Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 05, 21:23)
Rossman'e galima rasti Alterra kosmetikos, daugumoje vaistinių - Laveros, Dr.Hauschkos ir pan., prekybcentriuose kartais galima Weleda aptikt, didesniuose būna bio kosmetikos skyriai su Sante, Wellments. Be to, Vokietijoj daug mažesnių bio krautuvėlių (kaip pvz Reformhaus), tai jau ten visko yra, populiariausių firmų, Annemarie Borlind ir pan. Vokietijoj tokių dalykų vienas didžiausių pasirinkimų Europoje.

atejau pasidziaugti nauju sampunu. turiu Annemarie Borlind
mano plaukai sausoki ir puciasi tai iki siol isbandziau urtekram- labai sausino ir siause plaukus, logonos vaikiska ir tamsiems plaukams- abu kietino plaukus, vaikiskas kiek geresnis man pasirode.dar sante isbandzius-rezultatai panasus buvo o sis sampunas labai man fainas, glotnina siektiek, gerai putoja, taupus, plaukai minksti. dabar naudoju su sante briliant balzamu tai kolkas man idealus derinys, bet jau noriu ir annemarie borlind balzama isbandyti.
Papildyta:
isbandziau (ant vyro savo, jis labai ilgais plaukais) rasulo moli vietoj sampuno.tai galiu pasakyti kad plaukai labai graziai atrode isplauti. jo galvos oda lai jautri ir linkus pleiskanoti tai po molinio plovimo nejaute jokiu nepatogumu ir nebuvo pleiskanu! thumbup.gif

man paciai rasulo molis kaip veido kauke nepaliko ispudzio, o vat kaolino molis labai patiko veido odai.
nusipirkau neobio kremuka "cotton bloom" dienini. dar bandysiu ilgiau kad suprasciau ar tinka., taip pat prigriebiau logonos kauke gaivinancia.
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 05, 23:46)
Fainas krepšiukas. Iš pirktinių priemonių tik tiek tenaudojate? Ar kitos dar ne natūralios?

aciuks.gif na, taip. nieko daug man nereikia, sampunas, balzamas, kauke.prausiuosi DG muilu, rasulu.oda drekinu aliejais ir pan., va kremus jau gamintis pradejau po truputi biggrin.gif o daugiau... ko ten reiks, kaukes maisausi pati. dezodoranto nenaudoju, dazniau apsiprausiu ir man to pakanka smile.gif kazkaip nieko daugiau nereikia. noreciau tik daugiau sampunu ir balzamu biggrin.gif dekoratyvine kosm. ir kvepalai, deja, ne naturalus.

QUOTE(eglute82 @ 2010 07 06, 11:20)
thumbup.gif sandeliukas, o kokia ten juoda mase indelyje, kam tu ja naudoji?

4u.gif ten tiesiog rasulo prausiklis. dabar ir balto molio imaisiau, tai spalva kiek grazesne lotuliukas.gif
Atsakyti
Etama, su gamybos pradzia!
tiek kraicio turi - tik gamint ir gamint smile.gif thumbup.gif

Siandien pagalvojau, kad visai puse bedos mano plauku spalva po tu zoliu biggrin.gif mastau.gif
Gal jai laiko reikejo nusistoveti, o gal tiesiog siandien plaukai man malonesni (t.y. juos labiau myliu smile.gif ), nes po aliejines kaukes. Tos zoles gerokai buvo juos pasausinusios.
Pirma karta laikiau kauke per nakti - rekomenduoju bigsmile.gif

Nufotografavo man dukra mano nauja spalva, su mob tel:
user posted image
nu kaip? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 06 liepos 2010 - 16:04
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 17:00)
Nufotografavo man dukra mano nauja spalva, su mob tel:

man patinka, tikrai gražus atspalvis, ir kodėl gi tu savo tokio turto nemyli g.gif biggrin.gif
čia dažyta pirma chna, o paskui basma? kiek gramų tu sunaudoji vienam dažymui maždaug ? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 17:00)
Etama, su gamybos pradzia!
tiek kraicio turi - tik gamint ir gamint smile.gif  thumbup.gif

Siandien pagalvojau, kad visai puse bedos mano plauku spalva po tu zoliu  biggrin.gif  mastau.gif

Aciu,mieloji 4u.gif nepraradau upo po pirmojo bandymo biggrin.gif manau visai gerai gavosi ax.gif daar tik lakstau visur, neprisedu normaliai, reikia sudetis susigalvoti ir darytis mazais kiekiais visokiausius var., daug planu, o ir medziagos yra biggrin.gif

