Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(rutuk @ 2010 07 06, 17:10)
Tiesa ar vis dar patinka tau A'kin sampunas? As turiu 2 FIN, bet vienas baigiasi, misliju i ka cia pakeitus  g.gif

aciu.
viskas imanoma. pabut trumpakase, paskui ilgakase drinks_cheers.gif smile.gif
patiketum, kad as peruka nesiojau is juoduku parduotuves nusipirkus? lotuliukas.gif nes didelio mano 'proto' deka mano pacios plaukai tiesiog isluzinejo smile.gif ir nieko, per kelis metus ataugo smile.gif

nieko nepasakysiu apie A'kin, sorry. veliau, jei palauksi smile.gif mirksiukas.gif
nes dabar naudojau sante sampuna ir sante kondicionieriu. abu patiko, bet kondicionieriaus man uzteko tik 2-2.5 men. Jei buciau CWC, butu uzteke menesiui turbut.

QUOTE(gizma @ 2010 07 06, 20:00)
Ka tu darai, kad jie tokie papusti biggrin.gif , nes mano nuo svorio labai sukrenta, nors ilgis - kare.
O del to baisumo, tai perlenkei doh.gif  - buvai idejusi nuotraukas - nugi labai grazi mergina esi ax.gif

aciu. matyt, tokia mano plauku struktura, jei greiciau issipus nei sukris smile.gif bet siaip nuo saknu pakelia aloe, muilo riesutai, visos kitos indiskos zoles.

aciu, uz grazia mergina blush2.gif bet as taip negalvoju mirksiukas.gif smile.gif pvz veido oda - vienas didziausiu trukumu..
Atsakyti
Merginos reikia pagalbos, noriu keisti savo depiliacijos iprocius (mesti laukan epiliatoriu), itin sudomino depiliacija cukrumi, taciau iskilo begales klausimu, ar imanoma namuose, jei nesu bandziusi net vasku pati darytis, ar kuri bandet, kaip sekesi? Dar turiu klausima, kokia depiliacijos priemone naudojate, skaiciau geru atsiliepimu apie MOOM, o gal turite atsiliepimu apie rytietiska cukraus vaska Allo'Nature? Dekui jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 07, 00:20)
Merginos reikia pagalbos, noriu keisti savo depiliacijos iprocius (mesti laukan epiliatoriu), itin sudomino depiliacija cukrumi, taciau iskilo begales klausimu, ar imanoma namuose, jei nesu bandziusi net vasku pati darytis, ar kuri bandet, kaip sekesi? Dar turiu klausima, kokia depiliacijos priemone naudojate, skaiciau geru atsiliepimu apie MOOM, o gal turite atsiliepimu apie rytietiska cukraus vaska Allo'Nature? Dekui jums smile.gif

Dariausi namine cukraus mase ir perzegnojau su visam sita reikala. blauzda buvo kaip po avarijos, nebekartosiu tikrai. youtubej paziurek "sugaring wax" ar kazkaip pan., gal susigundysi. turbut uzsienieciu oda storesne, kad taip be emociju moka susitvarkyti, as tai cypiau net biggrin.gif
Atsakyti
Labai šaunūs visų gaminiai 4u.gif Aš jau laukiu atostogų ir tada suplanavus rimtai užsiimti gamyba biggrin.gif

Gerą mėnesį naudoju Elyssambre tušą, tai nežinau nei ką pasakyt, šiaip tai galima išgauti gerą efektą su juo ir gerai laiko, bet praktiškai kiekvieną kartą dažantis išsimozoju doh.gif Kažkaip jis kabinasi tokia koše. Daugiau nepirkčiau, Hauscka tokių bajerių nedarydavo unsure.gif Ir dar sunkiau nusivalo. Hauschkai praktiškai ir vandens užtekdavo, o šito su vandeniu jau nenuplausi.

