Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(pepkė @ 2010 07 07, 15:35)
Aš šaindien irgi išbandžiau lush dažus (caca brun smile.gif


o kaip patys plaukai?
man po lush tookie faini buvo - silkiniai..
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 18:00)
Supratau 4u.gif O chna ir basma uždažytų cheminiais dažais dažytas sruogeles(šviesias)? ax.gif

Turėtų, ir netgi labai ryžai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 07, 18:02)
o kaip patys plaukai?
man po lush tookie faini buvo - silkiniai..

bus aiškiau rytoj, šiandien aš išskalavau ir šampūnu neperploviau (kad spalva geriau ,,įsėstų'') tai ryt pasimatys tikresnis vaizdas po šampūno, dabar plaukai atrodo tokie primaitinti.
O tau tas šilkinių plaukų efektas buvo vienkartinis po dažymo ar išliko ilgiau? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 07, 17:54)
nu jei jus ne viena nerasot Uktekram'ui, einu as parasysiu  lotuliukas.gif tegu zmo nes zino, kad ju sampunai saudo, ir isvada daro.
(siuo atveju, tai, zinoma, sakytu, nereikejo priedu pilti.. bet tie priedai daznai patys turi konservantus, kad negestu, todel vistiek keista kad sugedo)

Ai man kazkaip nelabai imponuoja Urtekramas, bet pagal ideja, kazkam reiktu turbut prabilti biggrin.gif jei sugalvotum rimtai rasyti rimtai laiska, pranesk, kaip seksis kalbetis hihihi.gif
Pvz. mano Druide sampunas ir su priedais puikiausiai plauna, nei saudo, nei smirda, cia jau gilesnes saknys. O dar toks priedas-silkas, ka gi jis vargselis ten pridirbti galetu g.gif tikrai ne tame bus esme, atsimenu ne viena ir ne dvi merginos rase, kaip surugo sampunai, nemanau, kad visos juos kazkuo pagerino.
Beje, mano kondicionierius mane apsaude, ne sampunas. Oi, prisiminiau, net juokas suime, taip pūtė, net pasiziurejau dar po to, gal toj skylutej, pro kuria bega, isdraske visa duobe, nes nesupratau is kur toks kiekis issprogti gali lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 07, 18:04)
Turėtų,  ir netgi labai ryžai biggrin.gif

Ryžai? doh.gif Tada atsisakysiu dažymo ir pirksiu bespalvę chna, nes tamsiai rudi plaukai+ryžos sruogelės nekelia didelio susižavėjimo biggrin.gif O su basma ir chna galima pašviesinti plaukus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 07 07, 16:09)

O tau tas šilkinių plaukų efektas buvo vienkartinis po dažymo ar išliko ilgiau? ax.gif  4u.gif


vienkartinis (daugiau maziau)

Tai zinoma Uktekram galiu parasyti. Rimta nerimta, tiesiog e-mail ir tiek smile.gif
Butu gerai, kad kas primintu koki realu atveji (kada ir kur pirktas, koks produktas, kada sugedo)
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 18:26)
O su basma ir chna galima pašviesinti plaukus? blush2.gif

Niekaip, natūraliai tik ramunėlės ir citrina minimaliai šviesina, chna tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 07, 18:42)


Tai zinoma Uktekram galiu parasyti. Rimta nerimta, tiesiog e-mail ir tiek smile.gif
Butu gerai, kad kas primintu koki realu atveji (kada ir kur pirktas, koks produktas, kada sugedo)



Levandu sampunas pirktas kazkur pries 2-3 menesius Kaune ax.gif
Siandien kaip tik uzejau i ta parduotuve ir uzklausiau... tai atsake, kad "Jo, ne jums pirmai. Mes perspejam pirkejus, kurie perka didesnius kiekius, kad greit naudotu - 1 menesi". Na bet as pirkau 2 vnt po 500 ml butelius ir manes niekas neperspejo blink.gif
Atsakyti
pas mane tai itartini buvo urtekram sampunas su rasulo moliu ir dar kazkokia duso zele nebepamenu kokia, dabar kai tiek panasiu ivykiu tikrai manau, kad abu prarugo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 07 liepos 2010 - 20:02
QUOTE(Etama @ 2010 07 05, 00:51)
Blondines, kreipiuosi i jus biggrin.gif  4u.gif  kuo dazote plaukus? unsure.gif


Deja su sintetiniais dažais.. verysad.gif Bet mintyse laaabai kirba atsiauginti savo spalva rolleyes.gif


Man labai keista klausyti apie sugedusius Urtekram šampūnus, nes aš pati turiu su rožėmis, nežinau jau kiek laiko, gal pusę metų, ir visiškai geras, tik jau prie pabaigos eina.


Beja, mergaitės, nesuprantu kas darosi mano veido odai, visa išberta.. tragiškai, per paauglystę taip nebuvo, dedu molio kaukes, bet mano oda šiaip pasausėjusi tai bijau, kad visai neišsausinčiau, kas galėtų padėti? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinMintė: 07 liepos 2010 - 21:23
GinMinte, AHA neturi?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 07, 14:26)
MB kai pamatė, kad 30 ml kainuoja virš 80 litų, pasiūlė geriau nusipirkti arbatmedžio, nes šitas 8 kartus pigesnis ir nauda neabejotina lotuliukas.gif

taip pasireiskia ju racionalus mastymas lotuliukas.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 07, 16:54)
andy geliukas - as ji labai myliu  wub.gif

koks cia geliukas 4u.gif
Atsakyti