Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 07, 16:54)
manau, padejo tai kad nebenaudoju riebiu kremu, alieju, kaukes, kuriu labai daug dariausi, andy geliukas - as ji labai myliu  wub.gif


Labai džiaugiuosi, kad tau tiko geliukas biggrin.gif Aš tavo muilus irgi labai myliu 4u.gif Mano favoritas iš visų bandytų - avižinis su levandomis thumbup.gif. Kiti dar laukia savo eilės. Aš juos stengiuosi labai taupiai naudoti - man kažkaip gaila lotuliukas.gif Šitoks gėris. Liūdėsiu kai baigsis ir tikiuosi, kad neliksiu bei muilo iki kito siuntimo lotuliukas.gif

Galiu dar patarti į geliuką įberti gintaro miltelių (kiek pamenu, tai tokių jau turi biggrin.gif). Labai geras poveikis. Pati išbandžiau. Ypač po nakties atsibudus oda būna matinė, skaisti. Man rodos jie ir spuogelius labai greitai sutvarko. Pradžioje kiekvieną kartą pasėmusi geliuko įmaišydavau miltelių, o paskui nusibo žaisti ir įmaišiau į visą kiekį. Nieko nenutiko, nieko nesutraukė. thumbup.gif Gali pradžioje pabandyti nedideliame kiekyje.
Atsakyti
kazkaip praleidau apie Andy geliuka. cia pacios gamybos? Gal galima receptuka?

o is kur gaunat gintaro milteliu? sekmadieni kernaves mugej p-ardavinejo gintaro miltelius, bet kadangi negalejo man deramai paaiskint kam jie yra naudojami, nenorejau pirkti...
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 07, 01:20)
Merginos reikia pagalbos, noriu keisti savo depiliacijos iprocius (mesti laukan epiliatoriu), itin sudomino depiliacija cukrumi, taciau iskilo begales klausimu, ar imanoma namuose, jei nesu bandziusi net vasku pati darytis, ar kuri bandet, kaip sekesi?

Tikrai įmanoma, tik reik kantrybės ir užsidegimo biggrin.gif Siūlau bandyt ir nemest, jei kelis kartus nepavyktų išvirt tinkamos konsistencijos. Man tai net patinka žaist su ta mase, minkyt, šildyt, kol gaunu tokią, kokios man reikia. Aišku jei gaunas pervirta ir matau, kad gavos saldainis, tai tiesiog išverdu naują. Palyginus su paprastu epiliatoriumi man asmeniškai skausmas žymiai mažesnis. Tik lieka įauginėjimo problema, bet čia jau atskira tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 07 07, 22:22)
Man labai keista klausyti apie sugedusius Urtekram šampūnus, nes aš pati turiu su rožėmis, nežinau jau kiek laiko, gal pusę metų, ir visiškai geras, tik jau prie pabaigos eina.

Mano irgi buvo rožių - perpirkau iš ernesin, pati visaip prigerinau (glicerinas, EA, fitokeratino milteliai, dar lyg kažko...), ilgai naudojau9vienu metu du šampūnus kaitalioju) ir niekas neprarūgo. Gal rožių tuo ir unikalus? smile.gif
Atsakyti
Aciu. Parasiau Urtekram'ui biggrin.gif.
(Man irgi ju sampunas nesugedo)

QUOTE(eglute82 @ 2010 07 07, 20:53)
koks cia geliukas 4u.gif

su daugybe visokiu gerybiu (alantoinu, pseudokolagenu, AHA, hialuronu, pantenoliu ir kt)
cia jau andy daugiau papasakotu smile.gif

sampanines akys, aciu 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(andy @ 2010 07 07, 21:12)
Labai džiaugiuosi, kad tau tiko geliukas biggrin.gif Aš tavo muilus irgi labai myliu 4u.gif 
Galiu dar patarti į geliuką įberti gintaro miltelių (kiek pamenu, tai tokių jau turi biggrin.gif).