QUOTE(Dovish @ 2010 07 05, 10:21)
Už keletos dienų išlekiu atostogauti, teks apsilankyti ir Vokietijoje. Turiu planą chuliganą ir kosmetikos parsivežti biggrin.gif Kiek pamenu, eco kosmetikos galima ir prekybos centruose ar vaistinėse rasti. Gal kas žino tiksliau? Būčiau labai dėkinga 4u.gif


QUOTE(Melajja @ 2010 07 05, 14:33)
Prieš savaitele svečiavausi Štutgarte, prekybos centruose neteko matyti eco kosmetikos nei Lidl, nei Real . Nemažą pasirinkimą mačiau tokuose mažuose kosmetikos-buities-maisto parduotuvėlese (Weleda, Lavera, Logona). Manau dar didesnėse vaistinėse turetu būt nemažas pasitinkimas, bet gal kiek brangiau.



QUOTE(gizma @ 2010 07 05, 16:36)
LAAAAABAI didelis pasirinkimas kosmetikos doh.gif
Real'e tikrai yra Santes gaminiu, o jei ieskosit ne tik kosmetikos, tai siame prekybos centre labai daug bioproduktu.
Dar buna didesnese vaistinese - bent jau kiek teko lankytis, tai dr.Hauschka, Weleda ir pan teko matyt. O siaip teisybe - Vokietijoje daug mazu biokrautuveliu, kuriose galima rasti isskirtiniu produktu (vienoj tokioj esu macius didele gama biokvepalu wub.gif )


QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 05, 21:23)
Rossman'e galima rasti Alterra kosmetikos, daugumoje vaistinių - Laveros, Dr.Hauschkos ir pan., prekybcentriuose kartais galima Weleda aptikt, didesniuose būna bio kosmetikos skyriai su Sante, Wellments. Be to, Vokietijoj daug mažesnių bio krautuvėlių (kaip pvz Reformhaus), tai jau ten visko yra, populiariausių firmų, Annemarie Borlind ir pan. Vokietijoj tokių dalykų vienas didžiausių pasirinkimų Europoje.


Per Joninių savaitgalį teko apsilankyti Berlyne. Tai net neįsivaizduojat su kokiu nusivylimu grįžau unsure.gif Buvau vos ne sąrašą susidarius, ką nusipirksiu, bet grįžau be nieko, įsivaizduojat? Įsivaizdavau, kad Vokietijoj bio krautuvėlių turėtų būt vos ne ant kiekvieno kampo, o prekybos centruose kaip pas mus kokia nivea, tai ten visokie sante ir pan. Gal nežinojau kur ieškot doh.gif Kai ką aišku aptikau, bet kainos pasirodė didesnės ar bent jau mažų mažiausiai panašios lyginant su siuntimusi iš Lietuvos.
Vaistinėse galima rasti Hauschkos, Weledos produkcijos, bet apie kainas jau rašiau.

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 17:00)
Nufotografavo man dukra mano nauja spalva, su mob tel


Daddygirl, plaukai kokio grožio wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 07, 00:20)
Merginos reikia pagalbos, noriu keisti savo depiliacijos iprocius (mesti laukan epiliatoriu), itin sudomino depiliacija cukrumi, taciau iskilo begales klausimu, ar imanoma namuose, jei nesu bandziusi net vasku pati darytis, ar kuri bandet, kaip sekesi? Dar turiu klausima, kokia depiliacijos priemone naudojate, skaiciau geru atsiliepimu apie MOOM, o gal turite atsiliepimu apie rytietiska cukraus vaska Allo'Nature? Dekui jums smile.gif