Labai grazi spalva, o ir plaukai pasaka, kokie ilgi bigsmile.gif kokia kauke laikei per nakti? As jau senokai taip dariau, reiks turbut susitepti kuria diena unsure.gif kada ne kada galiukus patepu pora val. pries plovima. Apsileidau doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 06, 13:52)
aciuks.gif na, taip. nieko daug man nereikia, sampunas, balzamas, kauke.prausiuosi DG muilu, rasulu.oda drekinu aliejais ir pan., va kremus jau gamintis pradejau po truputi biggrin.gif o daugiau... ko ten reiks, kaukes maisausi pati. dezodoranto nenaudoju, dazniau apsiprausiu ir man to pakanka smile.gif kazkaip nieko daugiau nereikia. noreciau tik daugiau sampunu ir balzamu biggrin.gif  dekoratyvine kosm. ir kvepalai, deja, ne naturalus
4u.gif ten tiesiog rasulo prausiklis. dabar ir balto molio imaisiau, tai spalva kiek grazesne lotuliukas.gif

Neblogas krepsiukas, ziuriu daug visokiu milteliu turi smile.gif
As pirma zingsiuka zengiau natur dekoratyvines - turiu elysambre pudra, bet kad man nelabai patinka, o kuo net negaliu apsakyt doh.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 16:00)
Siandien pagalvojau, kad visai puse bedos mano plauku spalva po tu zoliu  biggrin.gif  mastau.gif
Gal jai laiko reikejo nusistoveti, o gal tiesiog siandien plaukai man malonesni (t.y. juos labiau myliu  smile.gif ), nes po aliejines kaukes. Tos zoles gerokai buvo juos pasausinusios.
Pirma karta laikiau kauke per nakti - rekomenduoju  bigsmile.gif
Nufotografavo man dukra mano nauja spalva, su mob tel:
nu kaip? smile.gif

KOKIE PLAUKAI wub.gif wub.gif wub.gif
Ech man su savo pukais tai toli iki taves unsure.gif O ir norai keiciasi kasdien: viena diena noriu nusikirpt trumpai, kita diena - but ilgakase biggrin.gif
Tiesa ar vis dar patinka tau A'kin sampunas? As turiu 2 FIN, bet vienas baigiasi, misliju i ka cia pakeitus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 16:00)
Nufotografavo man dukra mano nauja spalva, su mob tel:

nu kaip? smile.gif

DG plaukų spalva ir pati forma tikrai gražiai žiūrisi, bet bent iš šitos nuotraukos man atrodo, kad jiems trūksta drėgmės. Jeigu patiko aliejinė kaukė, naudok dažniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 07 06, 19:10)
Neblogas krepsiukas, ziuriu daug visokiu milteliu turi  smile.gif 
As pirma zingsiuka zengiau natur dekoratyvines - turiu elysambre pudra, bet kad man nelabai patinka, o kuo net negaliu apsakyt  doh.gif

Su miltukais pradzioje labai buvau uzsiciklinusi, visus norejau isbandyti biggrin.gif dabar jau kitu dalyku norisi, bet tebunie, man patinka kai yra is ko rinktis ax.gif
As turiu vilties per kokius metus pereiti prie natur. dekoratyvines, bet dabar dar nededu zingsnio, vistik daug kas remiasi i finansus (turiu nemazai dar ne natur. priemoniu, kazka parduodu, kas naudotina, ta dar naudoju), o kas, jei dar netiks, nes dauguma perkama internetu doh.gif Zodziu, per slidu dabar man butu taip eksperimentuot, tikiuosi neuzilgo ateis geresni laikai, su mielu noru pereiciau prie visiskai natur. kosmetikos

Prie to paties paklausiu-kaip jums EM maskuokliai? Gal kuri turejusi pakomentuotu (skaiciau l. geru atsiliepimu kt. temoje), kas per konstistencija, dengimas, taupumas, kaina, ir is kur 4u.gif
Taip pat baiginejasi mano ne naturali skysta pudra, kad nereiktu dar pusmeciui "apsizenoti" su ta pacia, svarstau galimybe isbandyti naturalia. Butu labai gerai, kad kokioj sarmoj ar pan. butu, nes nebandzius tikrai nerizikuosiu pirkti g.gif gal pametetumet kokiu ideju? Artimiausi pirkiniai ir butu sie rolleyes.gif
Dar nebent zanduku raudoniui maskuoti reiktu kokios zalios priemones, ar yra vertu demesio? Jei ne, tikeciausi, kad skysta pudra turetu didesni maskuojama efekta g.gif
Atsakyti
Oi, merginos, jauciuosi labai islepinta dabar jusu tokiu graziu zodziu ax.gif blush2.gif .. bet vistiek smagu, nes tik plaukai (nu gal dar keli dalykai) pas mane normalus, visa kita - baisu smile.gif doh.gif