thumbup.gif kad abi patenkintos smile.gif

as geli pabandzius, kuri laika nenaudojau, buvo gaila, nes oda durniavo vistiek nuo tu riebiu kremu. dabar nakciai juo tepuosi. man atrodo, net nuramina oda, apgydo.
et, gintaras dar ne visai pas mane, t.y. ne UK. nu bet ir be jo geliukas turtingas ax.gif gintara pasiliksiu tiems laikams, kai liksiu be gelio smile.gif

Ai, vos nepamirsau, gelio kvapas superiiiinis wub.gif (nesu tikra, kas ji taip pakvepina, bet labai man patinka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 07 liepos 2010 - 23:41
Daddygirl plaukai - mega_shok.gif Gražu!

Aš užbėgau pasidalint info apie drėgnas servetėles makiažui valyti, jeigu kam nors prireiktų. Pirkau SP, vadinasi Raw-ganic ar panašiai su alijošium ir žalia arbata. Labai labai patiko: gerai nuvalė makiažą, nenusausino veido, tik tušą reikėjo truputį ilgiau patrint, bet juk ne kasdien naudojamos, tai menkas minusas. O ir kaina labai gera, man rodos, pigesnės net už visokius Loreal smile.gif
Atsakyti
Honey, lotuliukas.gif
Baikit, a tai tuoj rimtai imsiu tuo tiketi ir vaiksciosiu galva uzvertus biggrin.gif

Papildyta:
Ar geriat kas dabar moli? As vel pradejau cool.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 08, 00:44)
Ar geriat kas dabar moli? As vel pradejau  cool.gif  smile.gif

Aš kart nuo karto išgeriu, kai prisimenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 08, 00:22)
Mano irgi buvo rožių - perpirkau iš ernesin, pati visaip prigerinau (glicerinas, EA, fitokeratino milteliai, dar lyg kažko...), ilgai naudojau9vienu metu du šampūnus kaitalioju) ir niekas neprarūgo. Gal rožių tuo ir unikalus? smile.gif


Turėjau su rasulu ir hena, dabar jau irgi kelintas mėnuo - su ruduoju cukrumi. Man irgi viskas gerai. Bet jei kažkam negerai būna, tai visgi ženklas, kad ne taip čia kažkas... g.gif
Įdomu, ką jie DG atrašys smile.gif
Atsakyti
Radau Etama krepšelyje eterinį aliejų su tokiu ženkliuku oranžiniam fone:
user posted image
Ką jis reiškia? Ar galima tokiam produktui kontaktuoti su oda?
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 08, 01:04)
Turėjau su rasulu ir hena, dabar jau irgi kelintas mėnuo - su ruduoju cukrumi. Man irgi viskas gerai. Bet jei kažkam negerai būna, tai visgi ženklas, kad ne taip čia kažkas...  g.gif

Turiu ir as samp. su rasulu, pirktas kartu su issovusiu kondicionierium, like lb nebedaug, bet kazkaip nei ismetu, nei baigiu.
Vakar idomumo delei atsargiai atidariau palinkus virs vonios-nu atrodo nieko g.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 08, 01:12)
Ką jis reiškia? Ar galima tokiam produktui kontaktuoti su oda?

Aha, as irgi buvau pastebejus, bet vis pamirsdavau pasigilint, gerai, kad paklausei biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 07, 22:42)
GinMinte, AHA neturi?


Neturiu, bet bijau, kad odos neišsausinčiau.. Jinai tokia nešvelni, tempia man ją, bet blizga g.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 07 08, 00:22)
Mano irgi buvo rožių - perpirkau iš ernesin, pati visaip prigerinau (glicerinas, EA, fitokeratino milteliai, dar lyg kažko...), ilgai naudojau9vienu metu du šampūnus kaitalioju) ir niekas neprarūgo. Gal rožių tuo ir unikalus? smile.gif


Gali būti ax.gif
Atsakyti