Esu bandžiusi šį Acorelle rytietišką vašką, kaip suprantu, jis veikia kaip ir paprastu vašku su juostelėmis. Man pavyko iš pirmo karto, nors esu bandžiusi kažkokį nenatūralų, tai neišraudavo plaukų normaliai. Tik gal reikia atitinkamo ilgio, kad būtų smile.gif Bet ko gero turi galvoje depiliaciją cukrumi be jokių juostelių tiesiog su cukraus mase. Čia kai kurios merginos pačios verdasi tą masę, tik nevisoms pavyksta, ypač iš pirmo karto smile.gif Pati namie virti nebandžiau, tik porą kartų kažkada dariausi sarmos grožio salone, tik brangumas neišpasakytas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 07 liepos 2010 - 09:27
QUOTE(agnuta @ 2010 07 07, 10:25)
Esu bandžiusi šį Acorelle rytietišką vašką, kaip suprantu, jis veikia kaip ir paprastu vašku su juostelėmis. Man pavyko iš pirmo karto, nors esu bandžiusi kažkokį nenatūralų, tai neišraudavo plaukų normaliai. Tik gal reikia atitinkamo ilgio, kad būtų smile.gif Bet ko gero turi galvoje depiliaciją cukrumi be jokių juostelių tiesiog su cukraus mase. Čia kai kurios merginos pačios verdasi tą masę, tik nevisoms pavyksta, ypač iš pirmo karto smile.gif Pati namie virti nebandžiau, tik porą kartų kažkada dariausi sarmos grožio salone, tik brangumas neišpasakytas doh.gif

Na mane domina tiek vasku, butent siuo, tiek ir cukraus depiliacija, jau pagamintas variantas. Kiek supratau, likai patenkinta, nes vienakart teko bandyti vaska, tai daugoau nebenoriu, nes nieko nenuplese ir visa koja apsivele vasku, vos nugramdziau, tokiu nutikimu su siuo vasku neturejai? O gal yra bandziusiu Moom cukraus depiliacijos rinki, butu idomu isgirsti atsiliepimu, dekui atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 07, 00:20)
Merginos reikia pagalbos, noriu keisti savo depiliacijos iprocius (mesti laukan epiliatoriu), itin sudomino depiliacija cukrumi, taciau iskilo begales klausimu, ar imanoma namuose, jei nesu bandziusi net vasku pati darytis, ar kuri bandet, kaip sekesi? Dar turiu klausima, kokia depiliacijos priemone naudojate, skaiciau geru atsiliepimu apie MOOM, o gal turite atsiliepimu apie rytietiska cukraus vaska Allo'Nature? Dekui jums smile.gif

Aš pernai vasarą ir šią depiliavausi su cukrumi, bet paskutinį kartą viriau ~3 kartus ir nesigavao, tai pasiėmiau epiliatorių ir susitvarkiau. Man nebuvo taip, kad labai skaudėtų, net mažiau nei su epiliatoriumi, bet labai atsibosta perveirti tą masę, jei nesigavao, tai todėl ir atsisakiau šio depiliavimo būdo. Dabar galvoju pirkti Acorelle rytietišką vašką (kaip agnuta įdėjo), tik su dozatoriumi.

DG, taip atrodo mano svajonių plaukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 07 liepos 2010 - 09:38
rašiau rašiau ir viskas dingo doh.gif

DG, gražūs labai plaukai: ir ilgis, ir spalva, ir papurimas thumbup.gif Gal čia auganti aukšto lygio fotografė monus rodo? biggrin.gif Nes tiek prirašai visokių pretenzijų jiems, kad nesitiki, jog tavo tongue.gif

nežinau, kaip juos iš priekio tvarkai, bet iš nugaros (aiškios, gerai suformuotos ir atskirtos bangos) jie atrodo kaip Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston bangelės, kurios jai kainuoja bijau galvoti kiek ir apie kuriuos svajoja n moterų visame pasaulyje wub.gif

dėl spalvos, tai trumpai parašyk, ar juodesnės, ar raudonesnės nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 07, 08:37)

