Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 11:35)
O tau tolygiai tepėsi tas cukrus? ax.gif


Ta mase tokia klampi, tasi, bet su mentele palyginau ir normaliai smile.gif Su dozatoriumi, manau, tolygiau ir ploniau pasidengtu ax.gif
Atsakyti
Merginos, vel kreipiuosi i jus.
zadu gaminti MB losjona po skutimosi, jo veidas labai labai jautrus.
naudosiu sezamu alieju, citrininiu verbenu hidrolato ir noretusi kokiu miltuku iberti. Kokie milteliai mazina sudirginimus? Gal kokie agurku ar aloe? 4u.gif O gal hidrolata kitoki paimti, ar alieju? O gal koks EA yra doh.gif Gal ka nors kita ideti?
jetau nelabai zinau ka pirkti kai ziniu nulis sioj sferoj.
Atsakyti
Kurios dažote plaukus su chna, basma ar tepate dažus per visą ilgį, ar tik šaknis (patį pirmą kartą)? DG, o kur tu perki visas tas žoleles? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 07, 11:23)
Bet as ko gero jau imsiu taupyti piniga biggrin.gif  - visam buteliukui  rolleyes.gif


MB kai pamatė, kad 30 ml kainuoja virš 80 litų, pasiūlė geriau nusipirkti arbatmedžio, nes šitas 8 kartus pigesnis ir nauda neabejotina lotuliukas.gif

čia buvo temos paskaninimui, o jei rimtai, tai norėjau parašyti, kaip sviestmedis akį pasiekė. Jau AN temoje rašiau, kad traumą teko staigiai sviestmedžiu gydyti ir jo pritepta buvo tiek ant skruosto, tiek kraštas akiduobės. Nors neliečiau akies, nieko ten nečiupinėjau, po kurio laiko pajutau, kad dešine akimi tarsi per rūką matau unsure.gif Pasirodo, paakio oda tiesiog susiurbė sviestmedį ir jo pateko į akį g.gif Taigi, tikrai neverta teplioti pačių paakių, užtenka tik akiduobės kaulo kraštą wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 07 liepos 2010 - 14:27
As ir jau isbandziau neroli, bet su pertrauka, tai irgi teks palaukti pilnu atsiliepimu. Siaip pirmas ispudis irgi geras - kvapas patiko (esu anksciau uoscius), jau po 2 dienu oda graaazi hihihi.gif Juokas juokais, bet tikrai skaistumo igavo...
Diva, ar nenuskriaudziau jusu bedalindama ten tuos lasus?
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 07, 12:23)
Bent jau Kaune tai tikrai- nes musu dalybos uztruko ilgai -Via Naturalis neturejo kai jau susiruosem jamti  biggrin.gif  , kitose nelabai ir buna, tai giedrules drauges deka tik gavome mes jo  biggrin.gif  .Bet as ko gero jau imsiu taupyti piniga biggrin.gif  - visam buteliukui  rolleyes.gif

Atsakyti
galiu pasidalinti kremo nuo saules maisymo su aliejumi rezultatais, as maisiau turima spf50 krema su kokosu aliejumi, kokosu ne daugiau 20% buvo, issitepiau pries eidama i pliaza kambaryje, tai per tris dienas nieko nenudegiau, tik daug maloniau teptis buvo (isskyrus ketvirta kai tupejau po skeciu tik ****** isskisus tai jas ir nudegiau nes nebuvau patepus) mb buvo issitepes santes spf 15 tai pasvilo pacia pirma diena na aisku dar prisidejo vyriskas tepimosi "kruopstumas", isvada reikia sante daznai tepti o tas kremas ir siaip sunkiai tepamas ir dar baltina oda nu tikra kancia doh.gif o su kokosais bent jau 50spf geras daiktas lieka, nezinau kaip su silpnesniu kemu gautusi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 07 liepos 2010 - 15:10
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 07, 14:47)
Nu ir man atrodo, kad as pagrazejau  lotuliukas.gif


daugiau nekalbėk, o tai kitoms labai sunku bus išlaukti, kol KN eliksyrą gaus, išpilstys, etiketes suklijuos blush2.gif

QUOTE(Odora @ 2010 07 07, 15:08)
tai per tris dienas nieko nenudegiau, tik daug maloniau teptis buvo


kur kepinaisi ir su kuo veidui maišei? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 07, 16:22)

kur kepinaisi ir su kuo veidui maišei? wink.gif

na mano tas uzsiemimas sunkiai kepinimusi pavadinamas, greiciau saugus buvimas ant smelio biggrin.gif lietuviskame pajuryje buvau, veidui meginau maisyti su argitalio kremu bet labai riebus veidas paliko, tai kitus kartus ant dregno veido tepiau plonai, velgi del lengvesnio tepimosi ir dar mineraline uzpudravau, kad tikrai nelikciau raudona nosimi smile.gif
siaip mineraline pudra mano nuomone labai nebloga spf turi, nes mieste vaiksciodama tik ja ir saugausi netepu jokio kremo ir beveik neidega veidas
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 15:06)
Kurios dažote plaukus su chna, basma ar tepate dažus per visą ilgį, ar tik šaknis (patį pirmą kartą)? DG, o kur tu perki visas tas žoleles? ax.gif

Pradžioje dažydavau per visą ilgį, dabar jau tik šaknis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 22:09)
del spalvos tai reiktu daugiau paaiskint smile.gif nes jei pasakyciau, kad tokia spalva gavos siuo dazymu suklaidinciau turbut.

