiuosi tokiose situacijose, nes bandydama kažką daryti dažniausiai pridarau daugiau žalos nei naudos ax.gif


Šitą aš irgi žinau, bet negaliu eiti į darbą tokia baisi biggrin.gif
Oda nusausėjusi, o kai pasitepu drėkinamuoju kremu, visa blizga doh.gif Ir net nusiprasus paprastu vandeniu, oda blizga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 08, 00:22)
Gal rožių tuo ir unikalus? smile.gif


Tai kad ne. Buvau nupirkus mamai didelės talpos, tai kažkaip ji sunaudojo ir viskas ok buvo, tik aš buvau nusipylus Etamai pabandyt (jau buvo į pabaigą pakuotė), tai pastovėjo pas mane pora savaičių, sakau, rašysiu Etamai kaip perduot, bet gerai, kad susišvietė jį apžiūrėt, tai kvapas pasirodė tokio parūgusio, tai taip ir liko neatiduotas unsure.gif

Aš pati irgi pora pakuočių sunaudojau ir viskas buvo ok (su rozmarinais ir su rasulu), bet su ruduoju cukrum prarūgo unsure.gif

Ar kas nors turi tokį plakiklį iš AZ? Įdomu, ar pasiteisino 4u.gif

Vakar pradėjau naudot Feniqia muilą su siera (pagaliau smile.gif), žiūrėsim, ar veikia antispuogiškai biggrin.gif Su veido oda vargstu, bet kažkaip bangom. Apsitvarko ir vėl doh.gif Savaitę tą muilą reikia nudot ryte ir vakare, o paskui kartą į savaitę, tai po savaitės parašysiu, ar vyksta stebuklai, ar ne. Beje, jis toks keistas, kai sušlampa, tampa toks glitus, labai reikia saugot nuo vandens pertekliaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 08 liepos 2010 - 08:24
QUOTE(GinMintė @ 2010 07 08, 09:23)
Šitą aš irgi žinau, bet negaliu eiti į darbą tokia baisi  biggrin.gif
Oda nusausėjusi, o kai pasitepu drėkinamuoju kremu, visa blizga  doh.gif  Ir net nusiprasus paprastu vandeniu, oda blizga  doh.gif

Mane tokiais atvejais gelbsti tik mineralinė pudra, dabar vasarą tai net kremo po ja netepu, nusivalau veidą toniku ir nudžiuvus pudruojuosi, jei nusipudravus išlenda pasausėjimai, tai tokiais atvejais prieš dažantis atsipurškiu veidą vandens dulkėmis(tiesiog vandeniu iš hidrolato buteliuko, bet purškiu per ištiestą ranką, kad ant veido tikrąja ta žodžio prasme nusėstų tik vandens dulkės) ir švelniai patapšnoju visą veidą delnais smile.gif

Į tą pačią temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 08, 01:04)
Turėjau su rasulu ir hena, dabar jau irgi kelintas mėnuo - su ruduoju cukrumi. Man irgi viskas gerai. Bet jei kažkam negerai būna, tai visgi ženklas, kad ne taip čia kažkas...  g.gif
Įdomu, ką jie DG atrašys smile.gif



Man net trys UT sampunai prarugo. doh.gif
Daugiau nebepirksiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 08, 09:38)
Mane tokiais atvejais gelbsti tik mineralinė pudra, dabar vasarą tai net kremo po ja netepu, nusivalau veidą toniku ir nudžiuvus pudruojuosi, jei nusipudravus išlenda pasausėjimai, tai tokiais atvejais prieš dažantis atsipurškiu veidą vandens dulkėmis(tiesiog vandeniu iš hidrolato buteliuko, bet purškiu per ištiestą ranką, kad ant veido tikrąja ta žodžio prasme nusėstų tik vandens dulkės) ir švelniai patapšnoju visą veidą delnais smile.gif

Į tą pačią temą 4u.gif


Aš naudoju Dr. H, bet kad po jos man dar labiau tempia odą, žodžiu užburtas ratas doh.gif
Beja ir aš galvojau, kad mane beria nuo kažkokio maisto, pradėjau tai vieno atsisakyti, tai kito, bet kaip nedingsta spuogai taip nedingsta.
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 07 07, 21:53)
taip pasireiskia ju racionalus mastymas  lotuliukas.gif
koks cia geliukas 4u.gif



QUOTE(Eve-line @ 2010 07 07, 22:41)
kazkaip praleidau apie Andy geliuka. cia pacios gamybos? Gal galima receptuka?

o is kur gaunat gintaro milteliu? sekmadieni kernaves mugej p-ardavinejo gintaro miltelius, bet kadangi negalejo man deramai paaiskint kam jie yra naudojami, nenorejau pirkti...


DG labai norėjo kremuko su paturbinimais (o aš jų turiu nemažai), tai pasiūliau pagaminti blush2.gif Tik ji nenorėjo draugauti su aliejais schmoll.gif , todėl po ilgų svarstymų g.gif sugalvojau jai sumakaluoti geliuką iš hidrolatų, pagerintų visokiom gerybėm ir sutirštintu su ksantanu.
Iš hidrolatų ėjo germaniškų ramunelių, nerolio ir hamamelio. Hidrolatuose ištirpinti aloe milteliai ir alantoinas, paskui prilašinta nuo 1% iki 2% kiekvieno paturbinimo: glicerino, soju proteinų, pseudokolageno, AHA, pantenolio, zalios arbatos ekstrakto, hialurono, vitamino E. Nu vienu žodžiu ką turėjau geriausio, tą ir sudėjau lotuliukas.gif Konservavau su naticidu - labai bijojau, nes Monika rašo, kad gelį geriau konservuoti su ekokonservantu, bet viskas gavosi thumbup.gif O kvepia jis dieviškai nuo hidrolatų - ramunėlės wub.gif hamamelis wub.gif ir nerolis wub.gif Naticidas irgi prisideda - kvepia, taip migdoliškai.

Gintaro miltelius pirkau astrominerologijos centre Vilniuje, Pamėnkalnio g. Apie gintarą buvo daug rašyta praeitose temose. Niekaip nerandu dabar nuorodos į internetinį puslapį, kur rašoma apie gintarą. Gal kas turi ir gali įmesti? Turiu tik wordinį dokumentą, parašyk į az, atsiųsiu.
Atsakyti
http://www.aromanatu...m-italicum.html ar bandet slamucio hidrolata? MB niriu geli po skutimosi pagamint, raso tinka po skutimosi.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 08 liepos 2010 - 09:45
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 08, 10:45)
http://www.aromanatu...m-italicum.html ar bandet slamucio hidrolata? MB niriu geli po skutimosi pagamint, raso tinka po skutimosi..  g.gif

Šlamutis labai gerai nuima sudirgimus smile.gif MB dažnai po skutimosi papurškiu smakrą, tai nuramina odą, po saulės nudegimų nugarą jam purškiau - irgi padėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 08 liepos 2010 - 09:54
Rkatyte kiek pamenu pirkot si balzamauser posted image labai noreciau atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Ramintėle, kaip tavo oda, kokių priemonių ėmeisi tam nudegimui gydyti? 4u.gif
Atsakyti
apie gintara1, 2 ir 3, gal bus kas naudingo. paieska tikrai neberodo to psl., kur buvo placiausiai aprasyta mastau.gif
Atsakyti