Per Joninių savaitgalį teko apsilankyti Berlyne. Tai net neįsivaizduojat su kokiu nusivylimu grįžau unsure.gif Buvau vos ne sąrašą susidarius, ką nusipirksiu, bet grįžau be nieko, įsivaizduojat? Įsivaizdavau, kad Vokietijoj bio krautuvėlių turėtų būt vos ne ant kiekvieno kampo, o prekybos centruose kaip pas mus kokia nivea, tai ten visokie sante ir pan. Gal nežinojau kur ieškot doh.gif Kai ką aišku aptikau, bet kainos pasirodė didesnės ar bent jau mažų mažiausiai panašios lyginant su siuntimusi iš Lietuvos.
Vaistinėse galima rasti Hauschkos, Weledos produkcijos, bet apie kainas jau rašiau.
Daddygirl, plaukai kokio grožio wub.gif  wub.gif  wub.gif

Berlyne tikrai nemažai tų bio parduotuvėlių, pačiam centre viena labiausiai patikusių beauty&nature, kur tikrai didelis asortimentas, su dideliu krepšiu grįžau. Prieš važiuodama jau įpratau panaršyti, kur kokios parduotuvės, nes irgi teko nusivilt, kai neradau, ko ieškojau.
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 07, 10:35)
Na mane domina tiek vasku, butent siuo, tiek ir cukraus depiliacija, jau pagamintas variantas. Kiek supratau, likai patenkinta, nes vienakart teko bandyti vaska, tai daugoau nebenoriu, nes nieko nenuplese ir visa koja apsivele vasku, vos nugramdziau, tokiu nutikimu su siuo vasku neturejai? O gal yra bandziusiu Moom cukraus depiliacijos rinki, butu idomu isgirsti atsiliepimu, dekui atsakiusioms smile.gif


Šitas acorelle rytietiškas vaškas, jo likučiai puikiai nusiplauna su vandeniu, man labai gerai nurovė, bet sakau, gal priklauso nuo plaukelių ilgio.
Papildyta:
QUOTE(Lucie @ 2010 07 07, 11:09)
Berlyne tikrai nemažai tų bio parduotuvėlių, pačiam centre viena labiausiai patikusių beauty&nature, kur tikrai didelis asortimentas, su dideliu krepšiu grįžau. Prieš važiuodama jau įpratau panaršyti, kur kokios parduotuvės, nes irgi teko nusivilt, kai neradau, ko ieškojau.


4u.gif tai va, manau, kad ir aš kitąkart tą patį padarysiu smile.gif gyveni žmogus ir mokaisi smile.gif
Atsakyti
DG plaukai wub.gif wub.gif bigsmile.gif
Satura, del poveikio Nerolio dar nezinau ar galiu ka pasakyti- neilgai naudoju, bet tepu kiekviena diena - nerealiai noriu to kvapo doh.gif , kazkokia nesamone biggrin.gif -nei ten jis kvepia, nei ka- nu bet kazka toookio turi , kazka neapsakomo rolleyes.gif
Siaip blogumu jokiu nematau, sakyciau gerumu bigsmile.gif - bet dar nezinau , ar cia nerolis, ar mano nevalgymas vakarais... As ryte atsikeliu be jokio uztinimo ir oda grazut grazutele- jokiu susiglamzymu biggrin.gif ! Bet dabar nevalgau vakarais nieko, tai negaliu pasakyti- nes siaip jau gyvenime normaliai pavalgyti laiko turiu tik vakare- tai taip ir buna- grizti - privalgai, prigeri ir vos ne iskart gult- tai ko noret is to veido ryte? Uztinus, uzburkus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 liepos 2010 - 10:35
QUOTE(agnuta @ 2010 07 07, 11:16)
Šitas acorelle rytietiškas vaškas, jo likučiai puikiai nusiplauna su vandeniu, man labai gerai nurovė, bet sakau, gal priklauso nuo plaukelių ilgio.

O tau tolygiai tepėsi tas cukrus? ax.gif
Atsakyti