na taip, matyt galutinis rezultatas priklauso nuo prieš tai buvusių dažymų ir pan., ,,istorijos'' biggrin.gif
Aš šaindien irgi išbandžiau lush dažus (caca brun smile.gif ) kadangi ant rudų dažau rudai (bent jau tas teigiama ant pakuotės, kaip suprantu ,,grynos'' rudos nelabai išgaunama iš henna ir indigo) ir žinau, kad iš pirmo karto vargiai ar plauką ,,paims'' mano siekiamybė buvo nors kiek paryškinti spalvą plius rimta žolių (plius dėjau amlos ir papildomai aliejaus) kaukė plaukams. Kol kas apie rezultatą kalbėti ankstoka, lyg tai plaukai šiek tiek paryškėję (rudai) ryžos nematau biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 06, 20:19)
Nepapasakojau ir savo nutikimo su Urtekramu 


nu jei jus ne viena nerasot Uktekram'ui, einu as parasysiu lotuliukas.gif tegu zmo nes zino, kad ju sampunai saudo, ir isvada daro.
(siuo atveju, tai, zinoma, sakytu, nereikejo priedu pilti.. bet tie priedai daznai patys turi konservantus, kad negestu, todel vistiek keista kad sugedo)

agnuta, TekilaSunrise, Babi*, Diva:) 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 07, 08:53)
DG, gražūs labai plaukai: ir ilgis, ir spalva, ir papurimas  Gal čia auganti aukšto lygio fotografė monus rodo? biggrin.gif Nes tiek prirašai visokių pretenzijų jiems, kad nesitiki, jog tavo

nežinau, kaip juos iš priekio tvarkai, bet iš nugaros (aiškios, gerai suformuotos ir atskirtos bangos) jie atrodo kaip Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston bangelės, kurios jai kainuoja bijau galvoti kiek ir apie kuriuos svajoja n moterų visame pasaulyje  wub.gif

dėl spalvos, tai trumpai parašyk, ar juodesnės, ar raudonesnės nori biggrin.gif


tokiu graziu dalyku priraset, kad sedziu visa patenkinta ir pasikelus dabar biggrin.gif (nesvarbu, kad spuoguotu veidu ir plaukai i kuoduka pakausyje susukti biggrin.gif ) isivaizduoju esanti minimum Aniston biggrin.gif
pretenziju tai visada yra, o kaipgi smile.gif as lyginu su ankstesniais savo plaukais. dabar sausesni, maziau blizga, maziau 'silkiniai'. nu ir dar spalva kolkas nepatinka.

as niekaip netvarkau plauku nei prieky nei nugaroj blush2.gif man irgi tos celebriciu bangeles labai grazios. kiek prasiau kirpykloj, tai niekad man ju nepadare. pripurskia lako daugiausiai, kazka ten suka, lygina, iseinu su stagarinem garbanom , o ne bangom kaip jos atrodo pas zvaigzdes.
tikrai nezinau, kaip jos taip savaime pas mane pasidaro. man dabar idomu, kiek laiko po galvos isplovimo jos tokios islieka.. smile.gif

as nezinau, kokios spalvos noriu lotuliukas.gif cia blogiausia. nu, tiktu juoda, juodai raudona, juodai ryza...

del spuoguoto veido, jei rimtai, tai labai pagerejo situacija. praktiskai jau ir nebera spuogu, tik buvusiu liekanos smile.gif
manau, padejo tai kad nebenaudoju riebiu kremu, alieju, kaukes, kuriu labai daug dariausi, andy geliukas - as ji labai myliu wub.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 07, 10:22)
Merginos, vel kreipiuosi i jus.
zadu gaminti MB losjona po skutimosi, jo veidas labai labai jautrus.
naudosiu sezamu alieju, citrininiu verbenu hidrolato ir noretusi kokiu miltuku iberti. Kokie milteliai mazina sudirginimus? Gal kokie agurku ar aloe?  4u.gif O gal hidrolata kitoki paimti, ar alieju? O gal koks EA yra  doh.gif  Gal ka nors kita ideti?
jetau nelabai zinau ka pirkti kai ziniu nulis sioj sferoj.


eteriniu nedeciau, jei jautri oda.
aloe ir agurkai skamba gerai


QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 13:06)
Kurios dažote plaukus su chna, basma ar tepate dažus per visą ilgį, ar tik šaknis (patį pirmą kartą)? DG, o kur tu perki visas tas žoleles? ax.gif


pati pirma karta tai viska reikia dazyti, man atrodo, bent as taip dariau. o kai pqsieki norima spalva, galima turbut tik saknis, kad nesausint paties plauko. ernesin rase, kad taip daro smile.gif
as perku musu 'mazosiose indijose' smile.gif rajonuose, kur daug azijieciu. galvoju pabandyti dar internetu.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 07, 17:28)
Pradžioje dažydavau per visą ilgį, dabar jau tik šaknis 4u.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 07, 17:54)
pati pirma karta tai viska reikia dazyti, man atrodo, bent as taip dariau. o kai pqsieki norima spalva, galima turbut tik saknis, kad nesausint paties plauko. ernesin rase, kad taip daro smile.gif
as perku musu 'mazosiose indijose' smile.gif rajonuose, kur daug azijieciu. galvoju pabandyti dar internetu.

Supratau 4u.gif O chna ir basma uždažytų cheminiais dažais dažytas sruogeles(šviesias)? ax.gif
Atsakyti