Kodel vakar ir uzvakar nemyleju plauku? smile.gif Nes teisingai drinks_cheers.gif - jie issauseje (nu, ir dar apkirpt seniai reikia biggrin.gif ). Po paskutinio dazymo chna ir basma galai vakar putesi, jautesi sausi net perbraukus ranka - fu.. unsure.gif O dar kai atrode, kad tas dazymas ne tik kad nepagerino spalvos, bet sugadino net ta, kuri buvo.. buvau nusiminus, zodziu.
Net emiausi nauju priemoniu va smile.gif Kauke per nakti. Siandien plaukai faini liesti, svelnus, minksti, nesipucia. Tai net buvo noras ir spalva apziuret ir ivertint smile.gif
Dovish, as taip ir nusprendziau drinks_cheers.gif desiuos dar kelis kartus tokias kaukes, gal atsigaus.. ax.gif
Etama, kauke paprasta, as paturbinimu neturiu, tai tik alyvuogiu aliejus, dilgeles, amla, shikakai, brahmi.
Banguojas man savaime. Tiksliau garbanojas, bet tos garbanos nestiprios, tai jei dziustant vis sukuoju, garbanos issileidzia. Tai as galvodavau, kad mano plaukai tiesus lotuliukas.gif tik nuotraukose neseniai pamaciau, kad jie kazkokie su vingiais! doh.gif O juokinga tai, kad as kai tik nueinu i kirpykla (tai buna gal pora kartu i metus, bet vistiek), as vis prasau, kad padarytu tokias bangas, ir kirpejos ten vis kazka ilgai daro.. o pasirodo, nieko daryt nereikia biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 20:43)
Oi, merginos, jauciuosi labai islepinta dabar jusu tokiu graziu zodziu ax.gif  blush2.gif .. bet vistiek smagu, nes tik plaukai (nu gal dar keli dalykai) pas mane normalus, visa kita - baisu smile.gif  doh.gif

Nuostabus plaukai wub.gif wub.gif wub.gif Man labai grazu toks ilgis ir dar banguoti thumbup.gif Ka tu darai, kad jie tokie papusti biggrin.gif , nes mano nuo svorio labai sukrenta, nors ilgis - kare.
O del to baisumo, tai perlenkei doh.gif - buvai idejusi nuotraukas - nugi labai grazi mergina esi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 07 06, 15:47)
čia dažyta pirma chna, o paskui basma? kiek gramų tu sunaudoji vienam dažymui maždaug ? ax.gif  4u.gif


del spalvos tai reiktu daugiau paaiskint smile.gif nes jei pasakyciau, kad tokia spalva gavos siuo dazymu suklaidinciau turbut.
zodziu, mano plaukai buvo dazyti cheminiais dazais (tokiais silpnesniais, sveikesniais, atseit, nusiplaunaciais, beje, pirktais maximoje smile.gif) spalva man patiko ax.gif cia kambaryje, gal net su blicu fotografuota, bet vistiek mazdaug matos..
user posted image

gana greit spalva nusiplove, isbluko. praejus 5 men po dazymo daziau Lush juodais dazais (chna +basma). rezultatu buvau nepatenkinta, bet dabar galvoju, gal per daug norejau. siaip ar taip spalva siek tiek atgaivino, paryskino. zodziu, lush dazu nenurasau - jei butu sviezesni ir jei dazant, kaip jie rekomenduoja, kelis kartus is eiles, turbut butu galima pasiekti nebloga rezultata.
user posted image

dar po dvieju menesiu (t.y. dabar) vel daziau: vien chna (Heenara hair pack su 36% chna, sunaudojau 100g) ir isplovus galva antra karta daziau vien basma (Top-op kompanijos, 100g).
Heenara produktas tai man pasirode neblogas, jei kas nori tik siek tiek suteikt plaukams chna atspalvi (ta raudonai ryza smile.gif).
Top-op basma - visiska nesamone. Man pasirode, kad ji tik pasviesino, papilkino/parudino plaukus, nu padare visa tai, ko as nenoriu. Gyvenime jos nepirksiu, nors pas mus ant kiekvieno kampo smile.gif
Dar pastebejau, kad mano plaukams neuztenka 100g. Reiktu uzsitepti bent 200-300g.

zodziu, isplovus basma labai nusiminiau - maziausiai noriu sviesiai rudu ar pilku plauku, bet siandien ziuriu, gal nevisai sugadino spalva - yra raudonumo smile.gif bet kad pasviesino, tai faktas.
user posted image

noriu, kad atsigautu siek tiek plaukai, vel bandysiu ka nors su zolem lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 06 liepos 2010 - 21:16
Nepapasakojau ir savo nutikimo su Urtekramu doh.gif isilasinau nemazai silko, kondicionieriaus dar buvo gal daugiau nei puse. kambary atidariau, kaip sooove blink.gif , aptaske visa veidrodi, siena, grindis. zodziu, taip supykau, turbut perzegnosiu sita firma su visam biggrin.gif ispyliau visa ta "rauga" i unitaza biggrin.gif , isploviau buteliuka, nulupau etikete ir kai pribresiu, gaminsiuos namini kondicionieriu gal i ta talpa rolleyes.gif dar pamasciau, gal kokioj reklamos firmoj galetu padaryti pagal uzsakyma etiketes pvz. skaidrias, kad ir lupu balzamams, kremams ar va namu darbo sampunams. Visai noreciau pasipuosti savaip ir kokybiskai blush2.gif
Atsakyti